مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

برانسون (Bronson)

برند برانسون با بیش از 60 سال تجربه در فراهم آوردن ویتامین ها و مکمل های غذایی یکی از برندهای موفق در این زمینه شناخته می شود. پیشگامان و موسسین آزمایشگاه های برانسون در سال 1960 کار خود را در کالیفرنیا آغاز کرده و پس از مشاهده ی پیشرفت و برای حفظ کیفیت، شرکت را به پزشکان مربوطه واگذار کردند. از آنجا بود که سرمایه گذاری جدی برانسون روی سلامت فردی آغاز شد. در طول این سال ها محصولات برانسون طرفداران زیادی میان خانواده های کشورهای مختلف دنیا پیدا کرده اند. برانسون وظیفه ی خود را بهتر کردن وضعیت سلامت مردم با فراهم آوردن مکمل ها و ویتامین های مورد نیاز روزانه ی آنها می داند و این امر به نوعی تبدیل به شعار برند برانسون شده است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص سرکه سیب برانسون 100 عددی

قرص سرکه سیب برانسون موجب کمک به کاهش وزن به وسیله بهبود متابولیسم چربی و کربوهیدرات در بدن می شود.

62,100 تومان

قرص بیوتین 1000 میکرو گرم برانسون 60 عددی

قرص بیوتین 1000 میکرو گرم برانسون باعث کمک به بهبود متابولیسم پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها در بدن و کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن می شود. این محصول حاوی بیوتین فراوان و کلسیم است.

39,300 تومان

قرص آهن با ویتامین C برانسون 30 عددی

قرص آهن با ویتامین C برانسون جهت پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن در افراد تحت خطر و یا درمان کم خونی در افراد مبتلا به کم خونی بسیار موثر است. ویتامین C موجود در این فرآورده باعث جذب بهتر و بیشتر آهن می‎شود.

31,000 تومان
حداقل: 31,000 تومان حداکثر: 62,100 تومان
ريال31000 ريال62100