مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بونیتو (Bonito)

شرکت هیوا پاد پارس در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید محصولات بهداشتی اعم از کاندوم جهت کنترل بارداری و پیشگیری از بیماری های مقاربتی و همچنین انواع دستمال مرطوب اعم از آرایشی و بهداشتی، پد لاک پاک کن، شیر پاک کن، انواع دستکش جراحی و معاینه و پد بتادین و پنبه الکلی به جهت بالا بردن سطح بهداشت خانواده و پیشگیری از بیماری های ناشی از عدم رعایت بهداشت فردی احداث گردیده است. این شرکت موفق به اخذ استاندارد اداره تحقیقات صنعتی در ایران و همچنین اخذ گواهی نامه های ۹۰۰۱:۲۰۰۸, ISO ۱۳۴۸۵:۲۰۰۳ ISO بین المللی شده است. بونیتو (Bonito) از محصولات محبوب این کمپانی بنام است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کاندوم ساده بونیتو مدل هاوایی 12 عددی

کاندوم ساده بونیتو مدل هاوایی به دلیل داشتن لوبریکانت مخصوص، روان کننده نیز می باشد و باعث رطوبت بخشی بالا می شود. محصولات بونیتو فاقد مواد حساسیت زا می باشد.

12,000 تومان

کاندوم ساده بونیتو مدل کلاسیک 12 عددی

کاندوم ساده بونیتو مدل کلاسیک به دلیل داشتن لوبریکانت مخصوص، روان‏ کننده نیز می باشد و باعث رطوبت بخشی بالا می شود. محصولات بونیتو فاقد مواد حساسیت زا هستند.

12,000 تومان

کاندوم ساده بونیتو مدل شارژر 12 عددی

کاندوم بونیتو مدل شارژر حاوی ال-آرژینین می باشد که به شما انرژی دو چندان می بخشد همچنین لاتکس آن طبیعی، نازک، بدن نما و بدون حساسیت می باشد.

12,000 تومان

کاندوم خاردار بونیتو 12 عددی

کاندوم خاردار بونیتو دارای برجستگی ‏های آناتومیکی می باشد. این محصول از لاتکس صد در صد طبیعی ساخته شده است که جنس نازک و در عین حال مقاومی دارد و این امر موجب ایجاد حس طبیعی و بهتری می شود. محصولات بونیتو فاقد مواد حساسیت زا می باشند.

12,000 تومان

کاندوم خاردار و شیار دار بونیتو 12 عددی

کاندوم خاردار و شیاردار بونیتو از لاتکس صد در صد طبیعی ساخته شده است که جنس نازک و در عین حال مقاومی دارد و این امر موجب القا حس طبیعی و بهتری می شود.

12,000 تومان

کاندوم ساده بونیتو مدل انرژی 12 عددی

کاندوم ساده بونیتو مدل انرژی از لاتکس طبیعی، نازک و در عین حال مقاومی ساخته شده است که این امر موجب القا حس طبیعی و بهتری می شود. کاندوم مدل انرژی به دلیل داشتن لوبریکانت مخصوص، روان‏ کننده نیز می باشد و باعث رطوبت بخشی با دوام و طولانی می شود. محصولات بونیتو فاقد مواد حساسیت زا می باشند.

12,000 تومان

کاندوم ساده بونیتو مدل آفریقایی 12 عددی

کاندوم ساده بونیتو مدل آفریقایی از لاتکس صد در صد طبیعی ساخته شده است. این محصول جنس مقاوم و در عین حال نازکی دارد که حس طبیعی و بهتری را نسبت به دیگر محصولات به شما منتقل می کند. محصولات بونیتو فاقد مواد حساسیت زا می باشد.

12,000 تومان