مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بی سی ای ای (BCAA)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص بی سی ای ای + ویتامین ب 6 بایوتک 200 عددی

قرص بی سی ای ای + ویتامین ب 6 بایوتک از تجزیه عضلات جلوگیری کرده، متابولیسم طبیعی پروتئین و گلیکوژن را افزایش داده و موجب کاهش خستگی می‌شود.

293,000 تومان

پودر ریکاوری افتر بایوتک 630 گرم

پودر ریکاوری افتر بایوتک یک محصول فوق حرفه ای به منظور ریکاوری پس از تمرین است. این محصول دارای ۲۲ ماده موثر در فرآینده ریکاوری، عضله سازی و بازگشت توان و انرژی برای شما است.

359,000 تومان

بی سی ای ای پرمیوم بادی ورلد 360 گرم

بی سی ای ای پرمیوم بادی ورلد منبعی از آمینواسیدهای شاخه‌ای لوسین، ایزولین و والین است. رعایت نسبت ۲:۱:۱ این مکمل را به منظور عضله سازی خالص و جلوگیری از تخریب عضلات مناسب نموده است. این محصول به‌دلیل داشتن ال آلانین به‌صورت افزوده به حفظ سطوح قند خون و سوخت و ساز بدن کمک می‌نماید.

351,600 تومان

قرص بی سی ای ای (BCAA) اپکس 90 عددی

قرص بی سی ای ای (BCAA) اپکس از ترکیب لوسین، ایزولوسین و وازلین تشکیل‌شده است. بی سی ای ای در بالا بردن انرژی و حتی چربی سوزی کمک می‌کند. اما مزیت اصلی آن قابلیت آن برای افزایش رشد عضله است.

118,000 تومان

پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ 500 گرم

پودر بی سی‌ای ای اکسپلود الیمپ به‌سرعت جذب بدن شده و درد عضلانی بعد از تمرین را کاهش می‌دهد. همچنین به بازسازی سریع‌تر عضلات و آمادگی برای تمرین پرفشار کمک می‌کند.

384,000 تومان

بی سی ای ای کامپلت مارنیز 20 ویال

بی سی ای ای کامپلت مارنیز حاوی ترکیبی از سه آمینو اسید شاخه دار (والین، لوسین و ایزولوسین) و گلوتامین می باشد؛ که در حدود یک سوم حجم ماهیچه را تشکیل می دهند.

102,000 تومان

محلول خوراکی سوسپانسیون لیکیور BCAA دوون 30 عددی

محلول خوراکی سوسپانسیون لیکیور BCAA دوون یک مکمل ورزشی جهت کمک به کاهش تجزیه پروتئین عضلات و عضله سازی حداکثر می باشد. این مکمل استقامت را افزایش می دهد و خستگی را به سرعت رفع می کند.

60,000 تومان

پودر عضله ساز مس فکتور اپکس همراه با شیکر 4.5 کیلوگرم

پودر عضله ساز مس فکتور اپکس دارای فرمولی قدرتمند جهت افزایش وزن و حجم دهی بدن است، مصرف این پودر برای کسانیکه به سختی تغییر وزن می دهند، مناسب می باشد. این محصول به بازیابی عضلات پس از تمرین های سخت کمک می کند. این محصول همراه با یک شیکر که در داخل بسته بندی موجود است، عرضه می شود.

386,000 تومان

پودر مس فکتور اپکس 2270 گرم

پودر مس فکتور اپکس حاوی ترکیبات قدرتمندی همچون BCAA، آرژنین و گلوتامین می باشد. این مکمل موجب افزایش وزن و حجم دهی به عضلات می شود. همچنین پس از تمرین های سنگین به بازیابی عضلات کمک خواهد کرد.

206,000 تومان

بی سی ای ای 3:1:2 ماسل فارم 240 عددی

مکمل بی سی ای ای 3:1:2 ماسل فارم ترکیبی ایده آل شامل ال لوسین، ال والین و ال ایزولوسین می باشد که به سرعت توسط عضلات جذب می شود. استفاده از مکمل BCAA پس از تمرین موجب جلوگیری از تخریب بافت عضلانی خواهد شد.

271,200 تومان

آمینو اسید شاخه ای بی سی ای ای بست بی پی آی 300 گرم

بی سی ای ای بست مکملی با کیفیت جهت کمک به فرآیند چربی سوزی و عضله سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ترکیبی از آمینو اسیدهای شاخه ای ال لوسین، ال والین و ال ایزو لوسین می باشد که این ترکیب برای رشد عضلات بدن بسیار مناسب می باشد.

307,500 تومان

کپسول بتاهیدروکسی بتامتیل بوتیرات (HMB) کارن

کپسول بتا هیدروکسی بتا متیل بوتیرات (HMB) کارن (پی ان سی- PNC) می تواند سنتز پروتئین عضلانی را فعال کرده و بیان فاکتور رشد شبه انسولین-1 در عضلات اسکلتی را افزایش دهد. مکمل اچ ام بی جهت افزایش قدرت، عضله سازی و جلوگیری از تحلیل عضلات مورد استفاده قرار می گیرد.

61,900 تومان
حداقل: 60,000 تومان حداکثر: 386,000 تومان
ريال60000 ريال386000