داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آرکو (Arko)

برند آرکو (Arko) برای اولین بار در میان مردم ترکیه در سال 1957 به شکل صابون اصلاح قرمز و دایره ای شکل معرفی شد. بعدها خمیر ریش آرکو بعنوان محصول اصلی و پرطرفدار این برند در میان آقایان محبوبیت یافت.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم مرطوب کننده گریپ فروت و انجیر آرکو نم 75 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده گریپ فروت و انجیر آرکو نم حاوی عصاره گریپ فروت و انجیر می باشد که باعث نرم کنندگی و تقویت پوست می شود. این محصول حاوی ویتامین C نیز است.

18,800 تومان

کرم مرطوب کننده کاسه ای ماست و تمشک آرکو نم 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده کاسه ای ماست و تمشک آرکو نم علاوه بر اینکه به پوست شما رطوبت 24 ساعته می بخشد، شما را از ماسک میوه ای طبیعی بهره مند می سازد. این کرم با ایجاد لایه ای محافظ که غنی شده با عصاره ی گیاهان می باشد از پوست در برابر عوامل بیرونی و مخرب جلوگیری می کند.

25,500 تومان

کرم مرطوب کننده کاسه ای زیتون آرکو نم 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده کاسه ای زیتون آرکو نم با خاصیت نرم کنندگی، دارای روغن زیتون مناسب انواع پوست می باشد. این کرم با ساختاری سبک رطوبت مورد نیاز پوست را به صورت موثر و به مدت 24 ساعت تامین می نماید.

25,500 تومان

کرم مرطوب کننده کاسه ای انار و انگور قرمز آرکو نم 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده کاسه ای انار و انگور قرمز آرکو نم با خاصیت نرم کنندگی، دارای عصاره ی انار و انگور می باشد، که باعث تقویت و تغذیه ی پوست نیز می شود و با ترکیب انار و انگور قرمز تاثیر جادویی و بی نظیری بر روی پوست می گذارد.

25,600 تومان

کرم مرطوب کننده سافت آرکو 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده سافت آرکو مناسب برای انواع پوست، با فرمول مخصوص خود که حاوی ویتامین E و شیر بادام می باشد، بدون بر جای گذاشتن اثر چربی بر روی پوست، پوست شما را مرطوب و شاداب می کند. این محصول با قدرت جذب سریع و مناسب برای مصرف روزانه می باشد.

25,500 تومان

کرم مرطوب کننده کلاسیک آرکو مناسب پوست های خشک و حساس 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده کلاسیک آرکو مناسب برای پوست های خشک و حساس، علاوه بر مرطوب  کنندگی بالا، پوست شما را چون پنبه نرم کرده و محافظ 24 ساعته پوست شما می  باشد.

22,700 تومان

کرم گلیسیرینه آرکو نم مناسب پوست‎های خشک و خیلی خشک 75 میلی‎لیتر

کرم مرطوب کننده گلیسیرین آرکو نم به نرم شدن و ترمیم پوست کمک می کند. این کرم دارای ویتامین E است که به محافظت از پوست در برابر خشکی کمک می کند. با مصرف روزانه این کرم از خشکی و سفتی پوست خود جلوگیری کنید.

18,800 تومان

کرم مرطوب کننده ماست و تمشک آرکو نم 75 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده ماست و تمشک آرکو نم علاوه بر اینکه به پوست شما رطوبت 24 ساعته می بخشد شما را از ماسک میوه ای طبیعی بهره مند می سازد. این کرم با ایجاد لایه ای محافظ که غنی شده با عصاره ی گیاهان می باشد از پوست در برابر عوامل بیرونی و مخرب جلوگیری می کند.

18,800 تومان

کرم مرطوب کننده زیتون آرکو نم 75 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده زیتون آرکو نم با خاصیت نرم کنندگی، حاوی روغن زیتون می باشد. این کرم مناسب انواع پوست و پوست های خشک است و با ساختاری سبک رطوبت مورد نیاز پوست را به صورت موثر و به مدت 24 ساعت تامین می نماید.

18,800 تومان

کرم مرطوب کننده انار و انگور قرمز آرکو نم 75 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده انار و انگور قرمز آرکو نم با خاصیت نرم کنندگی، دارای عصاره ی انار و انگور قرمز و مناسب انواع پوست می باشد. این محصول باعث تقویت و تغذیه ی پوست شده و با ساختاری سبک رطوبت مورد نیاز پوست را به مدت 24 ساعت تامین می نماید.

18,800 تومان

افترشیو آرکو من مدل فرش 150 میلی لیتر

افترشیو آرکو من مدل فرش همراه با ویتامین E، نرم کننده، مرطوب کننده، تسکین دهنده و باعث ایجاد آرامش در پوست پس از اصلاح می شود. این محصول بدون الکل و با خاصیت ضد باکتری موجب احساس سرزندگی و احیا پوست می گردد.

34,000 تومان

افترشیو آرکو من مدل کول 150 میلی لیتر

افترشیو آرکو من مدل کول مناسب برای استفاده پس از اصلاح می باشد، با فرمولاسیون ویژه آرامش بخش پوست های تحریک شده، توسط اصلاح می باشد. استفاده از آن پس از اصلاح حسی از آرامش را در پوست به وجود می آورد. دارای اثر خنک کننده و مرطوب کننده بر روی پوست صورت نیز می باشد.

34,000 تومان
حداقل: 16,000 تومان حداکثر: 37,000 تومان
ريال16000 ريال37000