مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ابرو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مداد ابرو برس دار اسنس شماره 7

برند محبوب اسنس آلمان با تولید لوازم آرایشی با کیفیت و قیمت بسیار مناسب، توانسته محوبیت بسیاری در بین مصرف کنندگان لوازم آرایشی به دست آورد. مداد ابرو برس دار اسنس شماره 7 نیز یکی از اقلام آرایشی این برند می باشد که با رنگ شکلاتی تیره خود برای ابروهای قهوه ای تیره، رنگی طبیعی را به ارمغان می آرود. این مداد ابرو با داشتن برس مخصوص، به شما کمک می‌کند راحت تر با آن کار کنید و نتیجه دلخواه را بدست آورید.

8,500 تومان

مداد ابرو برس دار اسنس شماره 01

مداد ابرو یکی از اقلام آرایشی است که برای آرایش ابروهایتان مورد نیاز است. اسنس با تولید مداد های ابرو با کیفیت ساخت مطلوب و در رنگ های متنوع به شما کمک می کند رنگ و فرم زیبایی به ابرو ببخشید. مداد ابرو برس دار اسنس شماره 01 با رنگ مشکی و رنگدانه های قوی، بسیار نرم و روان است. کیفیت ساخت فوق العاده این مداد سبب شده تا ماندگاری بالایی داشته باشد و رنگ آن به اصطلاح ریزش نداشته باشد.

8,500 تومان

مداد ابرو برس دار اسنس شماره 04

مداد ابرو برس دار اسنس شماره 4 با رنگ قهوه ای روشن، می تواند تمام آن چیزی باشد که برای آرایش ابروهایتان به آن نیاز دارید. بافت این مداد ابرو، کرمی و بسیار نرم و لطیف است و به راحتی روی ابروها می لغزد. همچنین با بهره مندی از رنگدانه های غنی، رنگی خاص و طبیعی به ابرو می بخشد. برس مخصوص این مداد ابرو به شما کمک می کند تا ابروهای خود را مرتب کنید و با فرم دادن به آنها، نتیجه دلخواه را بدست آورید.

10,000 تومان

مداد ابرو برس دار اسنس شماره 05

برند محبوب اسنس آلمان با تولید لوازم آرایشی با کیفیت و قیمت بسیار مناسب، توانسته محوبیت بسیاری در بین مصرف کنندگان لوازم آرایشی به دست آورد. مداد ابرو برس دار اسنس شماره 5 نیز یکی از اقلام آرایشی این برند می باشد که با رنگ بژ طلایی برای افرادی که رنگ ابروی متوسطی دارند؛ قابل استفاده می باشد. این مداد ابرو با داشتن برس مخصوص، به شما کمک می‌کندراحت تر با آن کار کنید و نتیجه دلخواه را بدست آورید.

10,000 تومان
حداقل: 7,600 تومان حداکثر: 9,000 تومان
ريال7600 ريال9000