مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ابرو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قلم پودری ابرو اسنس شماره 10 مدل Make Me Brow

قلم پودری ابرو اسنس شماره 10 مدل Make Me Brow با رنگ بلوند خود، برای ابروهای روشن مناسب است. این محصول با سری اسفنجی که دارای رنگدانه های پودری می باشد به خوبی روی پوست می خوابد و سطح ابروها و جاهای خالی و کم  پشت آن را پوشش می دهد و در نهایت ابرویی با ظاهری زیبا و یکدست خواهید داشت. این محصول هیچگونه چسبندگی بین تارهای ابرو ایجاد نمی کند.

12,000 تومان

قلم پودری ابرو اسنس شماره 20 مدل Make Me Brow

قلم پودری ابرو اسنس شماره 20 مدل Make Me Brow با رنگ قهوه ای خود برای ابروهای نسبتا تیره مناسب است. این محصول با سری اسفنجی که دارای رنگدانه های پودری می باشد به خوبی روی پوست می خوابد و سطح ابروها و جاهای خالی و کم  پشت آن را پوشش می دهد و در نهایت ابرویی با ظاهری زیبا و یکدست خواهید داشت. این محصول هیچگونه چسبندگی بین تارهای ابرو ایجاد نمی کند

12,000 تومان

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 02 مدل make me brow

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 02 مدل make me brow دارای 2 رنگ تیره و روشن می باشد که می توان به صورت تکی از آنها استفاده کرد و یا آنها را با هم ترکیب نموده و رنگ همرنگ ابروها را بدست آورد. سایه ابرو به خوبی قسمت های خالی ابرو را پر می کند و ابرو را پرتر نشان می دهد. این محصول این محصول ماندگاری بالایی دارد و نمی ریزد و آرایش را خراب نمی کند.

14,000 تومان

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 01 مدل Make Me Brow

سایه ابرو دوتایی اسنس شماره 01 مدل Make Me Brow دارای 2 رنگ تیره و روشن می باشد  که می توان به صورت تکی از آنها استفاده کرد و یا آنها را با هم ترکیب نموده و رنگ همرنگ ابروها را بدست آورد. سایه ابرو به خوبی قسمت های خالی ابرو را پر می کند و ابرو را پرتر نشان می دهد. این محصول این محصول ماندگاری بالایی دارد و نمی ریزد و آرایش را خراب نمی کند.

14,000 تومان

ژل ابرو شماره 01 اسنس

ژل ابرو شماره 01 اسنس سایه ابرو از نوع ژلی می باشد که با استفاده از برس های ابرو تاثیر خود را روی ابرو نشان خواهد داد. با استفاده از این محصول نه تنها قادرید رنگ ابروهایتان را تغییر دهید بلکه قسمت هایی از ابرو که خالی شده اند پر می شود. خالی بودن و یا کم پشت شدن ابرو یکی از عواملی است که شما را برای استفاده از این نوع محصولات ترغیب می کند و به راحتی می توان آثار آن را با هر نوع پاک کننده های آرایشی پاک کرد. اسنس ژل ابرو را با شماره ی 01 و تن رنگ قهوه ای مناسب برای هر نوع رنگ پوستی عرضه کرده است؛ ماندگاری این ژل برای استفاده روزانه قابل قبول است.

16,500 تومان
حداقل: 8,250 تومان حداکثر: 13,300 تومان
ريال8250 ريال13300