داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

امگا ٣

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سافت ژل امگا ۳ (۱۰۰۰ میلی گرم) آلفا ویتامینز ۶۰ عدد

اسیدهای چرب امگا ۳ از مواد مغذی حیاتی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست و باید از طریق مصرف مواد خوراکی یا مکمل‌های امگا ۳ تامین شود.

51,000 تومان

شربت امگا 3 مکس یورو ویتال 200 میلی لیتر

شربت امگا 3 مکس یورو ویتال جهت کمک به حفظ سلامت و عملکرد طبیعی قلب، مغز و چشم، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و سلامت استخوان‌ها، کمک به تنظیم میزان تری گلیسیرید خون و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

119,000 تومان

سافت ژل امگا ۳ فاقد جیوه ۱۰۰۰ میلی گرم گلدن لایف ۵۰ عددی

اسیدهای چرب امگا ۳ برای رشد طبیعی افراد ضروری است و از آنجا که توسط بدن تولید نمی‌شود باید از طریق غذا و مکمل تامین شود. امگا ۳ تاثیر مثبتی بر درمان میگرن، افسردگی، استرس و تنش‌های عصبی دارد. همچین برای پیشگیری از آلزایمر، بیماری‌های قلبی، سرطان، ریزش مو و کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی مفید است. 

48,300 تومان

کپسول روغن ماهی امگا 3 فرمولیتد ساینسز بدون جیوه 110 عددی

کپسول روغن ماهی امگا ۳ فرمولیتد ساینسز ترکیبی غنی از اسیدهای چرب آیکوزا پنتانوئیک اسید (EPA) و دوکوزا هگزانوئیک اسید (DHA) و همچنین ویتامین E است که از روغن ماهی به‌دست آمده است. اسیدهای EPA و DHA در حفظ جریان خون متعادل بدن، کاهش میزان فیبرینوژن و پیشگیری از چسبیدن پلاکت‌های خون به یکدیگر نقش مهمی را دارند.

70,000 تومان

کپسول اوماکور 1000 میلی گرم فرر 28 عددی

اوماکور از اسیدهای چرب غیر اشباع امگا 3 می باشد و مختص به گروه مکمل ها جهت کاهش کلسترول یا تری گلیسرید می باشد. اوماکور به همراه سایز داروها برای درمان پس از حمله قلبی و همچنین برای درمان نوع خاصی از افزایش سطح تری گلیسرید خون به کار می رود.

62,000 تومان

کپسول مگا تریو امگا 3 داپل هرز 60 عددی

کپسول مگا تریو امگا 3 داپل هرز حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ می باشد که گروهی از اسیدهای چرب غیراشباع هستند و برای تشکیل پروستاگلندین ها (مواد شبه هورمونی) ضروری می باشند. همچنین در حفظ و تکامل مغز، عملکرد چشم و سلامت قلب و عروق نقش مهمی دارند.

48,000 تومان

کپسول روغن ماهی امگا 3 شف 100 عددی

کپسول روغن ماهی امگا 3 شف حاوی دو اسید چرب EPA و DHA است که در حفظ جریان خون متعادل بدن، کاهش میزان فیبرینوژن و پیشگیری از چسبیدن پلاکت های خون به یکدیگر نقش مهمی را دارند.

تاریخ انقضا: 2019/05
84,000 تومان

کپسول امگا-3 بدون جیوه زهراوی 50 عدد

کپسول امگا-3 بدون جیوه زهراوی حاوی عصاره روغن ماهی و DHA (دوکوزاهگزانوئیک اسید) و EPA (ایکوزا پنتاانوئیک اسید) می باشد و برای تامین امگا 3 مورد نیاز بدن مناسب می باشد.

33,000 تومان

کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن 60 عدد

کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن حاوی روغن ماهی که منبع سرشاری از اسیدهای چرب بلند زنجیره غیراشباع امگا 3 مانند DHA و EPA می باشد، است. مصرف این کپسول باعث حفظ سلامت قلب و عروق، استخوان و مفاصل، مغز و سیستم عصبی و... می شود.

48,300 تومان

شربت امگا 3 و 6 جونیور مارنیز 125 میلی لیتر

شربت امگا 3 و 6 جونیور مارنیز مکمل غذایی بسیار مفید برای نوزادان و کودکان می باشد. در حفظ ساختار و عملکرد گیرنده های بینایی و بافت های چشمی و عملکرد بهتر سیستم عصبی و مغز تاثیر بسزایی دارد. این مکمل با تقویت سیستم ایمنی بدن نوزادان می تواند برای نوزادان نارس نیز مفید واقع شود.

81,000 تومان
حداقل: 33,000 تومان حداکثر: 119,000 تومان
ريال33000 ريال119000