x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تجهیزات بیمارستانی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران 50 گرم

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران محصولی برای ضد عفونی کردن زخم ها و درمان جای زخم های کرونیک و یا سوختگی ها می باشد که از پوست به مدت طولانی محافظت می کند.

209,000 تومان

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران 92 گرم

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران کرم محافظت کننده ای بادوام برای افرادی است که از بی اختیاری ادرار و مدفوع رنج می برند و رطوبت حاصل از این اتفاق پوست آنها را زخم می کند.

113,600 تومان

ژل آسکینا بی. بران 15 گرم

ژل آسکینا بی. بران هیدروژلی استریل، ویسکوز و شفاف می باشد که بسته به شرایط زخم، بافت نیتروتیک خشک زخم را آبرسانی می کند. این ژل با ایجاد رطوبت مناسب در بستر زخم، روند ترمیم طبیعی آن را فراهم می آورد.

43,200 تومان

جعبه قرص روزانه دوکاره هلث باکس مدل 413A

جعبه قرص روزانه دوکاره هلث باکس دارای سه محفظه ی نگهداری قرص برای استفاده در طول روز بوده و دارای تیغه ای است که به کمک آن می توان قرص ها را نصف کرد.

10,000 تومان

جعبه قرص چند کاره هلث باکس مدل 460

جعبه قرص چند کاره هلث باکس دارای محفظه هایی به تعداد روزهای هفته است که وظیفه ی مرتب کردن و یادآوری داروهای شما را بر عهده دارند. محفظه ی کتابی این جعبه قرص می تواند مورد استفاده های دیگری نیز قرار بگیرد.

13,000 تومان

جعبه یادآوری هفتگی و روزانه دارو دکتر مد

جعبه یادآوری هفتگی و روزانه دارو دکتر مد یک جعبه کامل دارای 28 خانه برای گنجاندن داروهای هفتگی و روزانه می باشد.

10,500 تومان

جعبه یادآوری هفتگی دارو دکتر مد

جعبه یادآوری هفتگی دارو دکتر مد مستطیل شکل و از جنس پلاستیک با کیفیت است که دارای هفت بخش جداگانه به تعداد روزهای هفته می باشد.

5,500 تومان

جعبه یادآوری روزانه دارو

جعبه یادآوری روزانه دارو دارای 4 بخش مجزا برای صبح، ظهر، عصر و شب می باشد. درپوش این ظرف سبز رنگ و شفاف بوده و به راحتی محتویات داخل آن قابل مشاهده می باشد.

3,500 تومان

جعبه قرص روزانه هلث باکس مدل 505B

جعبه قرص روزانه هلث باکس دارای فرمی دایره ای شکل می باشد که وسط آن به تعداد روزهای هفته تقسیم بندی شده است.

11,500 تومان

جعبه یادآوری روزانه دارو

جعبه یادآوری روزانه دارو دارای 4 بخش مجزا برای صبح، ظهر، عصر و شب می باشد. درپوش این ظرف نارنجی رنگ بوده و بر روی آن زمان هر قرص به صورت انگلیسی، فارسی و به صورت تصویری نمایش داده شده است.

3,500 تومان

جا قرصی کوچک هلث باکس مدل 480B

جا قرصی کوچک هلث باکس برای به همراه داشتن قرص های روزانه کاربرد دارد، به طوریکه می توان برای مسافرت های کوتاه مدت نیز از آن استفاده کرد.

6,500 تومان

جعبه یادآور روزانه دارو هلث باکس مدل 440A

جعبه یادآور روزانه دارو هلث باکس به شکل استوانه ای می باشد که فضای داخلی آن به 7 قسمت بر اساس روزهای هفته تقسیم شده که در هر قسمت نیز محفظه ای 3 بخشی قرار دارد که برای قرص های روز و شب و ساعت های خاص مناسب است.

21,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 209,000 تومان
ريال0 ريال209000