مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ترمیم کننده مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو احیا کننده مو سبامد 200 میلی لیتر

شامپو احیا کننده مو سبامد با احیا و بازسازی موهای خشک، ضعیف و کدر، خشکی پوست سر را برطرف کرده و طراوت را به موها بازمی‌گرداند.

93,600 تومان

سرم ضد موخوره و ترمیم کننده نلی 45 میلی لیتر

سرم ضد موخوره و ترمیم کننده نلی بازسازی کننده و آبرسان عمیق موهای آسیب دیده و درمان سریع موخوره می باشد. همچنین از موها در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می نماید و باعث طراوت و استحکام و شفافیت مو می گردد.
72,000 تومان

احیا کننده و ترمیم کننده مو نلی 200 میلی لیتر

کرم احیا کننده و ترمیم کننده مو نلی حاوی کنسانتره غنی شده گیاهان مفیدی همچون عصاره گیاه جوجوبا و عناصر مفیدی مثل کراتین می باشد.
92,200 تومان

ماسک ترمیم کننده نلی مناسب موهای خشک و آسیب دیده 200 میلی لیتر

ماسک موی ترمیم کننده نلی با فرمولی منحصربه فرد و بی ‏نظیر حاوی ترکیبات کلاژن و عصاره آووکادو، پروتئین هیدرولیز شده گندم و عصاره گیاهان مفید دیگر، با نفوذ کامل به ریشه و بافت موها ساختمان مو را ترمیم و بازسازی می‏ کند و باعث طراوت، شادابی و درخشندگی موها می‏ شود.
26,500 تومان

اسپری کراتینه نلی 200 میلی لیتر

اسپری کراتینه نلی حالت دهنده، ترمیم کننده و درمان کننده موهای آسیب دیده می باشد. کراتین می تواند قسمت های صدمه دیده مو را ترمیم کرده و درخشندگی موها را بازگرداند و ظاهری سالم به موها می دهد.
43,600 تومان

ماسک مو کراتینه دو فاز آبی کریستال 250 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز آبی کریستال مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده است و با فرمولاسیون دو فاز خود مغذی و ترمیم کننده، مرطوب کننده، نرم کننده، درخشان کننده، حالت دهنده و حجم دهنده ی مو می باشد.
18,500 تومان

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده فیدیریوم-اس بیوکلین 200 میلی لیتر

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده فیدیریوم-اس بیوکلین ترمیم کننده و درخشان کننده موهای آسیب دیده و رنگ شده است که به طرز موثری موهای شما را تغذیه کرده و از آنها محافظت می نماید.

92,000 تومان

شامپو ترمیم کننده مو سبامد مخصوص موهای خشک و آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو ترمیم کننده مو سبامد مخصوص موهای خشک و آسیب دیده، بسیار مؤثر جهت ترمیم مو با منشأ گیاهی جهت بهبود موهای آسیب دیده می باشد و 100% فاقد صابون، مواد قلیایی، فلزات سنگین مضر و مواد رنگی است.

91,000 تومان

شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 لامینین 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 لامینین حاوی ترکیبات نرم کننده وکراتینه است که علاوه بر شستشوی موها موجب رفع وزی مو شده و از ایجاد مجدد آن جلوگیری می کند.

32,000 تومان

شامپو ترمیم کننده لامینین مناسب موهای آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو ترمیم کننده لامینین با فرمولاسیون ملایم، مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده بوده و به علت وجود کراتین باعث صافی و رفع گره های مو می شود. این شامپو خشکی و وزی ناشی از آسیب های فیزیکی و شیمیایی مو را رفع کرده و درخشش و نرمی را مجددا به موها باز می گرداند.

27,800 تومان

شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده می باشد و علاوه بر پاک کنندگی ملایم موها کراتین و فیبر مورد نیاز موها را تامین می کند. این شامپو از شکنندگی موها جلوگیری کرده و باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شود.

25,000 تومان

شامپو مراقبت کننده و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان 200 میلی لیتر

شامپو مراقبت کننده و ترمیم کننده آدرا حاوی روغن آرگان موجب تقویت و ترمیم ساقه های مو می شود. همچنین با برطرف کردن جعد مو از وز شدن آن جلوگیری می کند. این شامپو به رطوبت رسانی به موها خشکی پوست سر را رفع می کند و مناسب موهای خشک و آسیب دیده می باشد.

19,200 تومان
حداقل: 15,600 تومان حداکثر: 93,600 تومان
ريال15600 ريال93600