داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بینایی (چشم)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول مولتی ویتامین مینرال پرزرویژن 3 بوش اند لومب 30 عددی

کپسول مولتی ویتامین مینرال پرزرویژن 3 بوش اند لومب حاوی امگا3، ویتامین‌ها و مواد معدنی به همراه کاروتنوئیدها که به حفظ عملکرد طبیعی بینایی کمک می‌کنند.

80,000 تومان

قطره تک دوز آرتلاک ادونسد بوش اند لومب 30 عدد

قطره تک دوز آرتلاک ادونسد برای مرطوب کردن، تازه کردن و نوسازی سطح چشم، همچنین برای مرطوب کردن و تجدید رطوبت به هنگام استفاده از لنزهای تماسی نرم و سخت کاربرد دارد.

54,000 تومان

مولتی ویتامین مینرال سنتراویت لایف استایل 60 عدد

مولتی‌ویتامین مینرال سنتراویت لایف استایل حاوی انواع ویتامین‌ها و عناصر معدنی موردنیاز بدن است که با افزایش سلامت عمومی و تقویت سیستم ایمنی از بدن در برابر بیماری‌ها محافظت می‌نماید.

45,000 تومان

اشک مصنوعی سینالون ادونسد سینا دارو 30 ویال

قطره استریل چشمی یکبار مصرف سینالون ادونسد در موارد کمبود ترشح اشک، به منظور رفع خشکی و تحریک چشم در بیماری هایی نظیر التهاب خشک قرنیه و ملتحمه استفاده می شود.
45,000 تومان

کپسول اوژن فیت سانکت برنهارد 90 عددی

کپسول اوژن فیت سانکت برنهارد سرشار از لوتئین و تامین کننده مواد مغذی چشم می باشد. ویتامین C موجب حفظ قدرت دفاعی بدن گردیده و ویتامین E، سلول های بدن را محافظت می کند. ویتامین A یکی از اجزا تشکیل دهنده رودوپسین می باشد و جهت دید چشم ضروری است.

84,000 تومان

کپسول افتاویت شهر دارو 36 عددی

کپسول افتاویت شهر دارو یک مکمل اختصاصی برای چشم ها می باشد که با فرمولاسیون ویژه حاوی لوتئین و آنتی اکسیدان ها جهت درمان تحلیل ماکولای وابسته به سن و آب مروارید (کاتاراکت) تولید می گردد.

27,200 تومان

کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس 30 عددی

سلامتی چشم ها همانند سایر اعضای بدن به تغذیه سالم وابسته است. کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس دارای ترکیبی بی نظیر از ویتامین ها، مواد معدنی و همچنین ترکیبات گیاهی ضروری برای حفظ سلامتی سیستم بینایی بوده و به داشتن چشمانی سالم کمک می کند.

119,900 تومان

کپسول چشم اوژن یوروویتال 60 عددی

کپسول چشم اوژن یوروویتال سرشار از لوتئین و تامین کننده مواد مغذی چشم می باشد. ویتامین A یکی از اجزا تشکیل دهنده رودوپسین می باشد و جهت دید چشم ضروری است. ویتامین C موجب حفظ قدرت دفاعی بدن گردیده و ویتامین E، سلول های بدن را محافظت می کند.

79,000 تومان
حداقل: 27,200 تومان حداکثر: 119,900 تومان
ريال27200 ريال119900