داروخانه آنلاین دکتر حق نژاد

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مشاوره تخصصی رایگان و خرید آنلاین محصولات تجهیزات پزشکی از بهترین برندها با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت در داروخانه اینترنتی مثبت سبز.

تجهیزات پزشکی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پانسمان فوم بدون چسب آسکینا بی بران 10*10 سانتی متر

پانسمان فوم بدون چسب آسکینا بی بران به صورت دولایه بوده، لایه فوم پلی اورتان هیدرولیکی با قابلیت تنفس و ظرفیت بالا در کنترل اگزودا و بارگیری مایع (199 گرم / 100 سانتی متر)، فیلم پلی اورتان محافظ شفاف نازک که از ورود آب و باکتری به بستر زخم جلوگیری می کند.
34,000 تومان

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-522

دستگاه بخور سرد سیلن مدل MH-522 با تامین رطوبت مطلوب سیستم تنفسی و تولید یون منفی نقش عمده ای در جلوگیری از ابتلا به بیماری ها دارد. ظرفیت مخزن این مدل 6.2 لیتر است و باتوجه به میزان بخار خروجی، می تواند تا 19 ساعت کارکرد مداوم داشته باشد.
365,700 تومان

کفی پنجه دار سیلیکونی پاک سمن کد 093

کفی پنجه دار سیلیکونی پاک سمن با حالت نرم خود کلیه نیروهای عکس العمل زمین را جذب نموده و کارایی مناسبی دارد. این محصول با ماساژ نسبی مشکل خستگی کف پا را جبران می کند.
88,000 تومان

آویز دست شانه ای پاک سمن کد 071

آویز دست شانه ای پاک سمن کنترل وزن اندام فوقانی در ضعف عضلانی ناشی از فلج یک طرف بدن بیماران سکته ای و کنترل وزن گچ به کمربند شانه ای را بر عهده دارد.
33,500 تومان

پانسمان فوم با چسب سیلیکونی آسکینا بی بران

پانسمان فوم با چسب سیلیکونی آسکینا دارای چسبی سیلیکونی است که به راحتی بر روی پوست می چسبد. لایه سیلیکونی متخلخل این پانسمان اجازه عبور ترشحات و اگزودا به سمت لایه فوم را می دهد و ظزفیت جذب فوم را بالا می برد.
38,700 تومان

زانوبند نئوپرنی با کشکک باز پاک سمن کد 116

زانوبند نئوپرنی با کشکک باز پاک سمن یک زانو بند انعطاف پذیر است که اجازه خم شدن های طبیعی و حرکات آزاد را به زانو می دهد و همچنین فشار مناسب را در اطراف زانو فراهم می کند، گرما و حمايت جهت کاهش درد و التهاب را نيز فراهم می آورد.
54,500 تومان

کف بند دست طبی الاستیک پاک سمن کد 010

کف بند دست طبی الاستیک پاک سمن برای حفظ گرما و تسکین درد در ناحیه ی مچ دست بسیار مناسب است. این محصول جهت حمایت از مچ دست رگ به رگ شده نیز بسیار خوب عمل می کند.
21,100 تومان

ساق بند طبی حوله ای پاک سمن کد 029

ساق بند طبی حوله ای پاک سمن با قدرت کشسانی عالی خود تورم و درد را کاهش می دهد و از نفوذ سرما به عضلات جلوگیری می کند.
24,800 تومان

گردن بند طبی سخت پاک سمن کد 002

گردن بند طبی سخت پاک سمن وسیله ای طبی و مخصوص حمایت گردن می باشد. از این محصول به عنوان وسیله ای برای بی حرکت کردن ستون فقرات گردنی، کاهش درد و همچنین ثابت نگاه داشتن ستون فقرات بعد از جراحی استفاده می شود.
39,900 تومان

گردن بند طبی نرم پاک سمن کد 040

گردن بند طبی نرم پاک سمن وسیله ای طبی و مخصوص حمایت گردن می باشد. از این محصول به عنوان وسیله ای درمانی جهت کاهش درد استفاده می شود. گردن بند طبی نرم پاک سمن تاثیر حمایتی و گرم کنندگی دارد.
32,500 تومان

شانه بازوبند نئوپرنی یک طرفه پاک سمن کد 111

شانه بازوبند نئوپرنی یک طرفه پاک سمن شانه ی مصرف کننده را کاملا در جایگاه آناتومیکی خود نگاه می دارد و برای زمان هایی که شانه در رفته یا انتهای فوقانی بازو شکسته باشد مفید است.
41,700 تومان

قوز بند نئوپنی آتل دار پاک سمن کد 012

قوز بند نئوپنی آتل دار پاک سمن مناسب برای اصلاح وضعیت نامناسب بدن جهت جلوگیری از ایجاد قوز، برطرف کننده عوارض ناشی از یاسچر، شانه های خمیده و کتف ضعیف مناسب می باشد.
105,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 515,000 تومان
ريال0 ريال515000