مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تجهیزات بیمارستانی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پانسمان فوم بدون چسب آسکینا بی بران 10*10 سانتی متر

پانسمان فوم بدون چسب آسکینا بی بران به صورت دولایه بوده، لایه فوم پلی اورتان هیدرولیکی با قابلیت تنفس و ظرفیت بالا در کنترل اگزودا و بارگیری مایع (199 گرم / 100 سانتی متر)، فیلم پلی اورتان محافظ شفاف نازک که از ورود آب و باکتری به بستر زخم جلوگیری می کند.
34,000 تومان

پانسمان فوم با چسب سیلیکونی آسکینا بی بران

پانسمان فوم با چسب سیلیکونی آسکینا دارای چسبی سیلیکونی است که به راحتی بر روی پوست می چسبد. لایه سیلیکونی متخلخل این پانسمان اجازه عبور ترشحات و اگزودا به سمت لایه فوم را می دهد و ظزفیت جذب فوم را بالا می برد.
38,700 تومان

پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن

پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن با ساختار ساده خود قادر است به نحوی موثر و مقرون به صرفه در زخم هایی که ترشحات زیاد دارند، رطوبت مناسب را در سطح زخم ایجاد کند و مانع از خشک شدن یا خیس خوردن زخم گردد. بدلیل خاصیت بالشتی خود، مانع از وارد آمدن ضربه و تروما به زخم می شود.
2,500 تومان

گاز طبی استریل سپاهان بهبود

گاز طبی استریل سپاهان بهبود یک پد 8 لا در ابعاد 10 در 10 سانتی متر می باشد. این پد از پنبه 100 درصد ساخته شده و با گاز اتیلن اکساید استریل شده است.
520 تومان

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران 50 گرم

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران محصولی برای ضد عفونی کردن زخم ها و درمان جای زخم های کرونیک و یا سوختگی ها می باشد که از پوست به مدت طولانی محافظت می کند.

209,000 تومان

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران 92 گرم

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران کرم محافظت کننده ای بادوام برای افرادی است که از بی اختیاری ادرار و مدفوع رنج می برند و رطوبت حاصل از این اتفاق پوست آنها را زخم می کند.

113,600 تومان

ژل آسکینا بی. بران 15 گرم

ژل آسکینا بی. بران هیدروژلی استریل، ویسکوز و شفاف می باشد که بسته به شرایط زخم، بافت نیتروتیک خشک زخم را آبرسانی می کند. این ژل با ایجاد رطوبت مناسب در بستر زخم، روند ترمیم طبیعی آن را فراهم می آورد.

43,200 تومان

جعبه قرص روزانه دوکاره هلث باکس مدل 413A

جعبه قرص روزانه دوکاره هلث باکس دارای سه محفظه ی نگهداری قرص برای استفاده در طول روز بوده و دارای تیغه ای است که به کمک آن می توان قرص ها را نصف کرد.

10,000 تومان

جعبه قرص چند کاره هلث باکس مدل 460

جعبه قرص چند کاره هلث باکس دارای محفظه هایی به تعداد روزهای هفته است که وظیفه ی مرتب کردن و یادآوری داروهای شما را بر عهده دارند. محفظه ی کتابی این جعبه قرص می تواند مورد استفاده های دیگری نیز قرار بگیرد.

13,000 تومان

جعبه یادآوری هفتگی و روزانه دارو دکتر مد

جعبه یادآوری هفتگی و روزانه دارو دکتر مد یک جعبه کامل دارای 28 خانه برای گنجاندن داروهای هفتگی و روزانه می باشد.

10,500 تومان

جعبه یادآوری هفتگی دارو دکتر مد

جعبه یادآوری هفتگی دارو دکتر مد مستطیل شکل و از جنس پلاستیک با کیفیت است که دارای هفت بخش جداگانه به تعداد روزهای هفته می باشد.

5,500 تومان

جعبه یادآوری روزانه دارو

جعبه یادآوری روزانه دارو دارای 4 بخش مجزا برای صبح، ظهر، عصر و شب می باشد. درپوش این ظرف سبز رنگ و شفاف بوده و به راحتی محتویات داخل آن قابل مشاهده می باشد.

3,500 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 209,000 تومان
ريال0 ريال209000