مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بیگن (Bigen)

در سال 1905 در ژاپن، ماسوجیرو میوزونو، شرکت Hoyu را جهت تولید و فروش وسایل پزشکی خانگی تاسیس کرد. اولین رنگ مو را در سال 1909 تولید کرد. در سال 1957 برند بیگن را در توکیو افتتاح کرد. و در سال 1971 رنگ موی بیگن وارد بازارهای بین المللی شد. امروزه محصولات Hoyu در سرتاسر جهان تولید می شود.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کیت رنگ مو بیگن شماره N7 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره N7 سری ایزی نچرال ، بلوند تیره می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره N5 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره N5 سری ایزی نچرال ، قهوه ای روشن می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره G6 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره G6 سری ایزی نچرال ، قهوه ای طلایی روشن می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان

کیت رنگ مو بیگن شماره A7 سری ایزی نچرال

رنگ کیت رنگ مو بیگن شماره A7 سری ایزی نچرال، بلوند خاکستری تیره می باشد. رنگ موی ایزی نچرال بیگن حاوی روغن های طبیعی بادام شیرین و نارگیل و همچنین ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان می باشد که از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند و رنگ مویی با ظاهر طبیعی و ماندگار ایجاد می کند.

15,000 تومان