داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

استیک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

استیک ضد تعریق زنانه رکسونا مدل پودر درای 40 گرم

استیک ضد تعریق زنانه رکسونا مدل پودر درای با رایحه ای دلنشین و اثر 48 ساعته به شما اطمینان خاطر می دهد که در انتهای یک روز سخت کاری نیز با طراوت و خوشبو خواهید بود.

24,700 تومان

استیک ضد تعریق 24 ساعته ویشی 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق 24 ساعته ویشی محصولی با رایحه خوش است که به مدت 24 ساعت تاثیر آن باقی می ماند.  این محصول برای استفاده روزانه می باشد.

63,400 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل ساتین سنسیشن مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق نیوآ مدل ساتین سنسیشن با قدرت خشک کنندگی و بو زدایی بالا، حس فوق العاده، لطافت و نرمی را به همراه می آورد. این استیک برای انواع پوست حتی برای پوست های حساس مناسب می باشد.

28,700 تومان

استیک ضد تعریق بانوان نیوآ مدل استرس پروتکت 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق بانوان نیوآ مدل استرس پروتکت (مام صابونی)، ضد عرق قوی حاوی مواد معدنی برای کنترل تعریق ناشی از گرما و استرس روزانه است. این استیک خاصیت آنتی باکتریال دارد و حاوی زینک برای مقابله با بوی بدن با قدرت محافظت 48 ساعته می باشد.


28,700 تومان

استیک ضد تعریق مردانه نیوآ مدل استرس پروتکت 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق مردانه نیوآ مدل استرس پروتکت (مام صابونی)، ضد عرق قوی حاوی مواد معدنی برای کنترل تعریق ناشی از گرما و استرس روزانه است. اين استيك دارای خاصیت آنتی باکتریال و حاوی زینک برای مقابله با بوی بدن با قدرت محافظت 48 ساعته می باشد.


28,700 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل سیلور پروتکت مخصوص آقایان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق سیلور پروتکت نیوآ موثر در جلوگیری از تعریق می باشد و رایحه ای مدرن و مردانه را به شما پیشکش می کند. این استیک دارای فرمولاسیون ضد باکتریایی بدون الکل و رنگ با یون های نقره می باشد. سازگاری این محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

28,700 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل پرل اند بیوتی مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق پرل اند بیوتی نیوآ دارای عصاره ارزشمند مروارید است که باعث تنظیم موثر تعریق پوست می شود و با یکدست نگه داشتن رنگ پوست، زیر بغل هایی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

29,000 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل درای ایمپکت مخصوص آقایان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق درای ایمپکت نیوآ با مواد معدنی، برای 48 ساعت تنظیم موثر تعریق پوست را به ارمغان می آورد و احساس پوستی خشک را تضمین می کند.

29,000 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل دابل افکت مخصوص بانوان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق زنانه دابل افکت (مام صابونی) نیوآ فاقد الکل می باشد و پوست را نرم و لطیف می کند. این محصول حاوی عصاره آووکادو است که باعث شادابی و طراوت پوست شما می شود.

28,700 تومان

استیک ضد تعریق نیوآمدل فرش اکتیو مخصوص آقایان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق فرش اکتیو نیوآ دئودورانت و ضد عرق برای آقایان می باشد که احساس تازگی و طراوت در طول روز را با ماندگاری 48 ساعته فراهم می نماید. این محصول فاقد آلومینیوم و الکل می باشد.

28,700 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل کول کیک مخصوص آقایان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق کول کیک نیوآ با اثر 48 ساعته مراقبت ملایم و محافظت دئودورانتی را در طی روز فراهم می کند. این استیک فاقد مواد رنگی و نگهدارنده بوده و با رایحه ملایم و خنک، حس آنی طراوتی مضاعف را تضمین می کند.

29,000 تومان

استیک ضد تعریق نیوآ مدل اینویزیبل بلک اند وایت مخصوص آقایان 40 میلی لیتر

استیک ضد تعریق فور بلک اند وایت (نامرئی برای سیاه و سفید) نیوآ، شما را صاحب نخستین دئودورانت با ماندگاری 48 ساعته خواهد کرد که هیچ رد سفیدی بر لباس های تیره و هیچ لکه زرد رنگی بر لباس های روشن باقی نمی گذارد. این محصول با رایحه ای با طراوت و مردانه، فاقد الکل و مواد رنگی می باشد.

28,700 تومان
حداقل: 24,700 تومان حداکثر: 29,000 تومان
ريال24700 ريال29000