مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بارداری و شیردهی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پودر مکمل غذایی ترومام وانیلی 400 گرم

مکمل غذایی ترومام وانیلی بر پایه شیر طبیعی گاو برای بانوان در دوره بارداری و شیردهی فرموله شده است. در این دوره نیاز بانوان از نظر انرژی و مواد مغذی مثل ویتامین‌ها و مواد معدنی افزایش می‌یابد. بنابراین استفاده از این محصول برای تامین نیازهای مادر و جنین و بهبود کیفیت شیر مادر ضروری است.

20,000 تومان

یدوفولیک درسا دارو 30 عدد

قرص یدوفولیک ترکیبی منحصر به فرد از اسیدفولیک و ید است که هرقرص محتوی 500 میکروگرم اسید فولیک و 150 میکروگرم ید است. این ترکیبات در دوران پیش از بارداری، حین بارداری و شیردهی، از مهمترین مواد مغذی لازم و ضروری برای رشد سیستم عصبی، بینایی و شنوایی جنین و نوزاد هستند.

16,400 تومان

قرص ید و فولیک اسید او پی دی فارما ۳۰ عدد

قرص ید و فولیک اسید ترکیبی ویژه از فولیک اسید و ید است که این ترکیبات در دوران پیش از بارداری، حین بارداری و شیردهی از مهمترین مواد مغذی لازم و ضروری برای رشد سیستم عصبی، بینایی و شنوایی جنین و نوزاد هستند. 

16,400 تومان

قرص پرگویت ویتان 30 عددی

قرص پرگویت ویتان یک مولتی ویتامین + مینرال است که برای دوران بارداری و شیردهی فرموله شده است. این مکمل با تامین نیازهای ضروری مادران علاوه بر تامین سلامت مادر به حفظ و رشد جنین نیز کمک می نماید.

20,000 تومان

قرص و سافت ژل پریناتال مولتی ویتامین مینرال + دی اچ ای 21 سنتری

قرص و سافت ژل پریناتال مولتی ویتامین مینرال + دی اچ ای 21 سنتری به جهت حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری و مادر و نوزاد در دوران شیردهی می باشد.

154,000 تومان

قرص آیرون، ید و فولیک اسید یوروویتال 60 عددی

قرص آیرون، ید و فولیک اسید یوروویتال برای دوران بارداری و حتی پیش از بارداری ضروری می باشد. این فرآورده با تامین نیازهای مادر به رشد جنین نیز کمک می نماید.

77,000 تومان

قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال 45 عددی

قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال باعث بهبود کیفیت شیر در مادران شیرده که دارای کمبود ریز مغذی هستند، شده و با تنظیم متابولیسم طبیعی بدن مادران پس از زایمان، به کاهش خستگی و افزایش انرژی مادران کمک شایانی می نماید.

58,000 تومان

قرص پریناتال ساپورت نوتریشن 30 عددی

قرص پریناتال ساپورت نوتریشن حاوی انواع ویتامین های ضروری و مواد معدنی مورد نیاز، جهت تامين ويتامين ها و مواد مغذی دوران قبل بارداری، حين بارداری و دوران شيردهی فرموله شده است و محصولی جهت کمک به سلامت مادر و جنین می باشد.

29,000 تومان

قرص روکش دار مولتی پریناتال سوپرابیون 30 عددی

قرص روکش دار مولتی پریناتال سوپرابیون حاوی ویتامین ها و عناصر ضروری مورد نیاز بدن جهت سلامت مادر و جنین می باشد. این مکمل غذایی به رشد جنین بسیار کمک خواهد نمود.

20,900 تومان

قرص فمیبیون 1 مرک مناسب مادران تا پایان هفته 12 بارداری

قرص فمیبیون 1 مرک حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین های ضروری و موثر در تنظیم انرژی و کاهش خستگی در دوران بارداری می باشد که به حفظ سلامتی مادر و جنین کمک می کند.

236,000 تومان

قرص و کپسول فمیبیون 2 مرک مناسب دوران بارداری و شیردهی

قرص و کپسول فمیبیون 2 مرک حاوی فولات، اسیدهای چرب ضروری روغن ماهی (DHA) و ویتامین های مورد نیاز بدن زنان باردار و شیرده می باشد که به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن در آن دوران کمک می کند.

175,000 تومان

غذای کمکی ب ب مام میلوپا مناسب مادران شیرده با طعم وانیل 400 گرم

غذای کمکی ب ب مام میلوپا مکمل غذایی مناسبی برای مادران در دوران شیردهی می باشد. در دوران شیردهی مادر باید مواد مغذی بیشتری را دریافت کند تا بتواند درکنار تامین رشد و سلامت فرزندش، به حفظ ذخایر بدن خود نیز کمک نماید.

22,000 تومان
حداقل: 16,400 تومان حداکثر: 236,000 تومان
ريال16400 ريال236000