داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آلویز (Always)

آلویز (Always) محصولی از شرکت پراکتر اند گامبل (P & G) است. آلویز از سال 1984 تا کنون همواره به نوآوری و ارتقا کیفیت در رابطه با بهداشت زنان پرداخته است. آلویز موفق به تولید نوارهای بالدار در سال 1985 و نوارهای بسیار نازک در سال 1990 شده است. طبق آزمایشات انجام شده توسط متخصصین زنان و پوست در 20 سال گذشته محصولات آلویز موجب رشد میکروب نمی شوند و در تماس با پوست و مخاط بسیار ملایم و ضد حساسیت هستند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پد روزانه نرمال آلویز با رایحه ملایم 20 عددی

پد روزانه نرمال آلویز با رایحه ملایم برای آرامش و راحتی خانم هایی که در دوران تغییرات هورمونی و یا ترشحات زیاد جهت حفظ نظافت بیشتر، نیاز به استفاده از نوار بهداشتی دارند، مناسب می باشد.

7,000 تومان

نوار بهداشتی سایز بزرگ آلویز مخصوص شب مدل اولترا نایت 7 عددی

نوار بهداشتی سایز بزرگ آلویز مخصوص شب دارای ضخامت بسیار باریک بوده و قدرت جذب بالایی دارد. اولترا نایت آلویز برای خونریزی زیاد در روزهای اول و استفاده در طول شب مناسب است.

15,300 تومان

نوار بهداشتی بالدار بلند آلویز سایز بزرگ 7 عددی

نوار بهداشتی بالدار بلند آلویز بدون ایجاد حساسیت و خارش، با لایه ای از لوسیون نرم کننده برای لطافت بیشتر پوست می باشد. آلویز ضخیم دارای 3 بالشتک جذب می باشد که برای زمان هایی که خونریزی زیاد است، به مصرف کننده احساس اطمینان می بخشد.

2,900 تومان

نوار بهداشتی بالدار ضخیم آلویز سایز خیلی بزرگ 7 عددی

نوار بهداشتی بالدار ضخیم آلویز حاوی لوسیون نرم کننده همراه با بالشتک جذب به مصرف کننده احساس اطمینان می بخشد.

2,900 تومان

نوار بهداشتی اولترا شب آلویز 7 عددی

نوار بهداشتی اولترا شب آلویز با سایز بزرگ، فوق العاده نازک و مناسب استفاده در طول شب است. این محصول حاوی 7 عدد نوار بهداشتی مشبک بالدار در بسته بندی های تکی می باشد.

9,800 تومان

نوار بهداشتی اولترا نرمال پلاس آلويز 10 عددی

نوار بهداشتی اولترا نرمال پلاس آلويز حاوی پودر جاذب گرانول با خاصیت تبدیل مایع به ژل است که قدرت جذب را بالا می برد. این محصول، فوق العاده نازک و قابل اطمینان، راحت و نامحسوس است و حاوی 10 عدد نوار بهداشتی در بسته بندی تکی می باشد.

15,300 تومان

نوار بهداشتی اولترا سوپر پلاس آلويز 8 عددی

نوار بهداشتی اولترا سوپر پلاس آلويز با قابلیت جذب بالا، مناسب برای خونریزی متوسط تا زیاد و قابل استفاده در روزهای اول قاعدگی است. این محصول حاوی 8 عدد نوار بهداشتی در بسته بندی تکی می باشد.

15,300 تومان

پد روزانه معطر نرمال آلویز 40 عددی

پد روزانه معطر نرمال آلویز محصولی ایده آل برای خانم هایی است که به دنبال حفظ هر چه بیشتر نظافت خود در دوران پیش یا بعد از قاعدگی هستند.

10,000 تومان

پد روزانه نرمال آلویز 40 عددی

پد روزانه نرمال آلویز مناسب استفاده خانم ها در دوران پیش از قاعدگی یا زمانی است که ترشحات فراوانی دارند. این محصول بهداشت فردی را به خوبی برای آنها فراهم می کند.

10,000 تومان
حداقل: 2,900 تومان حداکثر: 15,300 تومان
ريال2900 ريال15300