داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آویزدست

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

آویز دست شانه ای پاک سمن کد 071

آویز دست شانه ای پاک سمن کنترل وزن اندام فوقانی در ضعف عضلانی ناشی از فلج یک طرف بدن بیماران سکته ای و کنترل وزن گچ به کمربند شانه ای را بر عهده دارد.
47,000 تومان

شانه بازوبند نئوپرنی یک طرفه پاک سمن کد 111

شانه بازوبند نئوپرنی یک طرفه پاک سمن شانه ی مصرف کننده را کاملا در جایگاه آناتومیکی خود نگاه می دارد و برای زمان هایی که شانه در رفته یا انتهای فوقانی بازو شکسته باشد مفید است.
41,700 تومان

ثابت کننده شانه و بازو تینور کد C-02

ثابت کننده شانه و بازو تینور دارای یکی از بهترین طراحی های حال حاضر برای ثابت کردن و کمک به شانه های در رفته است. این محصول همچنین قابل استفاده برای شکستگی های ترقوه، استخوان بازو و مفصل شانه می باشد که نیاز مبرمی به ثابت بودن دارند.

81,000 تومان

ثابت کننده شانه و بازو طب و صنعت کد 39100

ثابت کننده شانه و بازو طب و صنعت وسیله ای مناسب جهت جلوگیری از حرکت مفصل شانه و بازو است، که قابل استفاده برای هر دو دست می باشد. همچنین قابلیت تنظیم زاویه مطلوب برای بهبود سریع تر، کاهش درد و ثابت سازی دست را دارد.

70,000 تومان

شانه بند یک طرفه طب و صنعت کد 37100

شانه بند یک طرفه طب و صنعت بدون ایجاد محدودیت در حرکات مفصل شانه موجب رفع گرفتگی و کشیدگی عضلات سرشانه و بازو می شود و ضد حساسیت و قابل اختفا در زیر لباس است.

56,000 تومان

کتف بند یک طرفه اپو کد 2072

کتف بند یک طرفه اپو، علاوه بر محافظت و حمایت از مفصل شانه و بازو، با ایجاد گرما می تواند بعنوان یک وسیله کمک درمانی بنا به تشخیص پزشک مورد استفاده قرار گیرد. این محصول بدون ایجاد محدودیت در حرکات مفصل شانه، برای دردهای ناشی از گرفتگی و کشیدگی عضلات سرشانه و بازو مناسب می باشد.

90,500 تومان

آویز دست کیسه ای اپو کد 3087

آویز دست کیسه ای اپو، مناسب برای بهبود سریع تر، کاهش درد و ثابت سازی اندام فوقانی بدون ایجاد اختلال در گردش خون عروق پشت گردن می باشد. آویز دست کیسه ای اپو از الیاف ضد حساسیت و طبیعی در تمامی سطوحی که احتمال تماس با پوست بیمار را دارد، تهیه شده است، که از حرکات اضافی دست جلوگیری می کند.

35,000 تومان

ساعد بند تنیس البو اپو تک سایز کد 1086

ساعد بند تنیس البو اپو، مناسب آرنج تنیسورها و گلف باز ها می باشد و درد ناشی از کشیدگی عضلات ساعد در طول فعالیت شان را کاهش می دهد. این ساعد بند دارای پد دایره ای شکل برای ایجاد فشار اضافی بر روی ماهیچه ی بازو یا مچ دست می باشد.

34,500 تومان

آویز دست کیسه ای طب و صنعت کد 38100

آویز دست کیسه ای طب و صنعت با طراحی زیبا و مناسب از حرکات اضافی جلوگیری می کند و موجب ثابت سازی دست بدون ایجاد اختلال در گردش خون عروق پشت گردن می شود.

33,000 تومان

آرنج بند نئوپرن اپو کد 1080

آرنج بند اپو، محافظت کامل در ناحیه آرنج را فراهم می کند و به کاهش درد ناشی از تاندونیت (التهاب تاندون ها) و بورسیت (التهاب بورس ها) کمک می کند.

73,400 تومان

آویز دست شانه ای طب و صنعت کد 38200

آویز دست شانه ای طب و صنعت از الیاف طبیعی و ضد حساسیت تهیه شده است و قابل استفاده برای هر دو دست می باشد که با طراحی زیبا و مناسب موجب ثابت سازی دست بدون ایجاد اختلال در گردش خون عروق پشت گردن می گردد.

18,000 تومان
حداقل: 18,000 تومان حداکثر: 90,500 تومان
ريال18000 ريال90500