مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

پیشگیری از پوکی استخوان با خرید آنلاین مکمل های استخوان و مفاصل از فروشگاه آنلاین مثبت سبز با بهترین قیمت و مشاوره تخصصی رایگان.

استخوان و مفاصل

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول میکسودین هولیستیکا 32 عددی

کپسول میکسودین هولیستیکا از عصاره های طبیعی زردچوبه، زنجبیل و فلفل سیاه ساخته شده که برای درمان التهاب و درد مفاصل مفید هستند و به حفط تعادل سلولی کمک می کنند.
64,000 تومان

کرم ماساژ رادیان 100 گرم

کرم ماساژ رادیان برای درمان درد عضلانی و روماتیسمی، کوفتگی، کبودی، پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن، التهاب و گرفتگی بافت عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد.
14,500 تومان

قرص کلمگزینک هلث اید 90 عددی

قرص کلمگزینک هلث اید حاوی سه ماده ی بسیار مهم برای بدن یعنی کلسیم، روی و منیزیم است که موجب افزایش کلسیم، فسفر و ویتامین C در بدن خواهد شد و سلامتی استخوان ها و دندان را تضمین می کند.

52,000 تومان

قرص کلسی فید دنیا دارو 30 عددی

قرص کلسی فید دنیا دارو در درمان پوکی استخوان، تقویت استحکام استخوان و دندان ها و حفظ سلامت مادر در دوران بارداری می باشد.

16,350 تومان

کپسول هیالورونیک اسید 100 میلی گرم سانکت برنهارد

کپسول هیالورونیک اسید 100 میلی گرم سانکت برنهارد حاوی ویتامین C و هیالورونیک خالص و تخمیر شده از عصاره مخمر می باشد در کاهش درد بیماران مبتلا به آرتریت و انعطاف پذیری حرکات مفاصل و بازسازی آن و همچنین بیماران دیابتی بسیار مفید و موثر است.

98,000 تومان

قرص آرتی کولیشن اسی 60 عددی

قرص آرتی کولیشن اسی حاوی مواد موثر و فعال در بهبود آرتریت و استئوآرتریت می باشد که بازسازنده مفاصل و بهبود دهنده عملکرد مفاصل نیز می باشد.

73,300 تومان

کپسول کلسی دی ژل زهراوی 60 عددی

کپسول کلسی دی ژل زهراوی مکملی ویژه برای کمک به جلوگیری از پوکی استخوان و افزایش تراکم و  استحکام استخوان ها و دندان ها می باشد.

23,000 تومان

قرص استئوفلکس پلاس هلث اید 30 عددی

قرص استئوفلکس پلاس هلث اید حاوی هیالورونیک اسید، گلوکز آمین و کندرویتین سولفات، ویتامین C، عصاره زردچوبه و منگنز می باشد و علاوه بر کمک به انعطاف پذیری و حرکت آسان مفاصل باعث رفع درد و التهاب آن ها شده و عملکردشان را نیز بهبود می بخشد.

70,000 تومان

قرص استئوفلکس هلث اید 30 عددی

قرص استئوفلکس هلث اید حاوی گلوکز آمین و کندرویتین سولفات، ویتامین C، عصاره زردچوبه و منگنز می باشد و برای استحکام و تقویت استخوان ها و مفاصل مناسب می باشد.

44,000 تومان

قرص جویدنی ویتامین D3 نیچرمید 100 عددی

قرص جویدنی ویتامین D3 نیچرمید با تامین ویتامین D3 مورد نیاز بدن به حفظ سلامت و استحکام دندان ها و استخوان ها کمک کرده و موجب تقویت سیستم ایمنی می گردد. این محصول با طعم مطلوب انگور به فرم جویدنی برای بزرگسالان طراحی شده است.

56,240 تومان

قرص گلوکزآمین نیچرمید 500 میلی گرم 60 عددی

قرص گلوکزآمین نیچرمید یک آمینو مونوساکارید است که به مهار آنزیم های موثر در تخریب مفاصل و غضروف ها می پردازد و و به رفع درد و التهابات مفاصل و آرتروز کمک می کند. این محصول همچنین در درمان صدمات و آسیب های مفصلی ناشی از کار زیاد و فعالیت های سنگین ورزشی موثر است.

27,350 تومان

قرص پین لیز گلدن لایف 30 عددی

قرص پین لیز گلدن لایف به کاهش درد و التهاب مفاصل و همچنین بهبود عملکرد فیزیکی و کاهش درد عضلانی در بیماران مبتلا به استئوآرتریت کمک می کند.

31,300 تومان
حداقل: 14,500 تومان حداکثر: 146,000 تومان
ريال14500 ريال146000