x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید
داروخانه آنلاین مثبت سبز
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ترمیم کننده مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده فیدیریوم-اس بیوکلین 200 میلی لیتر

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده فیدیریوم-اس بیوکلین ترمیم کننده و درخشان کننده موهای آسیب دیده و رنگ شده است که به طرز موثری موهای شما را تغذیه کرده و از آنها محافظت می نماید.

92,000 تومان

شامپو ترمیم کننده مو سبامد مخصوص موهای خشک و آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو ترمیم کننده مو سبامد مخصوص موهای خشک و آسیب دیده، بسیار مؤثر جهت ترمیم مو با منشأ گیاهی جهت بهبود موهای آسیب دیده می باشد و 100% فاقد صابون، مواد قلیایی، فلزات سنگین مضر و مواد رنگی است.

45,000 تومان

شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 لامینین 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 لامینین حاوی ترکیبات نرم کننده وکراتینه است که علاوه بر شستشوی موها موجب رفع وزی مو شده و از ایجاد مجدد آن جلوگیری می کند.

27,800 تومان

شامپو ترمیم کننده لامینین مناسب موهای آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو ترمیم کننده لامینین با فرمولاسیون ملایم، مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده بوده و به علت وجود کراتین باعث صافی و رفع گره های مو می شود. این شامپو خشکی و وزی ناشی از آسیب های فیزیکی و شیمیایی مو را رفع کرده و درخشش و نرمی را مجددا به موها باز می گرداند.

25,300 تومان

شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده می باشد و علاوه بر پاک کنندگی ملایم موها کراتین و فیبر مورد نیاز موها را تامین می کند. این شامپو از شکنندگی موها جلوگیری کرده و باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شود.

15,800 تومان

شامپو مراقبت کننده و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان 200 میلی لیتر

شامپو مراقبت کننده و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان موجب تقویت و ترمیم ساقه های مو می شود. همچنین با برطرف کردن جعد مو از وز شدن آن جلوگیری می کند. این شامپو به رطوبت رسانی به موها خشکی پوست سر را رفع می کند و مناسب موهای خشک و آسیب دیده می باشد.

19,200 تومان

شامپو ترمیم کننده سان سیلک مناسب موهای آسیب دیده

شامپو ترمیم کننده سان سیلک با تکنولوژی نوتری کراتین موهای آسیب دیده را ترمیم می نماید. این تکنولوژی موجب نفود مواد مغذی شامپو به عمیق ترین لایه های مو شده و داخلی ترین لایه های مو را ترمیم می نماید.

6,400 تومان

شامپو داو مناسب موهای آسیب دیده

شامپو داو مخصوص موهای آسیب دیده حاوی سرم مرطوب کننده برای تارهای مو جهت تقویت و تغذیه از نوک تا ریشه مو می باشد. از ویژگی های این محصول ترمیم داخلی مو با نفوذ فایبر اکتیوها به منافذ مو است.

8,900 تومان

شامپو سان سیلک مناسب موهای خشک

شامپو سان سیلک مناسب موهای خشک باعث جلوگیری از خشکی مو شده و موی خشک را صاف و نرم می کند. این محصول مناسب برای موهای خشک و زبر است.

6,400 تومان

شامپو کرمی تغذیه کننده و ترمیم کننده ویشی مناسب مو های خشک و آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو کرمی تغذیه کننده و ترمیم کننده ویشی این محصول حاوی ترکیبات غنی شده همراه با کمپلکس کراتین مو است که در جهت تقویت و ترمیم مو های آسیب دیده و خشک مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فرم کرمی این محصول به نرمی و لطافت مو ها نیز کمک می نماید و از گره خوردن مو جلوگیری می کند.

86,800 تومان

سرم مو مای 80 میلی لیتر

سرم مو مای با برخورداری از با کیفیت ترین مواد معدنی غیر روغنی به کاهش الکتریسیته ساکن مو، وز کردگی و گره خوردگی کمک کرده و موهایتان را براق، درخشان، نرم و ابریشمی می کند.

20,500 تومان

شامپو استاپ دمیج مای مناسب موهای خشک و آسیب دیده 400 میلی لیتر

شامپو استاپ دمیج مای به طور اختصاصی برای موهای خشک، آسیب دیده و رنگ شده فرموله شده و با ملایمت موها را تمیز می نماید. این شامپو با بهره گیری از عصاره روغن آرگان، کراتین هیدرولیز شده و سرامید به تغدیه، ترمیم و درخشان شدن موها کمک می نماید.

10,100 تومان
حداقل: 5,760 تومان حداکثر: 92,000 تومان
ريال5760 ريال92000