مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

برس سایه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

برس سایه چشم اسنس

برس سایه چشم اسنس برای سایه کشیدن و یا ترکیب کردن سایه ها بسیار ایده آل است. این برس فوق العاده به شما کمک می کند آرایش چشم منحصر به فردی داشته باشید.

10,000 تومان

برس محو کننده سایه اسنس

برس محو کننده سایه اسنس بسیار دقیق به گونه ای طراحی شده است که برای ترکیب نمودن سایه های کرمی و پودری نیز مناسب می باشد. برس سایه چشم اسنس با شانه های فوق العاده نرم خود به شما امکان می دهد که به راحتی سایه را بر روی پلک محو نمایید

11,500 تومان

براش سه کاره اسنس

براش سه کاره اسنس دارای 3 نوع سری مثلثی، اسفنجی و مورب می باشد. از این براش به راحتی می توان برای آرایش چشم طراحی ابرو و سایه های چند رنگ استفاده کرد. سر مثلثی این قلم دارای ظرافت بسیار بالا بوده و برای ایجاد خط های ظریف بر روی پلک و طراحی ابرو مناسب می باشد. سری اسفنجی براش سه کاره اسنس سایه های آرایشی را به طور یکنواخت بر روی پلک پخش نموده و سری مورب آن برای فید سایه ها و طراحی ابرو نیز مناسب می باشد.

17,000 تومان

برس سایه چشم اسنس مدل Precise

برس سایه چشم اسنس با شانه های فوق العاده نرم خود به شما امکان می دهد؛ مقدار مناسب از سایه پودری و خط چشم های ژله ای را روی پلک بکشید. این قلم مو به صورت زاویه دار طراحی شده و معمولا برای خط چشم های ژله ای کاربرد دارد. این برس با توجه به کاربردی که دارد نظر خیلی از مشتریان را به خود جلب کرده و با توجه به برند محصول، کیفیت و همچنین قیمت آن خرید مقرون به صرفه ای خواهد بود.

8,000 تومان