مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

اشتها آور

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شربت اپتایزر فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت اپتایزر فیشر کیندر حاوی عصاره‌های گیاهی، آهن، ید و ویتامین‌های مورد نیاز در کودکان و نوجوانان است که به صورت کاملاً طبیعی باعث تقویت و افزایش اشتها می‌شود. به دلیل بکار رفتن ترکیبات گیاهی و طبیعی مصرف این فرآورده جهت افزایش اشتها هیچ‌گونه عوارض جانبی به همراه ندارد.

40,000 تومان

شربت اشتها آور باریج اسانس 120 میلی لیتر

شربت اشتها آور باریج اسانس تهیه شده از عصاره انار، نعنا و عسل و مواد معدنی و ویتامین‌های فراوان جهت بی‌اشتهایی تمام افراد بخصوص بزرگسالان در دسترس است.

17,500 تومان

شربت زینگامان آرتیمان 120 میلی لیتر

شربت زینگامان آرتیمان کاملاً گیاهی بوده و جهت تحریک اشتهای کودکان فرموله شده است. این شربت با منشا گیاهی و با بهره‌گیری از طبیعی‌ترین و موثرترین مواد گیاهی مفید به رشد سالم کودکان کمک می‌کند.

22,500 تومان

شربت میم اورنج ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

شربت میم اورنج ویتابیوتیکس ترکیبی از ویتامین‌ها و ریز مغذی‌های ضروری است که به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد، کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن، افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ها و افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن کمک می‌کند.

39,000 تومان

شربت نیوزینک الحاوی 120 میلی لیتر

شربت نیوزینک الحاوی به صورت نمک گلوکونات تهیه شده است تا بیشترین میزان زینک در بدن کودک و نوزاد شما جذب شده و نسبت به انواع دیگر مکمل های زینک سولفات فاقد عوارض گوارشی می باشد.

6,500 تومان

شربت ویتامکس رازک 120 میلی لیتر

شربت ویتامکس رازک روش موثری برای افزایش وزن و رفع بی اشتهایی می باشد و این شربت اشتها آور حاوی سیپروهپتادین و ویتامین های گروه B است.

12,000 تومان

شربت بایوکل کیدز ای پی تی 150 میلی لیتر

شربت بایوکل کیدز ای پی تی مکمل غذایی مناسب برای کودکان بالای یک سال می باشد. این شربت حاوی عصاره های گیاه گل سپاس زرد رنگ، کاسنی، شاهی آبی و مواد معدنی منگنز بوده که اشتها را تحریک نموده و به هضم غذا کمک می نماید.

39,200 تومان

شربت زینک سندروس با طعم شکلات 200 میلی لیتر

شربت زینک سندروس همراه با روی، کلسیم و آهن حاوی ویتامین های ضروری است که به تقویت و رشد کودک کمک می کند. همچنین یک عامل کمکی برای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. این شربت در مقاومت بدن در برابر عفونت های حاد و مزمن (عفونت های پوستی، تنفسی و بیماری های جلدی) موثر است.

32,000 تومان
حداقل: 6,500 تومان حداکثر: 40,000 تومان
ريال6500 ريال40000