مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بارداری و شیردهی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص پرگویت ویتان 30 عددی

قرص پرگویت ویتان یک مولتی ویتامین + مینرال است که برای دوران بارداری و شیردهی فرموله شده است. این مکمل با تامین نیازهای ضروری مادران علاوه بر تامین سلامت مادر به حفظ و رشد جنین نیز کمک می نماید.

20,000 تومان

قرص و سافت ژل پریناتال مولتی ویتامین مینرال + دی اچ ای 21 سنتری

قرص و سافت ژل پریناتال مولتی ویتامین مینرال + دی اچ ای 21 سنتری به جهت حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری و مادر و نوزاد در دوران شیردهی می باشد.

154,000 تومان

قرص آیرون، ید و فولیک اسید یوروویتال 60 عددی

قرص آیرون، ید و فولیک اسید یوروویتال برای دوران بارداری و حتی پیش از بارداری ضروری می باشد. این فرآورده با تامین نیازهای مادر به رشد جنین نیز کمک می نماید.

58,000 تومان

قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال 45 عددی

قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال باعث بهبود کیفیت شیر در مادران شیرده که دارای کمبود ریز مغذی هستند، شده و با تنظیم متابولیسم طبیعی بدن مادران پس از زایمان، به کاهش خستگی و افزایش انرژی مادران کمک شایانی می نماید.

59,000 تومان

قرص پریناتال ساپورت نوتریشن 30 عددی

قرص پریناتال ساپورت نوتریشن حاوی انواع ویتامین های ضروری و مواد معدنی مورد نیاز، جهت تامين ويتامين ها و مواد مغذی دوران قبل بارداری، حين بارداری و دوران شيردهی فرموله شده است و محصولی جهت کمک به سلامت مادر و جنین می باشد.

29,000 تومان

قرص روکش دار مولتی پریناتال سوپرابیون 30 عددی

قرص روکش دار مولتی پریناتال سوپرابیون حاوی ویتامین ها و عناصر ضروری مورد نیاز بدن جهت سلامت مادر و جنین می باشد. این مکمل غذایی به رشد جنین بسیار کمک خواهد نمود.

27,800 تومان

قرص فمیبیون 1 مرک مناسب مادران تا پایان هفته 12 بارداری

قرص فمیبیون 1 مرک حاوی فولیک اسید، ید و ویتامین های ضروری و موثر در تنظیم انرژی و کاهش خستگی در دوران بارداری می باشد که به حفظ سلامتی مادر و جنین کمک می کند.

64,000 تومان

قرص و کپسول فمیبیون 2 مرک مناسب دوران بارداری و شیردهی

قرص و کپسول فمیبیون 2 مرک حاوی فولات، اسیدهای چرب ضروری روغن ماهی (DHA) و ویتامین های مورد نیاز بدن زنان باردار و شیرده می باشد که به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن در آن دوران کمک می کند.

80,000 تومان

غذای کمکی ب ب مام میلوپا مناسب مادران شیرده با طعم وانیل 400 گرم

غذای کمکی ب ب مام میلوپا مکمل غذایی مناسبی برای مادران در دوران شیردهی می باشد. در دوران شیردهی مادر باید مواد مغذی بیشتری را دریافت کند تا بتواند درکنار تامین رشد و سلامت فرزندش، به حفظ ذخایر بدن خود نیز کمک نماید.

22,000 تومان

قرص مولتی پریناتال نیچرمید 90 عددی

قرص مولتی پریناتال نیچرمید برای زنان در دوران بارداری و شیردهی طراحی شده است. این مولتی ویتامین حاوی ۱۳ نوع از ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای دوران بارداری و شیردهی است و توصیه می شود از ماه چهارم بارداری تا پایان شیردهی از آن استفاده شود.

104,000 تومان

قرص پریناتال 21 سنتری 60 عددی

قرص پریناتال 21 سنتری برای زنان در دوران بارداری و شیردهی طراحی شده است. این مولتی ویتامین حاوی 13 نوع از ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای دوران بارداری و شیردهی است و توصیه می شود از ماه چهارم بارداری تا پایان شیردهی از آن استفاده شود.

79,000 تومان

مکمل غذایی لیدی میل فاسبل مخصوص خانم های باردار و مادران شیرده 400 گرم

لیدی میل فاسبل یک مکمل غذایی منحصربه فرد است که برای خانم های باردار و مادران شیرده طراحی شده است. لیدی میل شامل تمامی مواد مغذی حیاتی مانند پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی با تاکید ویژه بر روی کلسیم، آهن، روی و فولیک اسید می باشد.

24,000 تومان
حداقل: 20,000 تومان حداکثر: 154,000 تومان
ريال20000 ريال154000