مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بنیان سلامت کسری (BSK)

بنیان سلامت کسری (BSK) به عنوان شرکت دانش بنیان در سال ۱۳۹۳ فعالیت های خود را در دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران آغاز نموده و از آن به بعد موفق به ثبت چندین ترکیب طبیعی و شیمیایی در سازمان غذا و داروی ایران گردیده است. این شرکت با دارا بودن خط تولید کامل از عصاره های گیاهی (مثل قهوه سبز، گارسینیا کامبوجیا و رزبری)، ویتامین ها (ویتامین D در اشکال مختلف و کوآنزیم)، مینرال ها و مواد ویژه به منظور تولید مکمل های کاهش وزن (گرین کافی و گرین سایز) و ورزشی (ال-کارنیتین)، داروی زخم پای دیابتی (رگراهیل) و فرمولاسیون های کاربردی متناسب با زندگی امروز پرداخته است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قطره کید ۳ فورت بی اس کی 15 میلی لیتر

قطره کید ۳ بی اس کی حاوی مقادیر مناسبی از ویتامین D بود و علاوه بر حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و فعالیت ماهیچه‌ها، به افزایش جذب کلسیم در روده‌ها و استخوان‌ها کمک می‌کند. ویتامین D3 یکی از ویتامین‌های محلول در چربی و ضروری برای بدن است که به طور طبیعی در تعداد بسیار کمی از مواد غذایی وجود دارد.

17,500 تومان

قطره لیپوزوفر بی اس کی 30 میلی لیتر

قطره لیپوزوفر بی اس کی حاوی آهن برای تامین نیاز روزانه آهن نوزادان و کودکان و پیشگیری از فقر آهن و آنمی ناشی از فقر آهن در کودکان است.

41,400 تومان

قرص گرین کافی بی اس کی 60 عددی

عصاره دانه قهوه سبز در قرص گرین کافی بی اس کی حاوی بیش از 50% اسید کلروژنیک و کافئین کم (کمتر از 2 درصد) است، با چند مکانیسم منحصر به فرد به مصرف کنندگان کمک می کند که وزنشان را به طور طبیعی و ایمن کاهش دهند.

41,000 تومان

قطره کید 3 بی اس کی 15 میلی لیتر

قطره کید ۳ حاوی ۴۰۰ واحد ویتامین D در هر میلی لیتر می باشد و جهت تامین نیاز روزانه ویتامین D، حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی، فعالیت ماهیچه ها، جلوگیری از نرمی استخوان در اطفال (راشیتیسم) و همچنین جلوگیری از نرمی، تغییر شکل و پوکی استخوان در بزرگسالان، مناسب است.

17,000 تومان
حداقل: 17,000 تومان حداکثر: 41,400 تومان
ريال17000 ريال41400