داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ابوت (Abbott)

آزمایشگاه ابوت (Abbott Laboratories) شرکت آمریکایی و چند ملیتی داروشناسی و محصولات مراقبت های بهداشتی است که دارای بیش از ۹۰۰۰۰ کارمند در ۱۳۰ کشور جهان می باشد. نمونه محصولات این شرکت شامل انواع داروهای روماتیسم مفصلی، آرتریت پسوریازیس، اسپوندیلیت آنکیلوزان، بیماری کرون، پسوریازیس و آرتریت ایدیوپاتیک جوانان و ... می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک ایزومیل ان جی سوکروز فری ابوت 400 گرم

شیر خشک ایزومیل ان جی سوکروز فری ابوت مناسب شیرخواران از بدو تولد تا 12 ماهگی است که به رفع اسهال، کاهش استفراغ، بی قراری و نفخ در نوزادان کمک می‌کند.

26,000 تومان

شیر خشک سیمیلاک نئوشور همراه با ال سی پی ابوت مخصوص نوزادان نارس 370 گرم

سیمیلاک نئوشور جهت تامین نیازهای تغذیه ای نوزادان نارس و یا نوزادانی که با وزن کم متولد می‌شوند، تولید شده است. این شیر خشک برای نوزادان از بدو تولد تا 12 ماهگی قابل مصرف است.

55,000 تومان

قرص بتاسرک (بتاهیستین) 8 میلی گرم ابوت 100 عدد

قرص بتاسرک 8 میلی گرم ابوت جریان خون را در مغز بهبود می‌دهد، از جمله گردش خون گوش داخلی (گوش داخلی بخش مهمی از سیستم تعادل است) و در نتیجه باعث کاهش سرگیجه می‌شود.

تماس بگیرید

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت مناسب کودکان 2 تا 10سال با طعم وانیل

مکمل غذایی پدیاشور مکمل غذایی و متعادل مناسب برای کودکان 2 تا 10 ساله با طعم وانیل می باشد. که غنی از پروتئین، کربوهیدرات، چربی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی و سینبیوتیک ها است، و تغذیه تکمیلی و متعادلی را فراهم نموده و نقش آن در تقویت رشدی سالم و مطلوب ثابت شده است.

40,000 تومان

پودر مکمل غذایی انشور ابوت مناسب برای همه افراد (5 سال به بالا) با طعم وانیل 400گرم

مکمل پودری انشور یک تغذیه کامل و متعادل حاوی ترکیب ویژه‎ای از چربی‎های دوستدار قلب، اسیدهای چرب ضروری (لینولئیک و لینولنیک) و مقدار کمی اسیدهای چرب اشباع شده می‎باشد. فروکتو الیگو ساکاریدهای (FOC) و 28 نوع ویتامین و مواد معدنی ضروری و با طعم مطلوب وانیل می‎باشد.

54,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 55,000 تومان
ريال0 ريال55000