داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

اسپری ٢ فاز

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ماسک مو کراتینه دو فاز ریلنس 250 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز ریلنس محصولی حرفه‌ای جهت ترمیم ساختار مو و تامین رطوبت لازم برای موهای خشک، رنگ‌شده و آسیب‌دیده تولید شده است. وجود عصاره انار، کراتین هیدرولیز شده و مواد موثر جهت تقویت و تغذیه مو بدون ایجاد چربی، باعث درخشندگی و شفافیت طبیعی در مو شده و با تثبیت رنگ مو از کدر شدن آن جلوگیری می‌نماید.

29,800 تومان

اسپری دوفاز حجم دهنده مو نلی 400 میلی لیتر

اسپری دوفاز حجم دهنده مو نلی ترکیبی از ابریشم دریایی و پانتنول (ویتامین B5) می باشد که موهای آسیب دیده را ترمیم و تغذیه می کند. این اسپری با خاصیت نرم کنندگی خود، شانه کردن مو را آسان کرده و درنهایت به موها حجم و زیبایی قابل توجهی می دهد.
55,800 تومان

اسپری دوفاز آبرسان نلی 400 میلی لیتر

اسپری دوفاز آبرسان نلی نرم کننده و حالت دهنده مو می باشد که حاوی عصاره ی ابریشم دریایی و سیلیکون است و برای انواع مو قابل استفاده می باشد.
92,500 تومان

اسپری دوفاز چای سبز نلی مخصوص موهای فر و مجعد 400 میلی لیتر

اسپری دو فاز مو دو فاز چای سبز نِلی مدل Bifasico دارای دو فاز آبرسان و سیلیکونی می باشد. فاز آبرسان این اسپری به دلیل دارا بودن عصاره گیاهان دریایی و چای سبز موهای صدمه دیده را ترمیم کرده و در مو های فر گره های ایجاد شده را باز می کند.
92,200 تومان

ماسک مو کراتینه دو فاز سبز کریستال 250 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز سبز کریستال مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده است و باعث شانه پذیری راحت تر موها شده و از گره خوردن آنها جلوگیری می نماید. ماسک مو کراتینه دو فاز سبز کریستال همچنین حاوی مواد پروتئینه و مرطوب کننده می باشد.
24,000 تومان

ماسک مو کراتینه دو فاز آبی کریستال 250 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز آبی کریستال مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده است و با فرمولاسیون دو فاز خود مغذی و ترمیم کننده، مرطوب کننده، نرم کننده، درخشان کننده، حالت دهنده و حجم دهنده ی مو می باشد.
18,500 تومان

اسپری دو فاز انار دیترون مناسب موهای رنگ شده، آسیب دیده و خیلی خشک 250 میلی لیتر

سرم دو فاز انار دیترون موجب افزایش شانه پذیری، تغذیه رسانی و ترمیم ساقه مو شده و از گره خوردگی موها جلوگیری می کند.

17,000 تومان

اسپری دوفاز کراتینه دیترون 250 میلی لیتر

اسپری دوفاز کراتینه با داشتن ترکیبات سیلیکونی بدون ایجاد اثر چربی بر روی مو باعث افزایش درخشندگی و نرمی آن شده و با صاف کردن مو از گره خوردگی جلوگیری می کند.کراتین هیدرولیز شده در این اسپری باعث تغذیه رسانی و ترمیم ساقه موهای خشک و آسیب دیده می گردد.

30,200 تومان

اسپری دو فاز گیاهی دیترون حاوی عصاره چای سبز 250 میلی لیتر

اسپری دو فاز گیاهی دیترون، اسپری تقویتی است جهت افزایش خاصیت شانه پذیری و استحکام مو بدون نیاز به آبکشی، که لطافت بسیار زیادی به مو می بخشد و باعث افزایش درخشندگی و نرمی موها می شود.

25,100 تومان

اسپری محافظت کننده ضد خشکی نوتری سرات دوکری مناسب مو های خیلی خشک و آسیب دیده 75 میلی لیتر

اسپری محافظت کننده ضد خشکی نوتری سرات دوکری با وجود عوامل محافظ از مو ها در مقابل آفتاب و آلودگی های محیطی باعث اثر بخشی فوق العاده آن جهت ترمیم و تغذیه مو های خشک و آسیب دیده می شود. در کنار این اثرات، استفاده از این محصول درخشندگی و حالت پذیری خاصی به مو ها می دهد.

106,600 تومان
حداقل: 13,900 تومان حداکثر: 92,500 تومان
ريال13900 ريال92500