مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

التیام بخش پوست بدن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

بالم التیام بخش و ترمیم کننده اتودرم اینتنسیو بایودرما 500 میلی لیتر

بالم التیام بخش و ترمیم کننده اتودرم اینتنسیو بایودرما مناسب برای افرادی است که از خشکی بیش از حد پوست خود و خارش و التهاب ناشی از آن رنج می برند. این بالم با ساختار بسیار نرم خود به سرعت جذب پوست شده و با بهره مندی از ترکیبات انحصاری خود موجب ترمیم و بازسازی پوست با اثر پایدار خواهد شد.
139,500 تومان 155,000 تومان

محلول اسیدهای چرب هایپراکسیژنه لینوورا بی. بران 30 میلی لیتر

محلول اسیدهای چرب هایپراکسیژنه لینوورا بی. بران جهت پیشگیری و درمان زخم های فشاری درجه یک، زخم مزمن و زخم بستر می باشد.این محصول به علت درصد بالای اسید لینولئیکی که دارد خاصیت ترمیمی بالایی یافته است.

130,000 تومان

اسپری افترسان (بعد از آفتاب) ایزدین 200 میلی لیتر

اسپری افترسان (بعد از آفتاب) ایزدین محصولی برای استفاده بعد از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب است. این محصول التیام بخش و انرژی دهنده است و باعث افزایش دوام برنزگی پوست می شود.

82,000 تومان

کرم کالاندولا بتیس ترمیم کننده و التیام بخش 20 میلی لیتر

کرم کالاندولا بتیس با اثرات ترمیم کنندگی و التیام بخشی پوست در بهبود انواع التهاب پوستی نظیر ادرار سوختگی اطفال، آفتاب سوختگی، زخم های سطحی، گزش حشرات، اگزما و نیز التیام پوست خشک و ترک خورده کاربرد دارد.

49,500 تومان

پماد التیام بخش و محافظت کننده سبامد 50 میلی لیتر

پماد التیام بخش و محافظت کننده سبامد حاوی ترکیبات مرطوب کننده و آبرسان پوست بوده که به رفع ترک خوردگی و زخم های پوستی کمک می کند و متناسب با pH طبیعی پوست است.

89,000 تومان

ژل خنک کننده دپی 100 میلی لیتر

ژل خنک کننده دپی، سبب تسکین دردهای ماهیچه ای و مفصلی قابل استفاده برای دردهای آرتروز، کمر درد، کشش ماهیچه ای، کبودی، آسیب های ورزشی و رگ به رگ شدن می شود.

2,500 تومان

لوسیون بعد نیش حشرات دپی 45 میلی لیتر

لوسیون بعد نیش حشرات دپی به عنوان کمک اولیه جهت آسودگی موقت از درد و خارش ناشی از نیش و زهر حشرات مانند پشه، زنبور و ... است. همچنین موجب برطرف شدن التهابات و تحریکات پوستی کوچک می شود.

7,000 تومان

لوسیون دور کننده حشرات دپی 45 میلی لیتر

لوسیون دور کننده حشرات دپی به سبب داشتن مواد موثر طبیعی با عملکرد ویژه، موجب دور کردن حشرات شده و محافظت بدن را در مقابل انواع حشرات گزنده تضمین می کند.

8,500 تومان

کرم پسوریازیس سریتا 50 میلی لیتر

کرم پسوریازیس سریتا در درمان و کنترل بیماری پسوریازیس بسیار موثر است. این محصول با مکانیسم های کارآمد، باعث درمان و رفع علایم بیماری پسوریازیس (خارش، قرمزی، التهاب، پوسته ریزی، پلاک های پوستی) و مانع از بازگشت آن می شود. این کرم برای درمان پسوریازیس تحت حاد و مزمن توصیه می شود.

34,000 تومان

بالم افترسان SOS ویشی مناسب پوست های حساس 100 میلی لیتر

بالم افترسان SOS ویشی ، خنک کننده و التیام بخش پوست آسیب دیده در معرض آفتاب است که دارای تکنولوژی نانو برای جذب سریع و نفوذ تا عمق پوست می باشد.

194,300 تومان

لوسیون افترسان فتودرم بایودرما 200 میلی لیتر

لوسیون افترسان فتودرم بایودرما مرطوب کننده قوی و التیام بخش سریع بعد از حمام آفتاب و سولاریوم می باشد و باعث افزایش برنزگی پوست می شود.

67,500 تومان 75,000 تومان

کرم کیوزینک پلاس اوریاژ مناسب پوست خشک و آسیب دیده 40 میلی لیتر

کرم کیوزینک پلاس اوریاژ ضد عفونی کننده، ترمیم کننده و التیام بخش پوست صورت و بدن می باشد. این محصول به طور خاص برای درمان پوست خشک، آسیب دیده و در معرض عفونت ثانویه ساخته شده است. این کرم با ایجاد یک پانسمان از مواد طبیعی، پوست را ترمیم و محافظت می کند.

30,700 تومان
حداقل: 2,500 تومان حداکثر: 194,300 تومان
ريال2500 ريال194300