داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

براش آرایشی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

تیغ ابرو زد.وان 2 عددی

تیغ ابرو زد.وان دارای دسته ای بلند و ارگونومیک برای در دست گیری راحت تر می باشد. این تیغ دارای یک درپوش به شکل شانه با دانه های بسیار ریز بوده که مخصوص شانه زدن ابرو و مراتب کردن آن در هنگام اصلاح می باشد. سری تیغ ابرو زد وان متحرک بوده و حرکت آن بر روی پوست به راحتی قابل کنترل می باشد.
5,200 تومان

برس ابرو اسنس

برس ابرو اسنس قابل استفاده جهت ابرو و خط چشم است. این برس ساخته شده از موی اسب و دارای سر زاویه دار جهت سهولت در استفاده می باشد. برای مرتب کردن ابرو از این برس استفاده کنید بهتر است که زاویه دار باشد تا بتوانید برای دم ابرو هم از آن استفاده کنید.

7,000 تومان

برس رژگونه زاویه دار اسنس

برس رژگونه زاویه دار اسنس دارای موهای لطیف و متراکم می باشد و می توان از آن برای پخش کردن و یکدست کردن انواع پودرهای آرایشی از جمه رژگونه، برنزه کننده، پودر کانتور و هایلایتر استفاده کرد. این براش دارای سر مورب می باشد که کار با آن را آسان تر می کند و برای کشیدن خط رژگونه کارایی دارد.

16,000 تومان

برس کانسیلر اسنس

برس کانسیلر اسنس برای پخش کردن کانسیلر و ترکیب کردن بافت آن روی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف این برس فوق العاده نرم و انعطاف پذیر است. با این برس به راحتی می توان یک ارایش حرفه ای انجام داد. به دلیل ساختار با کیفیتی که دارد از این برس می توان برای زدن ماسک های صورت در پاکسازی پوست نیز بهره برد.

11,500 تومان

برس کرم پودر اسنس

برس کرم پودر اسنس با سر گرد و الیاف نرم و مخملی به راحتی روی پوست حرکت می کند. این برس به شما امکان می دهد به راحتی از پودرهای فشرده و غیرفشرده استفاده کنید و آرایشی کامل و بی عیب و نقص داشته باشید. از این برس می توان برای یکدست کردن کانسیلر دور چشم و یا رژگونه نیز استفاده کرد.

14,500 تومان

برس بزرگ کرم پودر اسنس

برس بزرگ کرم پودر اسنس دارای الیاف فوق العاده نرمی است که از آن می توان برای پخش کردن، پودرهای فشرده و غیرفشرده، رژ گونه و ... استفاده کرد. سر بزرگ این برس برای قسمت های برجسته صورت مناسب است و به راحتی مواد آرایشی را بر روی پوست پخش می کند تا آرایشی کامل و بی عیب و نقص داشته باشید.

18,900 تومان
حداقل: 5,200 تومان حداکثر: 18,900 تومان
ريال5200 ريال18900