مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

امرون (Omron)

امرون حدود 40 سال پیش در شهر کیوتو ژاپن احداث شده و توانسته اطمینان بسیاری از متخصصین را به محصولات خود جلب کند. این برند مدعی است که متخصصین و پزشکان سراسر دنیا محصولات امرون را به بیماران خود توصیه می کنند و از این حیث گوی سبقت را از رقیبان خود ربوده است. محصولات و دستگاه های ثبت فشار خون امرون امروزه در بیش از 110 کشور دنیا به فروش می رسند و این شرکت از این حیث رکورد دار است. محصولات امرون بر پایه ی تکنولوژی که با زندگی روزمره ی مصرف کنندگان در هارمونی باشد طراحی می شوند. مسئولین برند امرون ارزش های خود را نوآوری برای همگام شدن با نیازهای جامعه، به چالش کشیدن خود و احترام گذاشتن به مشتری معرفی می کند و هدف اصلی اش بهبود جامعه به وسیله ی بهبود سلامت مردم است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

فشار سنج بازویی امرون مدلM3

فشار سنج بازویی امرون مدل  M3 با عملکرد بسیار آسان و با دقت بالا دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ است که علاوه بر میزان فشارخون، ضربان قلب، تاریخ و ساعت را نیز نشان می دهد. این دستگاه برای 2 کاربر به طور مجزا طراحی شده که قابلیت ضبط 60 تست متوالی را برای هر یک دارد و مجموعاً دارای 120 حافظه می باشد.

462,000 تومان

فشار سنج بازویی امرون مدل M6 AC

فشار سنج بازویی امرون مدل M6 AC تمام اتوماتیک است که با عملکردی بسیار راحت و با دقت بالا، مناسب برای بستن بر روی بازو می باشد. این دستگاه دارای صفحه نمایش LCD بزرگ است که علاوه بر میزان فشارخون، ضربان قلب، تاریخ و ساعت را نیز نشان می دهد.

645,600 تومان
حداقل: 462,000 تومان حداکثر: 645,600 تومان
ريال462000 ريال645600