مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

اپکس (Apex)

شرکت دارویی و مکمل‎سازی اپکس (Apex) در سال 2010 تاسیس و موفق به دریافت مجوزهای لازم برای ساخت مکمل‎های رژیمی شد. این شرکت با استفاده از مدرن‎ترین امکانات و تجهیزات لازم برای تجزیه، فراوری، کنترل حین تولید، کنترل محصول نهایی و بسته‎بندی و براساس استانداردهای جهانی و قوانین وزارت بهداشت اقدام به تولید محصول نموده است.
نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص بی سی ای ای (BCAA) اپکس 90 عددی

قرص بی سی ای ای (BCAA) اپکس از ترکیب لوسین، ایزولوسین و وازلین تشکیل‌شده است. بی سی ای ای در بالا بردن انرژی و حتی چربی سوزی کمک می‌کند. اما مزیت اصلی آن قابلیت آن برای افزایش رشد عضله است.

118,000 تومان

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم اپکس 90 عددی

قرص ال آرژنین اپکس حاوی آمینو اسیدی ضروری است که به عنوان یک پیش ماده برای ساخت پروتئین در بدن و همچنین افزایش میزان اکسید نیتریک می باشد که باعث بالا بردن جریان خون و ایجاد پمپ رضایت بخش در عضلات می شود. آرژنین همچنین محرک خوبی برای ترشح هورمون رشد می باشد.

118,000 تومان

قرص ال کارنیتین اپکس 90 عددی

ال کارنیتین اپکس آمینو اسیدی با خاصیت آنتی اکسیدانی بالاست که علاوه بر خنثی کردن و کنترل رادیکال های آزاد بدن، باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن، چربی سوزی و همچنین تقویت بافت عضلانی و جلوگیری از تحلیل ماهیچه های بدن می گردد.

144,000 تومان

کپسول ال آرژنین 500 میلی گرم اپکس 60 عددی

کپسول ال آرژنین اپکس موجب تقویت سیستم ایمنی، افزایش کارایی بدن خصوصا در ورزشکاران و سلامت سیستم قلب و عروق می شود. ال آرژزنین یک آمینو اسید ضروری است که به عنوان یک پیش ماده برای ساخت پروتئین در بدن و همچنین افزایش میزان اکسید نیتریک است که باعث بالا بردن جریان خون در عضلات می شود.

59,000 تومان

پودر عضله ساز مس فکتور اپکس همراه با شیکر 4.5 کیلوگرم

پودر عضله ساز مس فکتور اپکس دارای فرمولی قدرتمند جهت افزایش وزن و حجم دهی بدن است، مصرف این پودر برای کسانیکه به سختی تغییر وزن می دهند، مناسب می باشد. این محصول به بازیابی عضلات پس از تمرین های سخت کمک می کند. این محصول همراه با یک شیکر که در داخل بسته بندی موجود است، عرضه می شود.

386,000 تومان

پودر مس فکتور اپکس 2270 گرم

پودر مس فکتور اپکس حاوی ترکیبات قدرتمندی همچون BCAA، آرژنین و گلوتامین می باشد. این مکمل موجب افزایش وزن و حجم دهی به عضلات می شود. همچنین پس از تمرین های سنگین به بازیابی عضلات کمک خواهد کرد.

206,000 تومان

قرص سوپر آمینو اپکس

قرص سوپر آمینو اپکس از پروتئین هایی با ارزش کیفی بالا که حاوی اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار می باشد؛ تشکیل شده است. آمینو اسیدهای شاخه دار بر خلاف دیگر اسیدهای آمینه که ابتدا توسط کبد متابولیزه می شوند می توانند مستقیما توسط سلول های عضلانی مورد استفاده قرار گیرند.

60,000 تومان

پودر کربو بلاست اپکس 4540 گرم

پودر کربو بلاست اپکس یک مکمل پیشرفته ورزشی است. این محصول حاوی مخلوط متعادل و متناسبی از کربوهیدارت های ساده و مرکب از جمله دکستروز و قند های واسطه تجزیه نشاسته (مالتو دکسترین) می باشد. مصرف کربوبلاست بلافاصله پس از تمرین، سرعت تولید مجدد گلیکوژن عضلانی را افزایش می دهد.

220,000 تومان

قرص آمینو وی اپکس 400 عددی

قرص آمینو وی اپکس حاوی 400 عدد در قوطی می باشد. این محصول حاوی مقادیر زیادی از انواع اسید آمینه ها می باشد که سبب عضله سازی و افزایش حجم عضله می شود.

249,000 تومان

پروتئین وی پرو اپکس شکلاتی 1818 گرم

پروتئین وی پرو اپکس حاوی مقادیر قابل توجهی اسیدهای آمینه شاخه دار و اسید های آمینه ضروری است که به افراد برای ساخت بافت های عضلانی کمک می نماید. همچنین وی پرو به دلیل ایجاد احساس سیری و تثبیت قند خون می تواند موجب کاهش وزن شود. وی پرو در تقویت سیستم ایمنی نیز می تواند نقش مهمی ایفا نماید.

392,400 تومان

کراتین مونوهیدرات اپکس 300 گرم

کراتین مونوهیدرات اپکس محصولی با کیفیت و تاثیر گذار در عضله سازی و افزایش توان عضلات ورزشکاران است. هر وعده این کراتین اپکس شامل 5 گرم کراتین مونوهیدرات خالص می باشد که فاقد بو، طعم و ناخالصی است و به سادگی با آب یا آبمیوه مخلوط می شود.

83,000 تومان

پودر کربوهیدرات کربو بلاست اپکس 1818 گرم

پودر کربوهیدرات کربو بلاست اپکس با طعم هلو یک مکمل پیشرفته ورزشی بوده که حاوی مخلوط متعادل و متناسبی از کربوهیدارت های ساده و مرکب از جمله دکستروز و قند های واسطه تجزیه نشاسته (مالتو دکسترین) می باشد. مصرف کربوبلاست بلافاصله پس از تمرین، سرعت تولید مجدد گلیکوژن عضلانی را افزایش می دهد.

96,000 تومان
حداقل: 60,000 تومان حداکثر: 392,400 تومان
ريال60000 ريال392400