مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

باند

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن

پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن با ساختار ساده خود قادر است به نحوی موثر و مقرون به صرفه در زخم هایی که ترشحات زیاد دارند، رطوبت مناسب را در سطح زخم ایجاد کند و مانع از خشک شدن یا خیس خوردن زخم گردد. بدلیل خاصیت بالشتی خود، مانع از وارد آمدن ضربه و تروما به زخم می شود.
2,500 تومان

گاز طبی استریل سپاهان بهبود

گاز طبی استریل سپاهان بهبود یک پد 8 لا در ابعاد 10 در 10 سانتی متر می باشد. این پد از پنبه 100 درصد ساخته شده و با گاز اتیلن اکساید استریل شده است.
585 تومان

پنبه الکلی تزریقاتی نیوساد 100 عددی

پنبه الکلی تزریقاتی نیوساد جهت مصارف تزریقاتی و آزمایشگاهی تولید شده است و با ماندگاری طولانی باعث سهولت در تزریقات می شود.

7,500 تومان

چسب لوکو پلاست زینک اکساید سیماتکس

چسب لوکو پلاست زینک اکساید سیماتکس دارای چسبندگی قوی و فوق العاده می باشد. نوع این چسب پارچه ای است و مایه آن حاوی زینک اکساید و لاتکس می باشد.

9,600 تومان

چسب آنژیوکت تی جی مد 8×6 سانتی متر

چسب آنژیوکت تی جی مد در ابعاد 8×6 سانتی متر محصول کشور چین می باشد. این چسب جهت تثبیت انواع وسایل تزریقی مثل آنژیوکت، کاتتر و اسکالپ مورد استفاده قرار می گیرد.

500 تومان

کشش پوستی بزرگ ارتوطب

کشش پوستی بزرگ ارتوطب جهت آویزان نگهداشتن پای بیمار در مدت بستری در بیمارستان می باشد.

5,500 تومان

گاز وازلینه استریل کاوه

گاز وازلینه استریل کاوه با آغشته شدن به وازلین سفید بهداشتی، زخم را مرطوب نگه داشته و از چسبیدن پانسمان به محل سوختگی جلوگیری می نماید.

900 تومان

باند پانسمان شکل پذیر کنار بافته سالم

باند پانسمان شکل پذیر کنار بافته سالم ، با خاصیت ارتجاعی عرضی اش جهت نگهداری پانسمان ها به خصوص در نواحی خمیده بدن استفاده می گردد.

1,800 تومان

باند زیر گچ ارتوپدی ویبریل بی پی ای

باند زیر گچ ارتوپدی ویبریل بی پی ای از پنبه 100% خالص توليد شده است و برای استفاده در زير تمامی باندهای گچی استاندارد مناسب می باشد و موجب بروز حساسيت و خارش نمی شود.

4,000 تومان

باند کشی با فشار متوسط ساینا

باند کشی با فشار متوسط ساینا با ایجاد فشار یکنواخت بر سطح زیر باند، تورم و درد را کاهش داده و از پیشرفت التهاب جلوگیری می کند.

4,000 تومان

باند گچی ساینا

باند گچی ساینا وسیله ای جهت بی حرکت کردن محل آسیب دیده است. هدف از گچ گیری، بی حرکت کردن قسمتی از بدن در یک وضعیت اختصاصی و ایجاد فشار یکسان به بافت نرم بدن است.

5,800 تومان
حداقل: 500 تومان حداکثر: 9,600 تومان
ريال500 ريال9600