داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آلژینات ها

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

بیاتین کلوپلاست 10*10 کد 3410

بیاتین کلوپلاست کد 3410 با قابلیت جاذب پر قدرت ترشحات و پیشگیری و کنترل عفونت می باشد. از بیاتین می‏ توان در درمان زخم ‏های حاد نظیر سوختگی‏ ها، محل پیوند دهنده پوست، زخم محل جراحی و ساییدگی‏ ها نیز استفاده کرد.

27,800 تومان

پانسمان گاز عسل مدی هانی 10×10 سانتی متر کد 796

پانسمان گاز عسل مدی هانی، گاز استریل سه لایه بافته شده، محتوی 85% عسل لپتوسپر موم اسکو پاریوم (مانیوکا) می باشد که جهت زخم های با ترشح کم و متوسط به کار می رود.

220,000 تومان

پانسمان آلژینات عسل مدی هانی

پانسمان آلژینات عسل مدی هانی با بهره مندی از خواص فوق العاده عسل مونیکا و آلژینات کلسیم، جهت پانمسان زیاد زخم های عروقی و زخم های تروماتیک به کار می رود. این نوع پانمسان آنتی باکتریال بوده و بهبودی را تسریع می بخشد. بعلاوه درد بیمار را هم کاهش می دهد.

38,700 تومان

پانسمان آترومن نقره هارتمن

پانسمان آترومن نقره هارتمن پانسمانی متشکل از یک شبکه پلی آمید آب گریز و نقره اندود می باشد، که آغشته به چربی های خنثی از جنس تری گلیسیرید گیاهی می باشد .کارایی آن در سوختگی، خراشیدگی و له شدگی ها و درمان زخم های سطحی حاد یا مزمن از هر نوع و درمان زخم های عفونی می باشد.

0 تومان

پانسمان سوربالگون T هارتمن 20 گرم

پانسمان سوربالگون T هارتمن یک پانسمان آلژینات کلسیم با قدرت جذب بالا است كه منشا طبیعی دارد و از جلبک های دریایی بدست می آید. سوربالگون Tجهت زخم حفره ای و سطحی با ترشح متوسط تا زیاد ایده آل است و از طریق ایجاد رطوبت بهینه برای زخم، ایجاد بافت گرانوله را تسریع می کند.

43,200 تومان

بیاتین نقره کلوپلاست

بیاتین نقره کلوپلاست با قدرت جذب بالای ترشحات انوع زخم ها می باشد با این قابلیت که بر روی زخم‏ های عفونی، مستعد به عفونت هم قابل استفاده است. این محصول علاوه بر از بین بردن طیف وسیعی از باکتری ها، جاذب بوی ناشی از میکرو ارگانیسم های درون زخم نیز می باشد.

58,700 تومان

بیاتین آلژینات نقره پرکننده (سیسورب نقره پرکننده) کلوپلاست کد 3780

بیاتین آلژینات نقره پرکننده (سیسورب نقره پرکننده) مناسب برای پانمسان انواع زخم های حاد یا مزمن بصورت حفره ای یا سطحی با اگزودای متوسط تا زیا، با قابلیت کاربرد روی زخم های عفونی یا مستعد به عفونت و زخم هایی که درمان آنها برای مدت قابل توجهی به دلیل وجود باکتری در زخم متوقف مانده است؛ می باشد.

85,600 تومان

بیاتین آلژینات پرکننده (سیسورب پرکننده) کلوپلاست کد 3740

بیاتین آلژینات پرکننده (سیسورب پرکننده) کلوپلاست برای بهبود انواع زخم‏ های حاد یا مزمن به صورت حفره‏ ای یا سطحی با اگزودای متوسط تا زیاد مناسب می باشد. این محصول ترشحات را جذب نموده و برای زخم های مستعد خونریزی مناسب می باشد.

58,800 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 220,000 تومان
ريال0 ريال220000