مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بایودرما (Bioderma)

بایودرما (Bioderma)، توسط داروساز مطرح فرانسوی به نام ژان نوئل تورل در سال 1970 تاسیس گردید. واژه ی بیودرما از دو کلمه Biology و Deramatology گرفته شده است که فلسفه انتخاب آن زیست شناسی در خدمت به پوست است. رمز موفقیت لوازم آرایشی بهداشتی بایودرما در شناخت عملکرد و بازآموزی پوست شما برای بهبود مشکلات آن است. برای رسیدن به این هدف، لابراتوارهای درماتولوژی بایودرما از ساختار پوست به عنوان یک الگوی منحصر به فرد استفاده کردند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

بالم التیام بخش و ترمیم کننده اتودرم اینتنسیو بایودرما 500 میلی لیتر

بالم التیام بخش و ترمیم کننده اتودرم اینتنسیو بایودرما مناسب برای افرادی است که از خشکی بیش از حد پوست خود و خارش و التهاب ناشی از آن رنج می برند. این بالم با ساختار بسیار نرم خود به سرعت جذب پوست شده و با بهره مندی از ترکیبات انحصاری خود موجب ترمیم و بازسازی پوست با اثر پایدار خواهد شد.
155,000 تومان

کرم سیکابیو بایودرما 40 میلی لیتر

کرم سیکابیو بایودرما ترمیم کننده سریع پوست است که خارش، سوزش و جراحت پوست را تسکین می دهد. این کرم التیام بخش به خاطر وجود زینک، از تکثیر باکتری ها جلوگیری می کند.

79,900 تومان

شامپو ضد شوره ند دی اس پلاس بایودرما 125 میلی لیتر

شامپو ضد شوره ند دی اس پلاس بایودرما باعث پیشگیری از عود مجدد شوره به واسطه کمپلکس انحصاری می شود. خاصیت ضد خارش، ضد قارچ و کنترل چربی پوست سر را دارد. همچنین نرم کننده و حجم دهنده نیز می باشد.

105,000 تومان

کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما 50 میلی لیتر

کرم دست وایت آبجکتیو بایودرما علاوه بر خاصیت ضد لک و روشن کننده، رطوبت رسان و محافظ نیز می باشد. این محصول با ترکیبات موثر و همچنین ترکیب انحصاری روی تمامی مراحل ایجاد لک اثر می گذارد و باعث روشن شدن پوست دست می شود.

110,000 تومان

سرم ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما 30 میلی لیتر

سرم ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما با الگوی اختصاصی W.O روشن كننده و درخشان كننده چهره می باشد. به حذف لكه های قهوه ای و پيشگيری از ظهور مجدد آن كمی می كند. این محصول روشن کننده قوی در شب برای درمان لک های قوی می باشد.

219,000 تومان

فلوئید ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما 30 میلی لیتر

فلوئید ضد لک وایت آبجکتیو بایودرما دارای بیشترین اثر در روشن کردن پوست و پیشگیری از ایجاد لک قهوه ای است.

135,000 تومان

کرم سبیوم هیدرا بایودرما مناسب پوست های مختلط و چرب 40 میلی لیتر

کرم سبیوم هیدرا بایودرما رطوبت رسان پوست کم آب و شکننده تحت درمان آکنه می باشد. ترکیبات قوی و موثر التیام بخش در این محصول قرمزی پوست را کاهش می دهد.

78,000 تومان

ژل سبیوم گمانت بایودرما مناسب پوست های مختلط و چرب 100 میلی لیتر

ژل سبیوم گمانت بایودرما لایه بردار و پاک کننده که کمک به رفع کومدون های سر سیاه و جوش های زیر پوستی می کند و به عنوان تنظیم کننده ترشح چربی عمل می کند. این محصول حاوی دانه های ریز همراه با عوامل لایه بردار شیمیایی است.

79,000 تومان

کرم سبیوم پر ریفاینر بایودرما مناسب پوست های مختلط و چرب 30 میلی لیتر

کرم سبیوم پر ریفاینر بایودرما جمع کننده منافذ باز پوست است که باعث صاف و یکدست شدن پوست صورت می شود. این محصول حاوی عوامل آنتی اکسیدان و تنظیم کننده چربی می باشد.

90,000 تومان

کرم سبیوم گلوبال بایودرما مناسب پوست های چرب و جوش دار 30 میلی لیتر

کرم سبیوم گلوبال بایودرما ضد جوشی قوی و همچنین ضد التهاب و آنتی باکتریال است. این محصول تنها درمان طبی است که سبوم را به طور طبیعی، مشابه پوست نرمال می کند و روند ایجاد جوش را متوقف می کند.

85,000 تومان

سرم سبیوم شب بایودرما مناسب پوست های مختلط و چرب 40 میلی لیتر

سرم سبیوم شب بایودرما به عنوان یک محصول لایه بردار، جوش های موجود را برطرف می کند و به پوست لطافت می بخشد، آن را صاف و سطح پوست را یکدست کرده و شفافیت پوست را دوباره به آن باز می گرداند.

88,000 تومان

پن سبیوم بایودرما مناسب پوست های مختلط و چرب 100 گرم

پن سبیوم بایودرما شوینده و ضد عفونی کننده مناسب پوست های مختلط و چرب است که باعث کاهش جوش و کنترل چربی اضافی پوست شده و فاقد مواد صابونی است.

55,000 تومان
حداقل: 32,000 تومان حداکثر: 219,000 تومان
ريال32000 ريال219000