x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تروویتال (Truevital)

شرکت نیکسان سلامت بهبود از سال 1391 اقدام به تولید مکمل‌های دارویی، محصولات غذایی برای بزرگسالان و کودکان و شیر خشک برای نوزادان با برند تروویتال (Truevital) نموده است. مواد اولیه این محصولات صد در صد از کشورهای اروپایی مانند بلژیک، هلند، آلمان و از کشورهای اقیانوسیه نظیر استرالیا و نیوزلند تهیه می‎گردند. شرکت FrieslandCampina از هلند یکی از تامین‎کننده‎های اصلی مواد اولیه محصولات تروویتال می‎باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک تروویتال 3 مناسب شیرخواران از 12 ماهگی به بعد 400 گرم

شیر خشک تروویتال 3 شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تامین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین، کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی می باشد.

21,000 تومان

شیر خشک تروویتال 2 مناسب شیرخواران 6 ماه به بعد 400 گرم

با افزایش سن نوزاد، نیازهای تغذیه ای او نیز تغییر می کند. به عنوان مثال بعد از سن 6 ماهگی نیاز به پروتئین افزایش می یابد، در حالی که نیاز به چربی ها  کاهش می یابد. شیر خشک تروویتال 2 (که مخصوص شیرخواران پس از 6 ماهگی می باشد) برای تطبیق با نیازهای جدید شیرخوار در این سن، فرموله شده است.

21,000 تومان

شیر خشک تروویتال 1 مخصوص شیرخواران 0 تا 6 ماه 400 گرم

شیر خشک تروویتال 1 از شیر تازه گاو بوده و فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر تهیه شده است. تروویتال شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تامین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی می باشد.

21,000 تومان