داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ابرو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل ابرو و مژه اسنس

با استفاده از ژل ابرو و مژه اسنس ، ابروها و مژه هایی خوش حالت، زیبا و براق داشته باشید. این محصول مورد تایید آزمایشگاه چشم پزشکی می باشد. حالت دهنده برای فرم دادن به ابروها و مراقبت از مژه های شکننده است. ژل ابرو و مژه اسنس ابروها و مژه هایی خوش حالت و زیبا به شما می بخشد و زیبایی طبیعی به چشمان شما می دهد. این محصول برای خانم هایی که می خواهند ابرو و مژه هایی مرتب و یکدست داشته باشند، بسیار مناسب است.

24,300 تومان

ریمل ابرو شماره 01 اسنس مدل Make Me Brow

ریمل ابرو شماره 01 اسنس مدل make me brow پر کننده و فرم دهنده ابرو می باشد و رنگ، حجم و فرم ابروها را به حالت دلخواه شما در خواهد آورد. این محلول حاوی فیبرهای کوچکی است که فضاهای خالی ابرو را می پوشاند و ابروهای زیبا و خوش حالت را برایتان به ارمغان می آورد. این ریمل حالت ژل دارد و دچار ریختگی نمی شود و همچنین تاثیری در سفید شدن و ریزش تارهای ابرو ندارد. این محصول به رنگ بلوند می باشد.

17,000 تومان

ریمل ابرو شماره 02 اسنس مدل Make Me Brow

ریمل ابرو شماره 02 اسنس مدل make me brow پر کننده و فرم دهنده ابرو می باشد و رنگ، حجم و فرم ابروها را به حالت دلخواه شما در خواهد آورد. این محلول حاوی فیبرهای کوچکی است که فضاهای خالی ابرو را می پوشاند و ابروهای زیبا و خوش حالت را برایتان به ارمغان می آورد. این ریمل حالت ژل دارد و دچار ریختگی نمی شود و همچنین تاثیری در سفید شدن و ریزش تارهای ابرو ندارد. این محصول به رنگ قهوه ای می باشد.

17,000 تومان
حداقل: 12,300 تومان حداکثر: 24,300 تومان
ريال12300 ريال24300