مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

اوتی (Ottie)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ماسک آبرسان عسل اوتی مناسب پوست های معمولی تا خشک 150 میلی لیتر

ماسک آبرسان عسل اوتی با رطوبت رسانی عالی، و تقویت سیستم ایمنی، پوست را در برابر عوامل آسیب رسان محافظت کرده و مانع از تبخیر آب پوست می شود.
57,000 تومان

پاک کننده آرایش چشم و لب اوتی 100 میلی لیتر

پاک کننده آرایش چشم و لب اوتی محافظت کننده و التیام بخش پوست دور چشم و لب می باشد که بدون احساس چربی بر روی پوست هر نوع آرایش غلیظ، ضد آب و هر گونه آلودگی را به آسانی پاک می کند.
54,200 تومان

فلوئید ضد آفتاب SPF43 اوتی 50 میلی لیتر

فلوئید ضد آفتاب SPF43 اوتی فاقد چربی و مناسب برای انواع پوست به ویژه پوست های چرب و مستعد چربی است. این محصول از پوست در برابر اشعه های فرا بنفش محافظت کرده و با ترکیبات آبرسان خود از خشکی و آسیب پوست جلوگیری می نماید.

78,600 تومان

ماسک هندوانه اوتی 120 میلی لیتر

ماسک هندوانه اوتی ماسکی آبرسان و سفت کننده پوست است. استفاده مکرر از آن موجب می شود به پوستی ایده آل دست یابید. این ماسک مناسب همه افراد و انواع پوست است که پیری پوست را به تعویق می اندازد.

39,200 تومان

ماسک لیمو اوتی مناسب پوست های معمولی تا چرب 120 میلی لیتر

ماسک لیمو اوتی ماسکی روشن کننده، ضد لک و ضد جوش است. همچنین تعدیل کننده چربی پوست می باشد. ماسک لیمو اوتی با برخورداری از ویتامین C به آنتی اکسیدانی قوی تبدیل شده است.

45,000 تومان

ماسک توت فرنگی اوتی مناسب پوست های معمولی تا چرب 120 میلی لیتر

ماسک توت فرنگی اوتی به علت داشتن ماست و توت فرنگی به روشن شدن پوست کمک شایانی می کند. این ماسک مناسب پوست های معمولی تا چرب می باشد.

40,500 تومان 45,000 تومان

ماسک انار اوتی 120 میلی لیتر

ماسک انار اوتی ماسکی سفت کننده، رطوبت رسان و روشن کننده پوست است که با خاصیت سفت کنندگی خود موجب تقویت حالت کشسانی پوست می شود. این ماسک حاوی عناصر ضد پیری، پتاسیم و استرو آلفا می باشد.

39,200 تومان

فوم ماست میوه ای هندوانه اوتی مناسب پوست های معمولی تا خشک 150 میلی لیتر

فوم ماست میوه ای هندوانه اوتی مناسب انواع پوست بخصوص برای پوست های معمولی تا خشک می باشد. این فوم شوینده غنی از ترکیبات ایده آل جهت برطرف کردن آلودگی ها و مواد باقی مانده از آرایش از سطح پوست بوده که عصاره ماست آن باعث نرمی و لطافت پوست و عصاره هندوانه آن جهت حفظ روشنی و تمیزی و آبرسانی پوست می شود.

51,800 تومان

فوم ماست میوه ای لیمو اوتی مناسب پوست های معمولی تا چرب 150 میلی لیتر

فوم ماست میوه ای لیمو اوتی مناسب انواع پوست بخصوص پوست های معمولی تا چرب است. وجود لیمو و دانه های پودری ماست در کنار ترکیبات شوینده این محصول، علاوه بر شستشوی پوست صورت از کثیفی و آلودگی ها، موجب نرمی و کم رنگ شدن لک های پوستی نیز خواهد شد.

51,700 تومان

فوم ماست میوه ای توت فرنگی اوتی مناسب پوست های معمولی تا چرب 150 میلی لیتر

فوم ماست میوه ای توت فرنگی اوتی با وجود عصاره توت فرنگی و دانه های پودری ماست، جهت شستشوی منافذ باز و آلوده انواع پوست ها بخصوص پوست معمولی تا چرب مورد استفاده قرار می گیرد.

39,200 تومان

فوم ماست میوه ای انار اوتی مناسب پوست های معمولی تا چرب 150 میلی لیتر

فوم ماست میوه ای انار اوتی جهت شسjشوی روزانه انواع پوست، بخصوص پوست های معمولی تا چرب مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حاوی دانه های پودری و پرخاصیت ماست و همچنین عصاره انار می باشد.

45,000 تومان

ماسک نقابی آرام بخش آلوئه ورا اوتی

ماسک نقابی آرام بخش آلوئه ورا اوتی با دارا بودن کلاژن و ویتامین E موجب تسکین التهابات پوستی شده و ضمن آبرسانی به پوست سبب لطافت و نرمی آن می شود.

15,800 تومان
حداقل: 40,500 تومان حداکثر: 181,500 تومان
ريال40500 ريال181500