مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آکس (Axe)

آکس (Axe) در سال 1983 در فرانسه توسط شرکت بریتانیایی هلندی یونیلیور شروع به کار کرد. آکس (که در جمهوری ایرلند، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و در بین مردم چین لینکس نامیده می‌شود) محصولی بهداشتی و بیشتر مخصوص آقایان است که موجب جذب هر چه بیشتر زنان شد. آکس بعد از موفقیت در اروپا، آمریکای لاتین و دیگر کشورهای آن منطقه در سال 2002 در آمریکا نیز به شکل گسترده معرفی و تبلیغ شد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پک 2 عددی اسپری آکس مدل گلد تمپتيشن و بلک نایت 150 میلی لیتر

پک 2 عددی اسپری آکس شامل اسپری مدل «Gold Temptation» و «Black Night» مخصوص آقایان می باشد. هر کدام از این اسپری ها در حجم 150 میلی لیتر است.

  اسپری خوشبو کننده مدل Gold Temptation

این  اسپری دارای رایحه ای گرم و تند است. نت ابتدایی آن برگرفته از گلابی، ترنج و ریحان بوده، نت میانی شامل زنجبیل، گشنیز، فلفل و هل هلندی است. نت انتهایی سدر، مشک، وانیل، شکلات و عنبر می باشد.

اسپری خوشبو کننده مدل Black Night

نت‌های ابتدایی بلک نایت، هل، زنجبیل، گریپ فروت و گلابی، نت میانی کشمیر چوب، شکوفه پرتقال، انواع توت ها، فلفل شیرین، اسطوخودوس و گل شمعدانی، نت انتهایی وانیل، دانه تونکا، عنبر و سدر می باشد.

بدون نگرانی از ایجاد هرگونه لک بر روی لباس می تواندی این اسپری را روی بدنتان اسپری کرده و از بوی مطبوع آن لذت ببرید. اسپری های آکس طراحی خلاقانه ای برای در اسپری خود گذاشته تا نگران حمل کردن اسری در کیف خود نباشید، برای استفاده کافی است در اسپری را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و اسپری کنید.

17,000 تومان

پک 2 عددی اسپری آکس مدل گلد تمپتيشن و یو 150 میلی لیتر

پک 2 عددی اسپری آکس شامل اسپری مدل «Gold Temptation» و «You» مخصوص آقایان می باشد. هر کدام از این اسپری ها در حجم 150 میلی لیتر است.

اسپری خوشبو کننده مدل You

این اسپری دارای رایحه ی ابتدایی چوب عنبر و وانیل بوده، نت میانی آن برگرفته از عطر دارچین، مرکبات و ریحان است، و نت انتهایی آن رایحه ای منحصر به فرد از عطر برگ گشنیز و فلفل سیاه و ادویه جات می باشد، که در مجموع ترکیبی جذاب به نظر می رسد و روح را تازه می نماید.

  اسپری خوشبو کننده مدل Gold Temptation

این  اسپری دارای رایحه ای گرم و تند است. نت ابتدایی آن برگرفته از گلابی، ترنج و ریحان بوده، نت میانی شامل زنجبیل، گشنیز، فلفل و هل هلندی است. نت انتهایی سدر، مشک، وانیل، شکلات و عنبر می باشد.

اسپری های آکس طراحی خلاقانه ای برای در اسپری خود گذاشته تا نگران حمل کردن اسری در کیف خود نباشید، برای استفاده کافی است در اسپری را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و اسپری کنید.


17,000 تومان

اسپری کلیک اکس 150 میلی لیتر

اسپری کلیک اکس حاوی رایحه مرکبات، چوب و خاک می باشد و ماندگاری طولانی آن در طول روز موجب جذابیت شما می شود.

21,700 تومان

اسپری اکسایت اکس 150 میلی لیتر

اسپری اکسایت اکس رایحه ای از عطر چوب، نارگیل و کارامل با ماندگاری بالا دارد و باعث ایجاد لک بر روی لباس نمی شود.

21,700 تومان

اسپری بلک نایت اکس 150 میلی لیتر

اسپری بلک نایت اکس با رایحه گرم و شیرین همراه با عطری ملایم و اصیل ضمن مهار بوی عرق و جلوگیری از آن، دارای بویی دل انگیز، آرامش بخش و مفرح است.

21,700 تومان

اسپری دیپ اسپیس اکس 150 میلی لیتر

اسپری دیپ اسپیس اکس با رایحه دلپذیر و طراوت بخش برای جلوگیری از بوی بد بدن می ‏باشد. رایحه آرامش بخش و با طراوت اکالیپتوس و چوب صندل در این محصول سبب جذابیت هر چه بیشتر بوی آن شده است.

21,700 تومان

اسپری آفریقا اکس 150 میلی لیتر

اسپری خوشبوکننده آفریقا اکس، با رایحه گرم و شیرین و اسپرت می باشد که با آن به راحتی می توانید دیگران را جذب عطر متفاوت خود کنید. این اسپری باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد بدن خواهد شد.

21,700 تومان

اسپری گلد تمپتیشن اکس 150 میلی لیتر

اسپری گلد تمپتیشن اکس یک عطر مردانه وسوسه انگیز با رایحه دلنشین و جذاب وانیل و عنبر می باشد. ترکیب طلایی وانیل و عنبر یک رایحه مدرن برای روزهایی که شما نیاز به درخشش دارید، است.

21,700 تومان

اسپری آپولو اکس 150 میلی لیتر

اسپری آپولو اکس با رایحه کلاسیک مخصوص آقایان می باشد که با آن به راحتی می توانید دیگران را جذب عطر متفاوت خود کنید.

21,700 تومان

اسپری بلک اکس 150 میلی لیتر

اسپری بلک اکس با رایحه ای گرم و شیرین، عطری ملایم و اصیل دارد که با آن به راحتی می توانید دیگران را جذب عطر متفاوت خود کنید. این اسپری، ضمن مهار بوی عرق و جلوگیری از آن، با تراوش بویی دل انگیز، آرامش بخش و مفرح است.

21,700 تومان
حداقل: 17,000 تومان حداکثر: 21,700 تومان
ريال17000 ريال21700