مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

آکوافرش (Aquafresh)

خمیر دندان آکوافرش بیش از 40 سال است که انتخاب مردم برای مراقبت از دهان می باشد. نسل ها یکی پس از دیگری برای نظافت دندان های خود و داشتن لبخند سالم بر آکوافرش تکیه می کنند و میلیون ها نفر از سنین مختلف بعنوان بخشی از مراقبت های روزانه خود بر این برند تمرکز دارند. آکوافرش اولین خمیر دندان راه راه بود که به دنبال ایجاد نفس تازه و مبارزه با پوسیدگی بود، و اما امروز آکوافرش دارای سه خط آبی، سفید و قرمز است که نمادی از طراوت، مبارزه با فساد دندان و لثه های سالمی می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پک 2 عددی خمیر دندان پاک کننده عمقی آکوافرش

خمیر دندان پاک کننده عمقی آکوافرش دندان ها را به خوبی تمیز کرده و به دلیل دارا بودن میکروکریستال ها قدرت پاک کنندگی قوی دارد. این خمیر دندان از بین برنده جرم ها و پلاک های ایجاد شده روی دندان بوده و باعث تمیزی دو چندان دندان ها می شود.

11,500 تومان

پک 2 عددی خمیر دندان سفید کننده آکوافرش

خمیر دندان سفید کننده آکوافرش خمیردندانی با قابلیت سفید کنندگی ملایم، مخصوص دندان های حساس است. فلوراید علاوه بر جلوگیری از پوسیدگی دندان ها، سفیدی طبیعی دندان ها را نیز بیشتر می کند. این خمیر دندان قابل استفاده برای افراد بالای 7 سال می باشد. پتاسیم نیترات موجود در این خمیر دندان حساسیت دندان ها را کم کرده و از مینای دندان نیز محافظت خواهد کرد.

12,600 تومان
حداقل: 11,500 تومان حداکثر: 12,600 تومان
ريال11500 ريال12600