مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

بی سی ای ای (BCAA)

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص بی سی ای ای (BCAA) اپکس 90 عددی

قرص بی سی ای ای (BCAA) اپکس از ترکیب لوسین، ایزولوسین و وازلین تشکیل‌شده است. بی سی ای ای در بالا بردن انرژی و حتی چربی سوزی کمک می‌کند. اما مزیت اصلی آن قابلیت آن برای افزایش رشد عضله است.

86,400 تومان

پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ 500 گرم

پودر بی سی‌ای ای اکسپلود الیمپ به‌سرعت جذب بدن شده و درد عضلانی بعد از تمرین را کاهش می‌دهد. همچنین به بازسازی سریع‌تر عضلات و آمادگی برای تمرین پرفشار کمک می‌کند.

384,000 تومان

بی سی ای ای کامپلت مارنیز 20 ویال

بی سی ای ای کامپلت مارنیز حاوی ترکیبی از سه آمینو اسید شاخه دار (والین، لوسین و ایزولوسین) و گلوتامین می باشد؛ که در حدود یک سوم حجم ماهیچه را تشکیل می دهند.

102,000 تومان

محلول خوراکی سوسپانسیون لیکیور BCAA دوون 30 عددی

محلول خوراکی سوسپانسیون لیکیور BCAA دوون یک مکمل ورزشی جهت کمک به کاهش تجزیه پروتئین عضلات و عضله سازی حداکثر می باشد. این مکمل استقامت را افزایش می دهد و خستگی را به سرعت رفع می کند.

60,000 تومان

پودر عضله ساز مس فکتور اپکس با طعم بستنی همراه با شیکر 4.5 کیلوگرم

پودر عضله ساز مس فکتور اپکس دارای فرمولی قدرتمند جهت افزایش وزن و حجم دهی بدن است، مصرف این پودر برای کسانیکه به سختی تغییر وزن می دهند، مناسب می باشد. این محصول به بازیابی عضلات پس از تمرین های سخت کمک می کند. این محصول همراه با یک شیکر که در داخل بسته بندی موجود است، عرضه می شود.

369,600 تومان

پودر مس فکتور اپکس با طعم شکلات 2270 گرم

پودر مس فکتور اپکس حاوی ترکیبات قدرتمندی همچون BCAA، آرژنین و گلوتامین می باشد. این مکمل موجب افزایش وزن و حجم دهی به عضلات می شود. همچنین پس از تمرین های سنگین به بازیابی عضلات کمک خواهد کرد.

200,000 تومان

بی سی ای ای 3:1:2 ماسل فارم 240 عددی

مکمل بی سی ای ای 3:1:2 ماسل فارم ترکیبی ایده آل شامل ال لوسین، ال والین و ال ایزولوسین می باشد که به سرعت توسط عضلات جذب می شود. استفاده از مکمل BCAA پس از تمرین موجب جلوگیری از تخریب بافت عضلانی خواهد شد.

271,200 تومان

آمینو اسید شاخه ای بی سی ای ای بست بی پی آی 300 گرم

بی سی ای ای بست مکملی با کیفیت جهت کمک به فرآیند چربی سوزی و عضله سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ترکیبی از آمینو اسیدهای شاخه ای ال لوسین، ال والین و ال ایزو لوسین می باشد که این ترکیب برای رشد عضلات بدن بسیار مناسب می باشد.

307,500 تومان

کپسول بتاهیدروکسی بتامتیل بوتیرات (HMB) کارن

کپسول بتا هیدروکسی بتا متیل بوتیرات (HMB) کارن (پی ان سی- PNC) می تواند سنتز پروتئین عضلانی را فعال کرده و بیان فاکتور رشد شبه انسولین-1 در عضلات اسکلتی را افزایش دهد. مکمل اچ ام بی جهت افزایش قدرت، عضله سازی و جلوگیری از تحلیل عضلات مورد استفاده قرار می گیرد.

39,900 تومان

قرص اسیدهای آمینه شاخه دار بی سی ای ای (ماسل گارد) کارن 120 عدد

قرص ماسل گارد اسیدهای آمینه شاخه دار BCAAS کارن تامین کننده اسیدهای آمینه ضروری ایست که بدن قادر به تولید آنها نیست. این مکمل برای رفع خستگی ورزشکارانی که تمرینات طولانی دارند و به منظور جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین های قدرتی، استقامتی و بازیابی سریع تر ماهیچه ها در حین تمرین استفاده می شود.

69,900 تومان

قرص بی سی ای ای فیول توینلب 180 عددی

اسید آمینه های ضروری ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین توسط بدن ساخته نمی شوند و در هنگام فعالیت های شدید به سرعت از بین می روند. قرص بی سی ای ای فیول توینلب نقش مهمی در رشد و بازیابی عضلات را بر عهده دارد، باعث افزایش نیتروژن و سنتز پروتئین ها شده و از فروپاشی عضلانی جلوگیری می کند.

126,000 تومان

پودر آمینو اسید شاخه ای (بی سی ای ای) اپتیموم نوتریشن 380 گرم

آمینو اسید شاخه ای (بی سی ای ای) اپتیموم نوتریشن، اسیدهای آمینه ضروری است که نمی تواند توسط بدن تولید شود. این محصول برای رفع خستگی ورزشکارانی که تمرینات طولانی دارند و همچنین به منظور جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین های قدرتی و استقامتی و بازیابی سریع تر ماهیچه ها حین تمرین مناسب است.

193,000 تومان
حداقل: 39,900 تومان حداکثر: 384,000 تومان
ريال39900 ريال384000