مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ایموشن (Emotion)

شرکت کیمیا شفابخش آرین مفتخر است با معرفی محصولات آرایشی، بهداشتی، جنسی و شوینده در برندهای ایموشن، فلوتس، وان تاچ و ... تحولی شگرف را در کیفیت زندگی به ارمغان بیاورد. یکی از زیر مجموعه های محصولات ایموشن (Emotion) ژل های مقاربتی می باشد که علاوه بر خاصیت ضد باکتریایی به علت دارا بودن اثر بخشی متفاوت، تاثیر بسزایی در روابط زناشویی دارند. تمامی این ژل ها دارای IRC (مجوز دارویی وزارت بهداشت و درمان) بوده و جهت رهگیری می توان با مراجعه به سایت وزارت بهداشت و درمان صحت و سقم IRC آن را بررسی نمود.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E برای آقایانی که از مشکل انزال زودرس رنج می برند کارایی داشته و به منظور تاخیر در انزال استفاده می شود. با استفاده از اسپری تاخیری ایموشن نه تنها مشکل زود انزالی شما بهبود می یابد بلکه حس اعتماد به نفس از دست رفته شما نیز باز خواهد گشت.

19,800 تومان

ژل آمیزشی نارنجی گرم کننده ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

ژل نارنجی گرم کننده ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که مناسب بانوان و باعث گرم کنندگی و افزایش گردش خون ناحیه تناسلی بانوان می شود.

19,000 تومان

ژل آمیزشی مشکی حجم دهنده ایموشن مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

ژل مشکی حجم دهنده ایموشن با اسانس فلفل و لیمو، یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب آقایان و با خاصیت حجم دهندگی آ ل ت تناسلی است.

31,200 تومان

ژل آمیزشی قرمز تنگ کننده ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

ژل قرمز تنگ کننده ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب بانوان و خاصیت جمع کنندگی دارد.

19,000 تومان

ژل آمیزشی صورتی افزایش میل ج ن س ی ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

ژل صورتی افزایش میل ج ن س ی ایموشن با اسانس گل سرخ، یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب بانوان است.

36,000 تومان

ژل آمیزشی زرد روان کننده ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

ژل زرد روان کننده ایموشن مناسب بانوان و برطرف کننده خشکی، ضد حساسیت، ضد التهاب، خوشبو کننده و تنظیم کننده ترشحات می باشد. این محصول باعث روان کنندگی در حین رابطه (ج ن س ی) می شود.

18,000 تومان

ژل سفید کننده و روشن ‎کننده ایموشن 75 میلی ‎لیتر

ژل سفید کننده و روشن‎کننده ایموشن جهت روشن و سفید کردن پوست در ناحیه ‎ای که در اثر اصلاح مو تیره گردیده است، استفاده می‎گردد و به صورت یک لایه ‎بردار عمل می‎ کند و این نواحی دارای پوستی تازه و با طراوت می‎ گردد.

28,800 تومان

ژل بهداشتی بانوان ایموشن مدل فرش 75 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان ایموشن حاوی عصاره آلوئه ورا و بابونه که جهت حفظ بهداشت فردی، رفع بوی نامطبوع، ضد عفونی کننده، برطرف نمودن خشکی و التهاب و ایجاد طراوت و پاکیزگی، مورد استفاده قرار می گیرد.

10,000 تومان

اسپری تاخیری ایموشن با رایحه ایفوریا کلوین کلین مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

اسپری تاخیری ایموشن با رایحه ایفوریا کلوین کلین یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب برای آقایان است و باعث رفع زود ا ن ز ا ل ی و تاخیر ج ن س ی می شود.

31,000 تومان

ژل آمیزشی آبی تاخیری ایموشن مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

ژل آبی تاخیری ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول ا ن ز ا ل را در آقایان به تاخیر می اندازد، مدت زمان رابطه ی زناشویی را افزایش می دهد و باعث افزایش رضایت زوجین در روابط زناشویی می شود.

21,000 تومان
حداقل: 18,000 تومان حداکثر: 31,000 تومان
ريال18000 ريال31000