مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آمینو (Amino)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول آمینو ژل پرولب 200 عددی

کپسول آمینو ژل پرولب به دلیل شکل ژلاتینی کپسول ها دارای جذب بسیار سریعی می باشد. کمک به رشد و افزایش حجم عضلانی، ریکاوری و جلوگیری از ریزش عضلات در دوره مصرف از ویژگی های این محصول است.
287,300 تومان

پک 3 عددی مکمل ورزشی، پمپ C4 سلوکور + آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن همراه با مچ بند

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن ترکیبی از عوامل انرژی زای طبیعی مانند چای سبز و عصاره قهوه سبز می باشد. سرعت جذب آمینو اسیدها از جمله BCAA برای عضله سازی و آرژنین برای سنتز نیتریک اسید، در این محصول بالا می باشد. آمینو انرژی به شما برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات کمک می کند.


پمپ سی فور پینک لیموناد سلوکور مکمل ورزشی مخصوص ورزشکاران است که پیش از تمرین جهت بالا بردن توان انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت ورزشی مصرف می شود.


  • در این پک 2 عدد مچ بند به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک محصولات کلیک نمایید.
399,000 تومان

آمینو فیول مایع توینلب با طعم پرتقال

آمینو فیول مایع توینلب نزدیک به 1500 میلی گرم اسید پپتید از جمله BCAA در هر وعده موجبات تغذیه، رشد و بازیابی عضلات را پس از تمرینات سخت فراهم می سازد. آمینو فیول مایع توینلب همچنین حاوی ویتامین B می باشد که باعث افزایش انرژی و کاهش هورمون کورتیزول و در نتیجه پایین آمدن استرس می شود.

109,200 تومان

قرص سوپر آمینو اپکس

قرص سوپر آمینو اپکس از پروتئین هایی با ارزش کیفی بالا که حاوی اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار می باشد؛ تشکیل شده است. آمینو اسیدهای شاخه دار بر خلاف دیگر اسیدهای آمینه که ابتدا توسط کبد متابولیزه می شوند می توانند مستقیما توسط سلول های عضلانی مورد استفاده قرار گیرند.

60,000 تومان

کپسول بتاآلانین کارن 120 عدد

بتا آلانین کارن (پی ان سی- PNC)، باعث افزایش کارنوزین داخل سلولی و همچنین افزایش قدرت عضلانی بدن می شود. این محصول خستگی را کاهش داده و آن را به تعویق می اندازد. بتا آلانین کارن مقاومت هوازی و قدرت ماهیچه ای بدن را افزایش داده و هم چنین حجم ماهیچه های ضعیف و مقاومت غیرهوازی را افزایش می دهد.

69,900 تومان

قرص آمینو وی 4600 کارن

آمینو وی 4600 کارن (پی ان سی- PNC) یک مکمل آمینو با ارزش بیولوژیکی بالا و تهیه شده از بهترین نوع پروتئین آب پنیر می باشد. این محصول بهترین منبع اسیدهای آمینه ضروری، غیر ضروری و اسید های آمینه شاخه دار با ارزش غذایی بالا است.

31,200 تومان

قرص آرژنین کمپلکس کارن 90 عدد

قرص آرژنین کمپلکس کارن (پی ان سی- PNC) نقش های متفاوتی را در بدن ایفا می کند که از مهمترین آنها می توان به تقویت سیستم ایمنی، افزایش کارایی بدن خصوصا در ورزشکاران و سلامت سیستم قلب و عروق اشاره نمود. همچنین محرک ترشح برخی هورمون ها خصوصا هورمون رشد و انسولین است.

69,900 تومان

قرص آمینو وی 4600 شکلاتی کارن

آمینو وی 4600 کارن (پی ان سی- PNC) یک منبع آمینو با ارزش بیولوژیکی بالا و تهیه شده از بهترین نوع پروتئین آب پنیر می باشد. این محصول بهترین منبع اسیدهای آمینه ضروری، غیر ضروری و اسید های آمینه شاخه دار با ارزش غذایی بالا است.

31,200 تومان

پودر اسنشیال آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن 270 گرم

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن ترکیبی از عوامل انرژی زای طبیعی مانند چای سبز و عصاره قهوه سبز می باشد. سرعت جذب آمینو اسیدها از جمله BCAA برای عضله سازی و آرژنین برای سنتز نیتریک اسید، در این محصول بالا می باشد. آمینو انرژی به شما برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات کمک می کند.

0 تومان

قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن

قرص سوپریوم آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن با فرمولاسیون جدید، طیف کاملی از 2222 میلی گرم از 18 آمینو اسید ضروری، نیمه ضروری و غیر ضروری را تامین می کند. هر وعده 500 میلی گرم آمینو اسید شاخه دار (BCAA) همراه با آمینو اسیدهای میکرونایز شده را برای جذب سریع تر در بدن تامین می کند.

267,000 تومان

قرص آمینو وی اپکس 400 عددی

قرص آمینو وی اپکس حاوی 400 عدد در قوطی می باشد. این محصول حاوی مقادیر زیادی از انواع اسید آمینه ها می باشد که سبب عضله سازی و افزایش حجم عضله می شود.

191,600 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 399,000 تومان
ريال0 ريال399000