مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

اسکراب صورت

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ماسک اسکراب پاک کننده 3 منظوره نورمادرم ویشی 125 میلی لیتر

ماسک اسکراب پاک کننده 3 منظوره نورمادرم ویشی دارای سه قابلیت اساسی و پرکاربرد می باشد. این محصول لایه بردار، ماسک پاک کننده و کنترل کننده ی چربی پوست بوده و مناسب برای پوست های حساس به شمار می رود.
85,000 تومان

ژل اسکراب ملایم رولند 150 میلی لیتر

ژل اسکراب ملایم رولند حاوی دانه های ریز ساینده است که به عمق منافذ پوست نفوذ کرده و عمل پاکسازی و لایه برداری را انجام می دهد.

112,300 تومان

اسکراب لایه بردار مگنولیا رگال 100 میلی لیتر

اسکراب لایه بردار مگنولیا رگال به روشن شدن و لایه برداری از پوست کمک می کند و با داشتن مواد موثری مانند کائولین چربی پوست را کنترل کرده و مانع از ایجاد جوش بر روی پوست می شود.

43,000 تومان

اسکراب روشن کننده صورت آدرا 150 میلی لیتر

اسکراب روشن کننده صورت آدرا با بهره مندی از ترکیبات لایه بردار به صورت عمقی پوست را از وجود چربی ها و سلول های مرده پاکسازی نموده و باعث روشن شدن پوست خواهد شد. همچنین جوش های سر سیاه صورت را نیز از بین خواهد برد. این اسکراب با ترکیبات رطوبت رسان از خشکی پوست جلوگیری می نماید.

16,300 تومان

اسکراب لایه بردار صورت آدرا 150 میلی لیتر

اسکراب لایه بردار صورت آدرا حاوی ترکیبات ملایمی برای لایه برداری پوست، رفع جوش های سرسیاه و سر سفید و تمیز نمودن پوست از وجود سلول های مرده و چربی مورد استفاده قرار می گیرد. این لایه بردار به سبب ترکیبات رطوبت رسان عمقی نه تنها باعث خشک شدن پوست نمی شود بلکه لطافت و نرمی را به پوست می بخشد.

23,600 تومان

فوم اسکراب آکوآ مارین اوتی مخصوص آقایان 120 میلی لیتر

فوم اسکراب آکوآ مارین اوتی مناسب پوست آقایان می باشد. این محصول با دارا بودن دانه های نرم و آبی رنگ اسکراب سلول های مرده و آلودگی ها را به طور موثری از سطح پوست پاک می کند و حس تازگی و شادابی پوست را همراه با تنظیم pH پوست به ارمغان می آورد.

93,000 تومان

کرم گماژ لیراک 50 میلی لیتر

کرم گماژ لیراک حاوی کائولین، عصاره گل ختمی و بذر کتان است که پاک کننده ای عمیق برای انواع پوست می باشد. این ماسک اسکراب با لایه برداری و سم زدایی، باعث از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست و نرمی و شفافیت آن می شود.

134,000 تومان

اسکراب صورت روغن آرگان میس ادن 150 میلی لیتر

اسکراب لایه بردار میس ادن با وجود ترکیبات موثر شامل روغن آرگان، کائولین، عصاره زردآلو، عصاره هلو، عصاره آناناس و گلیسیرین، سبب پاک کنندگی پوست صورت و گردن می شود.

55,800 تومان

ژل اسکراب اکسفولیاک نوروا مناسب پوست های چرب و دارای جوش 50 میلی لیتر

ژل اسکراب اکسفولیاک نوروا پاک کننده عمیق پوست های چرب و جوش دار می باشد. این ژل اسکراب با عملکرد دوگانه خود سلول های مرده سطح پوست را لایه برداری کرده و پوست را شفاف و روشن می نماید.

105,500 تومان

کرم لایه بردار کدلی پاک کننده عمقی پوست 75 میلی لیتر

کرم لایه بردار کدلی حاوی ترکیبی طبیعی و بسیار موثر جهت لایه برداری و پاکسازی پوست که علاوه بر از بین بردن لایه های مرده پوست، موجب درخشش، تازگی و نرمی آن نیز خواهد شد.

148,000 تومان

ژل اکسفولیانت نوکس مناسب انواع پوست 75 میلی لیتر

ژل اکسفولیانت نوکس مناسب هر نوع پوست حتی پوست های حساس می باشد که با لایه برداری ملایم، موجب حذف سلول های مرده و آلودگی ها از پوست می گردد. همچنین غیر کومدون زا و فاقد پارابن می باشد.

82,400 تومان

ژل سبیوم گمانت بایودرما مناسب پوست های مختلط و چرب 100 میلی لیتر

ژل سبیوم گمانت بایودرما لایه بردار و پاک کننده که کمک به رفع کومدون های سر سیاه و جوش های زیر پوستی می کند و به عنوان تنظیم کننده ترشح چربی عمل می کند. این محصول حاوی دانه های ریز همراه با عوامل لایه بردار شیمیایی است.

57,400 تومان
حداقل: 23,600 تومان حداکثر: 120,600 تومان
ريال23600 ريال120600