داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition)

اپتیموم نوتریشن (ON) در سال 1986 به منظور رفع نیازهای مشتری جهت برخورداری از کیفیت مداوم در مواد غذایی ورزشی تاسیس شد. این شرکت همچنین به خاطر نوآوری و داشتن رتبه‌ یک در تولید پودر پروتئینی کازئین (Casein) و ارایه فرمول کازئین all micellar مشهور می باشد. مدیریت صنعتی ON همچنین می تواند در راس تولید کشک (آب پنیر) با استاندارد طلایی 100% در نظر گرفته شود که بعنوان بهترین فروشنده‌ پروتئین کشک در سطح جهان شناخته می شود.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پودر پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 909 گرم

پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 909 گرم دارای آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری است که حاوی خالص ترین نوع پروتئین (پروتئین ایزوله) می باشد. این مکمل به افزایش حجم و بازسازی عضلات کمک می نماید.

390,000 تومان

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن از محصولات چربی سوز بدون کافئین است که با افزایش متابولیسم بدن به کاهش میزان چربی و افزایش حجم عضلات بدن کمک می کند.

175,000 تومان

پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن 1.590 کیلوگرم

پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن، پروتئینی خالص می باشد که از پروتئین وی هیدرولیز شده تهیه شده است که لاکتوز، کربوهیدرات و چربی آن گرفته شده است. نتیجه این امر محصولی است که به سرعت جذب شده و دارای آمینو اسیدهای ماهیچه ساز می باشد.

615,000 تومان

پودر فیتنس فایبر اپتیموم نوتریشن 195 گرم

پودر فیتنس فایبر اپتیموم نوتریشن برای افرادی که قصد گرفتن رژیم دارند مورد استفاده قرار می گیرد و به کنترل اشتها و چربی سوزی و همچنین به بهبود عملکرد سیستم گوارشی کمک می کند.

49,400 تومان 52,000 تومان

پودر سریوس مس اپتیموم نوتریشن 5.45 کیلوگرم

پودر سریوس مس اپتیموم نوتریشن برای کسانیکه نیاز به افزایش حجم و وزن دارند بسیار مناسب است. پودر سریوس مس با دارا بودن میزان مناسبی از کالری، املاح معدنی، کربوهیدرات و پروتئین منبع کاملی برای تغذیه عضلات می باشد.

640,000 تومان

پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 4.54 کیلوگرم

پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 4.54 کیلوگرم حاوی خالص ترین نوع پروتئین وی است که از بهترین نوع مکمل های پروتئینی محسوب می شود. پروتئین وی گلد استاندارد برای افزایش عملکرد و حجم عضلات، حفظ توده عضلانی و بازتوانی سریع عضلات مناسب می باشد.

850,000 تومان

پودر سریوس مس اپتیموم نوتریشن 2.72 کیلوگرم

سریوس مس اپتیموم نوتریشن، مناسب کسانی است که نیاز به افزایش حجم و وزن دارند و با مصرف این محصول می توانند کالری مورد نیاز بدنشان را تامین کنند. پودر سریوس مس، منبع کامل برای تغذیه عضلات است که شامل کالری با کیفیت، انواع مواد و املاح معدنی، کربوهیدرات و پروتئین، می باشد.

310,000 تومان

پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 2.27 کیلوگرم

پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن تمام آنچه را که شما از یک مکمل پروتئینی می ‌خواهید یعنی یک پروتئین خالص و بدون مواد مضر همچون چربی ‌های ساده یا اشباع شده، کلسترول، لاکتوز و دیگر کربو هیدرات ‎ها، برای شما در هر سروینگ به صورت یکجا فراهم می ‌آورد.


730,000 تومان

پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن بدون طعم

پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن از کراتین مونوهیدرات با درجه خلوص استثنایی تهیه شده است. از ویژگی های این محصول میکرونایزه بودن آن است. به این معنی که محصول از ذرات بسیار کوچک تهیه شده، و نسبت به کراتین غیر میکرونایزه، زمان بیشتری در مایع معلق می ماند، ته نشین نمی شود و راحت تر هضم می شود.

123,000 تومان

پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن بدون طعم

گلوتامین یک آمینو اسید فراوان در بدن شما می باشد که بیش از 60% آن در عضلات اسکلتی و 20% آن در کل اعضای بدن وجود دارد. پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن کمک بسیاری در کاهش درد عضلانی و بازسازی بافت های عضلانی می کند.

236,000 تومان

کپسول مولتی ویتامین اپتی وومن (زنانه) اپتیموم نوتریشن 60 عددی

مولتی ویتامین اپتی وومن اپتیموم نوتریشن حاوی 23 ویتامین و 17 آنتی اکسیدان می باشد. این مولتی ویتامین باعث تقویت بافت پوست و مو می شود و به دلیل وجود میزان زینک و بیوتین بالا می تواند در کاهش ریزش مو بسیار موثر باشد. این مکمل تنها برای بانوان پیشنهاد می شود و بر اساس نیاز بانوان تولید شده است.

124,000 تومان

پودر آمینو اسید شاخه ای (بی سی ای ای) اپتیموم نوتریشن 380 گرم

آمینو اسید شاخه ای (بی سی ای ای) اپتیموم نوتریشن، اسیدهای آمینه ضروری است که نمی تواند توسط بدن تولید شود. این محصول برای رفع خستگی ورزشکارانی که تمرینات طولانی دارند و همچنین به منظور جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین های قدرتی و استقامتی و بازیابی سریع تر ماهیچه ها حین تمرین مناسب است.

193,000 تومان
حداقل: 130,000 تومان حداکثر: 637,000 تومان
ريال130000 ريال637000