مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آمینو (Amino)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص وی آمینو گلد بادی اتک 325 عدد

قرص وی آمینو گلد بادی اتک همراه با هیدرو وی مخصوص ورزشکارانی است که می‌خواهند حجم عضلات خود را افزایش دهند. این محصول بهترین منبع اسیدهای آمینه ضروری، غیرضروری و اسیدهای آمینه شاخه‌دار با ارزش غذایی بالا است.
تاریخ انقضا این مکمل تا ۲۰۱۹/۲ است؛ که با احتساب وعده‌های روزانه زمان مناسبی برای مصرف این مکمل است.

312,000 تومان

کپسول بتا آلانین کمپرس کپس ناترند 90 عدد

کپسول بتا آلانین کمپرس کپس ناترند در هر یک کپسول 1150 میلی گرم بتاآلانین وجود دارد، که موجب کاهش خستگی عضلات و افزایش قدرت و توده عضلانی می گردد.

182,700 تومان

آنابولیک آمینو 9000 الیمپ 300 عدد

آنابولیک آمینو 9000 الیمپ حاوی پپتایدها و مخلوط آمینو اسیدهای آزاد از دو منبع فوق العاده پروتئین های حیوانی شامل: پروتئین های مرغ و وی می باشد. این محصول برای ورزشکاران و کسانیکه برای افزایش توده عضلانی تلاش می کنند، طراحی شده است. پروتئین به رشد یا حفظ توده عضلانی کمک می کند.

408,000 تومان

آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عدد

آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ به رشد و یا حفظ توده عضلانی کمک می کند. این محصول مناسب تمرینات ورزشی برای حجم دهی و قدرت بیشتر عضلات می باشد.

336,000 تومان

کپسول آمینو ژل پرولب 200 عددی

کپسول آمینو ژل پرولب به دلیل شکل ژلاتینی کپسول ها دارای جذب بسیار سریعی می باشد. کمک به رشد و افزایش حجم عضلانی، ریکاوری و جلوگیری از ریزش عضلات در دوره مصرف از ویژگی های این محصول است.
287,300 تومان

پک 3 عددی مکمل ورزشی، پمپ C4 سلوکور + آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن همراه با مچ بند

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن ترکیبی از عوامل انرژی زای طبیعی مانند چای سبز و عصاره قهوه سبز می باشد. سرعت جذب آمینو اسیدها از جمله BCAA برای عضله سازی و آرژنین برای سنتز نیتریک اسید، در این محصول بالا می باشد. آمینو انرژی به شما برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات کمک می کند.


پمپ سی فور پینک لیموناد سلوکور مکمل ورزشی مخصوص ورزشکاران است که پیش از تمرین جهت بالا بردن توان انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت ورزشی مصرف می شود.


  • در این پک 2 عدد مچ بند به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک محصولات کلیک نمایید.
399,000 تومان

آمینو فیول مایع توینلب با طعم پرتقال

آمینو فیول مایع توینلب نزدیک به 1500 میلی گرم اسید پپتید از جمله BCAA در هر وعده موجبات تغذیه، رشد و بازیابی عضلات را پس از تمرینات سخت فراهم می سازد. آمینو فیول مایع توینلب همچنین حاوی ویتامین B می باشد که باعث افزایش انرژی و کاهش هورمون کورتیزول و در نتیجه پایین آمدن استرس می شود.

109,200 تومان

قرص سوپر آمینو اپکس

قرص سوپر آمینو اپکس از پروتئین هایی با ارزش کیفی بالا که حاوی اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار می باشد؛ تشکیل شده است. آمینو اسیدهای شاخه دار بر خلاف دیگر اسیدهای آمینه که ابتدا توسط کبد متابولیزه می شوند می توانند مستقیما توسط سلول های عضلانی مورد استفاده قرار گیرند.

60,000 تومان

کپسول بتاآلانین کارن 120 عدد

بتا آلانین کارن (پی ان سی- PNC)، باعث افزایش کارنوزین داخل سلولی و همچنین افزایش قدرت عضلانی بدن می شود. این محصول خستگی را کاهش داده و آن را به تعویق می اندازد. بتا آلانین کارن مقاومت هوازی و قدرت ماهیچه ای بدن را افزایش داده و هم چنین حجم ماهیچه های ضعیف و مقاومت غیرهوازی را افزایش می دهد.

69,900 تومان

قرص آمینو وی 4600 کارن

آمینو وی 4600 کارن (پی ان سی- PNC) یک مکمل آمینو با ارزش بیولوژیکی بالا و تهیه شده از بهترین نوع پروتئین آب پنیر می باشد. این محصول بهترین منبع اسیدهای آمینه ضروری، غیر ضروری و اسید های آمینه شاخه دار با ارزش غذایی بالا است.

31,200 تومان

قرص آرژنین کمپلکس کارن 90 عدد

قرص آرژنین کمپلکس کارن (پی ان سی- PNC) نقش های متفاوتی را در بدن ایفا می کند که از مهمترین آنها می توان به تقویت سیستم ایمنی، افزایش کارایی بدن خصوصا در ورزشکاران و سلامت سیستم قلب و عروق اشاره نمود. همچنین محرک ترشح برخی هورمون ها خصوصا هورمون رشد و انسولین است.

69,900 تومان

قرص آمینو وی 4600 شکلاتی کارن

آمینو وی 4600 کارن (پی ان سی- PNC) یک منبع آمینو با ارزش بیولوژیکی بالا و تهیه شده از بهترین نوع پروتئین آب پنیر می باشد. این محصول بهترین منبع اسیدهای آمینه ضروری، غیر ضروری و اسید های آمینه شاخه دار با ارزش غذایی بالا است.

31,200 تومان
حداقل: 60,000 تومان حداکثر: 408,000 تومان
ريال60000 ريال408000