داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بوش اند لومب (Bausch and Lomb)

بوش اند لومب (Bausch and Lomb) شرکتی آمریکایی است که اولین بار در سال 1853 در نیویورک توسط یک اپتومتریست به نام "جان جاکوب بوش" و یک سرمایه گذار به نام "هنری لومب" تاسیس شد. در سال 1861، این شرکت شروع به تولید فریم های پلاستیکی و دیگر محصولات چشمی کرد. امروزه این شرکت لنزهای طبی تولید می کند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

جا لنزی بوش اند لامب

جا لنزی بوش اند لامب از جنس پلاستیکی مستحکمی ساخته شده است که به راحتی می‌توانید لنزهای خود را همراه با مایع لنز برای جلوگیری از آلودگی و عفونت چشم درون آن قرار دهید. در کنار استفاده از لنز طبی یا زیبایی، داشتن یک جالنزی بسیار ضروری است. زیرا در هنگام خواب و یا هر زمانی که بخواهید لنزها را از چشم خارج کنید باید حتما آن را در جالنزی حاوی محلول نگهداری مخصوص لنز قرار دهید. نکات بهداشتی را در هنگان استفاده از لنزها رعایت کنید و حتما جالنزی در بازه ی زمانی کوتاه با مایع لنز، تمیز و ضدعفونی نمایید و بهتر است که بعد از آن جالنزی را در زیر نور آفتاب گذاشته تا کاملا خشک شود.

2,000 تومان

کپسول مولتی ویتامین مینرال پرزرویژن 3 بوش اند لومب 30 عددی

کپسول مولتی ویتامین مینرال پرزرویژن 3 بوش اند لومب حاوی امگا3، ویتامین‌ها و مواد معدنی به همراه کاروتنوئیدها که به حفظ عملکرد طبیعی بینایی کمک می‌کنند.

80,000 تومان

قطره تک دوز آرتلاک ادونسد بوش اند لومب 30 عدد

قطره تک دوز آرتلاک ادونسد برای مرطوب کردن، تازه کردن و نوسازی سطح چشم، همچنین برای مرطوب کردن و تجدید رطوبت به هنگام استفاده از لنزهای تماسی نرم و سخت کاربرد دارد.

54,000 تومان

محلول شستشوی لنز رنیو بوش اند لومب مناسب لنزهای طبی و رنگی

محلول شستشوی لنز رنیو بوش اند لومب مناسب لنزهای طبی و رنگی به منظور ضد عفونی کردن آنهاست.

16,000 تومان
حداقل: 2,000 تومان حداکثر: 80,000 تومان
ريال2000 ريال80000