مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بنیان سلامت کسری (BSK)

بنیان سلامت کسری (BSK) به عنوان شرکت دانش بنیان در سال ۱۳۹۳ فعالیت های خود را در دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران آغاز نموده و از آن به بعد موفق به ثبت چندین ترکیب طبیعی و شیمیایی در سازمان غذا و داروی ایران گردیده است. این شرکت با دارا بودن خط تولید کامل از عصاره های گیاهی (مثل قهوه سبز، گارسینیا کامبوجیا و رزبری)، ویتامین ها (ویتامین D در اشکال مختلف و کوآنزیم)، مینرال ها و مواد ویژه به منظور تولید مکمل های کاهش وزن (گرین کافی و گرین سایز) و ورزشی (ال-کارنیتین)، داروی زخم پای دیابتی (رگراهیل) و فرمولاسیون های کاربردی متناسب با زندگی امروز پرداخته است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص گرین کافی بی اس کی 60 عددی

عصاره دانه قهوه سبز در قرص گرین کافی بی اس کی حاوی بیش از 50% اسید کلروژنیک و کافئین کم (کمتر از 2 درصد) است، با چند مکانیسم منحصر به فرد به مصرف کنندگان کمک می کند که وزنشان را به طور طبیعی و ایمن کاهش دهند.

41,000 تومان

قطره کید 3 بی اس کی 15 میلی لیتر

قطره کید ۳ حاوی ۴۰۰ واحد ویتامین D در هر میلی لیتر می باشد و جهت تامین نیاز روزانه ویتامین D، حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی، فعالیت ماهیچه ها، جلوگیری از نرمی استخوان در اطفال (راشیتیسم) و همچنین جلوگیری از نرمی، تغییر شکل و پوکی استخوان در بزرگسالان، مناسب است.

6,550 تومان
حداقل: 6,550 تومان حداکثر: 41,000 تومان
ريال6550 ريال41000