مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تروویتال (Truevital)

شرکت نیکسان سلامت بهبود از سال 1391 اقدام به تولید مکمل‌های دارویی، محصولات غذایی برای بزرگسالان و کودکان و شیر خشک برای نوزادان با برند تروویتال (Truevital) نموده است. مواد اولیه این محصولات صد در صد از کشورهای اروپایی مانند بلژیک، هلند، آلمان و از کشورهای اقیانوسیه نظیر استرالیا و نیوزلند تهیه می‎گردند. شرکت FrieslandCampina از هلند یکی از تامین‎کننده‎های اصلی مواد اولیه محصولات تروویتال می‎باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک تروویتال 3 مناسب شیرخواران از 12 ماهگی به بعد 400 گرم

شیر خشک تروویتال 3 شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تامین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین، کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی می باشد.

26,000 تومان

شیر خشک تروویتال 2 مناسب شیرخواران 6 ماه به بعد 400 گرم

با افزایش سن نوزاد، نیازهای تغذیه ای او نیز تغییر می کند. به عنوان مثال بعد از سن 6 ماهگی نیاز به پروتئین افزایش می یابد، در حالی که نیاز به چربی ها  کاهش می یابد. شیر خشک تروویتال 2 (که مخصوص شیرخواران پس از 6 ماهگی می باشد) برای تطبیق با نیازهای جدید شیرخوار در این سن، فرموله شده است.

26,000 تومان

شیر خشک تروویتال 1 مخصوص شیرخواران 0 تا 6 ماه 400 گرم

شیر خشک تروویتال 1 از شیر تازه گاو بوده و فرمولاسیون آن بر اساس ترکیبات شیر مادر تهیه شده است. تروویتال شامل همه مواد مغذی ضروری جهت تامین نیازهای شیرخوار شامل انرژی، انواع پروتئین و کربوهیدرات، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی می باشد.

23,500 تومان
حداقل: 23,500 تومان حداکثر: 26,000 تومان
ريال23500 ريال26000