مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

پیشگیری از پوکی استخوان با خرید آنلاین مکمل های استخوان و مفاصل از فروشگاه آنلاین مثبت سبز با بهترین قیمت و مشاوره تخصصی رایگان.

استخوان و مفاصل

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول پیاسیدین ۳۰۰ میلی گرم رازک 15 عدد

کپسول پیاسیدین ۳۰۰ میلی گرم رازک محصولی طبیعی جهت درمان و بهبود بیماری‌های دژنراتیو مفاصل و استئوآرتریت فرموله شده است و دارای اثرات قابل توجهی در بهبود علائم این بیماری‌ها است.

42,000 تومان

کپسول فلکسوم فلکسان 30 عدد

کپسول فلکسوم فلکسان با منشاء گیاهی و بدون عوارض جانبی باعث حفظ سلامت غضروف‌ها و مفاصل می‌شود. کمک به بهبود حرکت و افزایش انعطاف پذیری مفاصل در افراد مبتلا به آرتروز یکی از ویژگی‌های بارز این کپسول است.

115,000 تومان

کپسول سوپر کلسیم مگنوم 60 عدد

کپسول سوپر کلسیم مگنوم حاوی 200 میلی گرم کلسیم در هر کپسول است که این میزان تمامی نیاز روزانه بدن به کلسیم را برآورده می‌کند. این کپسول دارای مقادیری از ویتامین D3 است که به جذب کلسیم در بدن کمک می‌کند.

62,130 تومان

قرص ویتامین D3 ۱۰۰۰ هلث اید 30 عدد

قرص ویتامین D3 ۱۰۰۰ هلث اید یکی از ویتامین‌های ضروری برای بدن است که نقش مهمی در بدن ایفا می‌کند و کمبود آن باعث ایجاد عوارض متعددی در بدن می‌شود.

31,000 تومان

قرص جوشان منیزیم و کلسیم پلاس یوروویتال 20 عدد

قرص جوشان منیزیم و کلسیم پلاس یوروویتال حاوی منیزیم، کلسیم، روی و ویتامین D است. این قرص به عملکرد طبیعی عضلات بدن و کاهش گرفتگی‌های عضلانی کمک می‌کند. همچنین موجب سلامت و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها می‌شود.

32,100 تومان

سافت ژل ویتامین د۳ وبر نچرالز ۶۰ عددی

سافت ژل ویتامین د۳ وبر نچرالز با جذب کلسیم و فسفر در بدن به رشد و سلامتی استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کند.

45,800 تومان

کلسیم سیترات یوروویتال 45 عدد

کلسیم سیترات یوروویتال حاوی کلسیم (به صورت ملح سیترات با جذب گوارشی مناسب)، منیزیم، روی، منگنز، ویتامین D و ویتامین B6 است، که به سلامت و حفظ عملکرد طبیعی استخوان‌ها، عضلات و بافت همبند کمک می‌کند.

136,000 تومان

کپسول گیاهی آرتروفید بهارپایا ۱۵ عددی

کپسول گیاهی آرتروفید محصولی 100 درصد گیاهی و حاوی عصاره آووکادو و سویا است. این مکمل به‌طورویژه در بیماری‌های مفصلی و استخوانی، تسکین درد و ترمیم غضروف‌ها کارایی دارد

45,500 تومان

شربت کلسیم سافت آپوویتال‌ 150 میلی‎لیتر

شربت کلسیم سافت آپوویتال حاوی کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D3 است که در تقویت استحکام استخوان‌ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان موثر است.

41,000 تومان

قرص کلسی ژنون نورم لایف 60 عدد

قرص کلسی ژنون نورم لایف موجب تقویت استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها شده و از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند. ویتامین D3 موجود در این قرص به شکل‌گیری استخوان‌ها و سلامت مادر و جنین کمک می‌کند.

65,400 تومان

شربت کلسیم خوارزمی 200 میلی لیتر

شربت کلسیم خوارزمی حاوی کلسیم گلوبیونات و کلسیم لاکتوبیونات است. کلسیم به تقویت و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها و تقویت سیستم ایمنی و اعصاب کمک می‌کند.

12,000 تومان

قرص اولترا-د سوپرابیون 60 عدد

قرص اولترا-د سوپرابیون سرشار از ویتامین دی مورد نیاز بدن بوده که این ویتامین با ایجاد افزایش جذب فسفر و کلسیم از روده‌ها و کاهش دفع از کلیه به متابولیسم استخوان‌ها و همچنین به رشد سلول کمک می‌کند. ویتامین D یا کلسیفرول یکی به رشد و استحکام استخوان‌ها از طریق کنترل تعادل کلسیم و فسفر کمک می‌کند.

25,100 تومان
حداقل: 12,000 تومان حداکثر: 234,000 تومان
ريال12000 ريال234000