داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

برنزه کننده بدن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل کرم اتو برنز پریم 100 میلی لیتر

ژل کرم اتو برنز پریم برنزه کننده ای با اثر فوری و ماندگاری بلند مدت است که می تواند بدون نیاز به نور خورشید، رنگ برنزه یکنواختی بر روی پوست ایجاد کند.

57,000 تومان

اسپری اتوبرنزه اوریاژ 100 میلی لیتر

اسپری اتوبرنزه اوریاژ فاقد ترکیبات حساسیت زیا می باشد که بدون آسیب به پوست و در سریع ترین زمان ممکن، پوست شما را برنزه نموده و رنگی بسیار طبیعی و البته با دوام بالا به پوست می بخشد. این محصول قابل استفاده برای پوست صورت و بدن می باشد.

98,700 تومان

اسپری برنزه کننده +SPF50 ویشی مناسب انواع پوست 200 میلی لیتر

اسپری برنزه کننده +SPF50 ویشی رنگ برنزه طبیعی را با حفظ رطوبت پوست و محافظت از آن در برابر اشعه های مضر UV و همچنین امواج بلند UVA و UVB به شما ضمانت می کند.

104,700 تومان

روغن آفتاب هویج مای SPF 6 با حجم 200 میلی لیتر

روغن آفتاب هویج مای به شما کمک می کند تا در مدت زمان کمتری، پوست بدنتان در معرض نور خورشید به رنگ برنزه بسیار زیبایی درآید. عصاره هویج (بتاکاروتن) موجود در این فرآورده باعث می شود تا رنگ برنزه بر روی پوست تثبیت شده و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

19,800 تومان

روغن آفتاب حاوی عصاره آلوئه ورا مای دارای SPF 6 با حجم 200 میلی لیتر

روغن آفتاب حاوی عصاره آلوئه ورا مای باعث می شود تا پوست بدنتان در معرض نور خورشید به رنگ برنزه بسیار زیبایی درآید. ویتامین E موجود در این محصول بعنوان یک آنتی اکسیدان قوی، با خنثی کردن رادیکال های آزاد ناشی از اشعه UV خورشید، به مقابله با اثرات منفی اشعه ماورای بنفش بر روی پوست بدن می پردازد.

19,800 تومان

کرم برنزه کننده آردن 100 میلی لیتر

کرم برنزه کننده آردن جهت برنزه نمودن پوست به شکل طبیعی و یکنواخت بدون نیاز به آفتاب، با خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی، بر پایه ماده موثر دی هیدروکسی استون سبب ایجاد پلیمرهای قهوه ای رنگ در لایه شاخی پوست گردیده و بدون نیاز به آفتاب سبب ایجاد تغییر رنگ پوست بدون ایجاد آسیب های ناشی از قرار گرفتن در برابر نور آفتاب و یا سولاریوم در سطح پوست می گردد.

42,000 تومان

روغن برنزه کننده و ویتامینه سی گل مناسب انواع پوست 250 میلی لیتر

روغن برنزه کننده و ویتامینه سی گل با SPF6 پوست شما را کوتاه ترین زمان و بدون بر جای گذاشتن حس ناخوشایند چربی روی پوست برنزه می کند. همچنین محافظ پوست در برابر اشعه UV و پیری زودرس پوست می باشد. این محصول دارای ویتامین A ،C ،E است و مناسب پوست صورت و بدن است.

28,000 تومان

روغن برنزه کننده اکلیلی و ویتامینه سی گل مناسب انواع پوست 200 میلی لیتر

روغن برنزه کننده اکلیلی و ویتامینه سی گل به سرعت و بدون برجای گذاشتن چربی اضافی بر روی پوست باعث برنزه شدن پوست صورت و بدن می شود. روغن آفتاب سی گل حاوی فیلترهای اشعه UV و ویتامین E می باشد که از پوست به خوبی محافظت کرده و از پیری زودرس آن جلوگیری می کند.

26,000 تومان

فوم برنزه کننده پریم 150 میلی لیتر

فوم برنزه کننده پریم بدون نیاز به نور خورشید پوست بدن و صورت را برنزه کرده و به آن رنگ می دهد.

70,000 تومان

واکس برنزه کننده روغن آرگان میس ادن 150 گرم

واکس برنزه کننده میس ادن مناسب جهت برنزه شدن و یکنواخت کردن رنگ پوست به کمک آفتاب می باشد. این محصول حاوی مواد مغذی و نرم کننده پوست بوده و از ایجاد التهاب و تحریکات پوستی ممانعت می کند.

38,000 تومان

روغن آفتاب برنزه کننده آردن SPF10 حجم 200 میلی لیتر

روغن آفتاب برنزه کننده آردن با دارا بودن روغن طبیعی هویج و بتاكاروتن سبب برنزه نمودن و رنگ دهی پوست می شود. فیلترهای ضد آفتاب موجود، از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب (UVB/UVA) هنگام آفتاب گرفتن محافظت می نمایند. روغن های جوجوبا و دانه آفتابگردان سبب حفظ رطوبت و لطافت پوست می گردند.

16,200 تومان

کرم اتو برنز سان سنس ایگو 200 گرم

کرم اتو برنز سان سنس ایگو برنزه کننده بادوام با رنگ طبیعی پوست می باشد. این محصول حاوی عصاره کاکائو و عسل است و مناسب برای انواع پوست می باشد.

77,300 تومان
حداقل: 19,800 تومان حداکثر: 98,700 تومان
ريال19800 ريال98700