x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید آنلاین محصولات ارتوپدی با بالاترین کیفیت و خدمات، از بهترین برندهای ایرانی و خارجی با تحویل رایگان در داروخانه اینترنتی مثبت سبز.

ارتوپدی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مچ بند آتل دار تینور کد E-43

مچ بند آتل دار تینور جهت ثابت نگه داشتن مچ دست و کمک به آن طراحی شده است. این محصول با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و کیفیت مطلوبی دارد. لازم به ذکر است که این مچ بند قابل استفاده برای هر دو دست می باشد.

50,000 تومان

گردنبند طبی نرم تینور کد B-02

گردنبند طبی نرم تینور جهت حمایت و ثابت نگاه داشتن گردن یا تنظیم گردن و ثابت نگاه داشتن آن در جهت مورد نیاز (با توجه به توصیه پزشک) استفاده می شود.

47,000 تومان

کمربند طبی سخت تینور کد A-13

کمربند طبی سخت تینور محافظ ستون فقراتی است که تمام قسمت های فوقانی، تحتانی و ساکرال را پوشش می دهد. این کمربند بسیار سبک، ستون فقرات را حمایت کرده و ثابت نگاه می دارد.

234,000 تومان

کمربند طبی آتل دار تینور کد A-04

مزیت کمربند طبی آتل دار تینور نسبت به سایر کمربندهای طبی طراحی پیشرفته و استفاده از مواد درست است. با استفاده از این مزیت، این کمربند در کنار راحتی مطلوب، حمایت موثری از ستون فقرات فرد مصرف کننده نیز خواهد کرد.

133,300 تومان

قوزک بند کشی تینور 2 عددی کد D-25

قوزک بند کشی تینور نسل جدید محصولات ارتوپدی محسوب می شود و فشاری خفیف به علاوه ی گرما و حمایتی مناسب برای قوزک پا به ارمغان می آورد. از این محصول می توان برای از بین بردن درد و ورم استفاده کرد.

47,000 تومان

قوزک بند آتل دار تینور D-02

قوزک بند آتل دار تینور برای کنترل، ثابت کردن، و محدود کردن محدوده حرکت قوزک پا طراحی شده است. این محصول برای بالا بردن میزان ثبات قوزک پا از سه بند، تسمه و آتل های ثابت کننده بهره می برد.

87,000 تومان

شکم بند لاغری تینور کد A-03

شکم بند لاغری تینور عضلات شکم را منقبض کرده و می توان از آن جهت لاغری موضعی شکم و یا به عنوان کمکی برای حل مشکلات پس از عمل جراحی و یا وضع حمل استفاده کرد. عرض این کمربند 8 اینچ یا 20 سانتی متر است.

90,200 تومان

مچ شست بند آتل دار تینور کد E-44

مچ شست بند آتل دار تینور نگهدارنده و ثابت کننده ی ایده آلی برای مواقعی است که مچ و شست باید مدتی بی حرکت باشند. با استفاده از این محصول می توان مچ را به سمت عقب و شست را دور از محور بدن نگه داشت. مچ شست بند آتل دار تینور قابل تنظیم است و می توان از آن برای هر دو دست راست و چپ استفاده کرد.

66,500 تومان

زانوبند قابل تنظیم آتل دار با ساپورت بالا تینور کد D-09

زانوبند قابل تنظیم آتل دار با ساپورت بالا تینور مزیت هایی همچون انقباض و فشار کنترل شده زانو و ثابت کردن آن را به شما ارائه می دهد. این محصول انعطاف مناسبی دارد و امکان حرکت آزاد و بدون دردسر برای مفصل زانو را فراهم می آورد.

132,200 تومان

ثابت کننده شانه و بازو تینور کد C-02

ثابت کننده شانه و بازو تینور دارای یکی از بهترین طراحی های حال حاضر برای ثابت کردن و کمک به شانه های در رفته است. این محصول همچنین قابل استفاده برای شکستگی های ترقوه، استخوان بازو و مفصل شانه می باشد که نیاز مبرمی به ثابت بودن دارند.

73,600 تومان

ترقوه بند چسبی تینور کد C-05

ترقوه بند چسبی تینور محصولی خلاقانه است که برای ثابت نگه داشتن و فشردن شکستگی ها و بخصوص شکستگی های استخوان ترقوه تولید شده است. این محصول استخوان شکسته ترقوه را در یک راستا قرار داده و باعث می شود این استخوان مانند روز اولش جوش بخورد.

50,100 تومان

پد خار پاشنه سیلیکونی تینور کد K-02

پد خار پاشنه سیلیکونی تینور جهت نرم کردن زیر پاشنه ی پا در کفش طراحی شده است. محل ژل دار این محصول فشار را از روی پاشنه ی پا برداشته و با این کار باعث کمتر شدن درد در این نقطه می گردد.

61,000 تومان
حداقل: 7,000 تومان حداکثر: 234,000 تومان
ريال7000 ريال234000