داروخانه آنلاین دکتر حق نژاد

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بادی اسپلش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

بادی اسپلش انجل دریم مای 200 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده بدن انجل دریم با رایحه میوه های گرم، علاوه بر حفظ لطافت و رطوبت پوست، باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می شود. با استفاده از این اسپری، بدن شما ساعت ها خوشبو و لطیف خواهد بود.

20,500 تومان

بادی اسپلش گلدن رین مای 200 میلی لیتر

بادی اسپلش گلدن رین مای با رایحه گرم خود که ترکیبی از چوب و گل است، علاوه بر حفظ لطافت و رطوبت پوست، باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می شود. با استفاده از این اسپری، بدن شما ساعت ها خوشبو و لطیف خواهد بود.

20,500 تومان

بادی اسپلش کول اوشن مای 200 میلی لیتر

بادی اسپلش کول اوشن مای با رایحه اقیانوسی و خنک خود که از چوب سدر، مشک و عنبر گرفته شده است و بدن شما را ساعت ها خوشبو و لطیف نگه می دارد.

20,500 تومان

بادی اسپلش سیلکی تاچ مای 200 میلی لیتر

بادی اسپلش سیلکی تاچ مای با رایحه شرقی خود که ترکیبی از میوه و گل است، علاوه بر حفظ لطافت و رطوبت پوست، باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می شود. با استفاده از این اسپری، بدن شما ساعت ها خوشبو و لطیف خواهد بود.

21,000 تومان

بادی اسپلش بدن سوئیت وانیلا مای 200 میلی لیتر

بادی اسپلش بدن سوئیت وانیلا با رایحه گرم، شیرین و وانیلی موجب حفظ لطافت و رطوبت پوست شده و بوی بد عرق را از بین می برد. با استفاده از این اسپری، بدن شما ساعت ها خوشبو خواهد ماند.

20,500 تومان

بادی اسپلش راک استار مای 200 میلی لیتر

بادی اسپلش راک استار مای با رایحه گل های ملایم بهاری، علاوه بر حفظ لطافت و رطوبت پوست، باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می شود. با استفاده از این اسپری، بدن شما ساعت ها خوشبو و لطیف خواهد بود.

20,500 تومان

پک اسپری خوشبو‎کننده و لوسیون مرطوب‎کننده مارول سی‌گل مخصوص بانوان200 میلی‎لیتر

پک محصول لوسیون و اسپری مارول سی‌گل، هدیه‌ای مناسب برای خانم‎ها. اسپری خوشبو‎کننده بدن marvel با کیفیت بسیار بالا و بدون مواد شیمیایی و مضر برای پوست با خاصیت آبرسانی به پوست و غنی شده با روغن‌ها، مرطوب‎کننده‎ها حاوی ترکیبات طبیعی برای خوشبو و با طراوت کردن، باعث جلوگیری از تعریق بیش از حد شده ، این محصول دارای ماندگاری بالا پخش رایحه عالی و دل‌انگیز می‌باشد. لوسیون مرطوب‎کننده صورت و بدن مارول محصولی ایده آل و غنی از ترکیبات آبرسان است که به حفظ رطوبت پوست با ترکیب آووکادو کمک می‌کند. این محصول نرم‎کننده پوست، ضد التهاب و ترمیم‎کننده پوست‎های خشک و ترک خورده می‌باشد.

25,000 تومان

اسپری خوشبو کننده بدن مدل مارول سی گل مناسب خانم ها 200 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده بدن مدل مارول سی گل حاوی مرطوب کننده ها و روغن  های گیاهی تازه می باشدکه پس از اصلاح، استحمام و شنا قابل استفاده است. این محصول علاوه بر حفظ رطوبت پوست، با رایحه بی نظیر و ماندگاری بالا بدن را بسیار خوشبو خواهد کرد.

16,000 تومان

اسپری خوشبو کننده بدن مدل کاریزما سی گل مخصوص خانم ها 200 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده بدن مدل کاریزما سی گل با رایحه دلنشین خود در مدت زمان طولانی بر روی پوست باقی مانده و علاوه بر خوشبو نمودن بدن از تعریق زیاد جلوگیری می کند. این محصول حاوی ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده می باشد که پوست را شفاف نموده و موجب تازگی و طراوت آن می شود.

19,800 تومان

اسپری خوشبو کننده اکلیلی بدن مدل میس گلد سی گل مناسب خانم ها 200 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده اکلیلی بدن مدل میس گلد سی گل علاوه بر خوشبو نمودن بدن و جلوگیری از تعریق زیاد، حاوی دانه های الکلیلی می باشد که باعث درخشان شدن پوست می شود. بعلاوه با بهره مندی از ترکیبات رطوبت رسان، از خشکی پوست جلوگیری می کند.

24,000 تومان

اسپری خوشبو کننده مدل الگانت سی گل مخصوص آقایان200 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده مدل الگانت سی گل علاوه بر خوشبو نمودن بدن، از تعریق بیش از حد جلوگیری می نماید. این محصول به طور اختصاصی برای آقایان فرموله شده است و حاوی ترکیبات آبرسان نیز می باشد.

19,800 تومان

اسپری خوشبو کننده بدن مدل پلاتینیوم سی گل مخصوص آقایان 200 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده بدن مدل پلاتینیوم سی گل با ماندگاری بالا و پخش رایحه عالی و دل انگیز چای سبز مخصوص آقایان می باشد. این اسپری بدن را خوشبو و با طراوت می نماید.

19,800 تومان