مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تقویت حافظه و یادگیری

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص جینکو تیدی تولید دارو 100 عدد

قرص جینکو تیدی تولید دارو حاوی جینکوبیلوبا بوده و برای تقویت حافظه و درمان افسردگی مناسب است. این مکمل غذایی برای تمرکز حواس مناسب و دارای خاصیت ضد التهابی است.

26,500 تومان

شربت ریلکسیو فیشر کیندر 150 میلی لیتر

شربت ریلکسیو فیشر کیندر یک مکمل گیاهی است که با ایجاد احساس آرامش در کودکان و نوجوانان به کاهش استرس و اضطراب کمک کرده و در نهایت باعث بهبود کیفیت خواب و عملکرد ذهنی و رشد مطلوب می‌شود.

150,000 تومان

قرص ممورکس ایران داروک 30 عدد

قرص ممورکس ایران داروک با بهره‌مندی از مواد موثره گیاهی موجب تقویت حافظه، افزایش تمرکز، پیشگیری از آلزایمر کمک به گردش خون، رفع اختلالات عروق مانند سردرد و سرگیجه و محافظت از اعصاب می‌شود.
16,000 تومان

کپسول جینکوسان فارماتون 30 عددی

کپسول جینکوسان فارماتون، کپسولی برای افزایش تمرکز، قدرت ذهنی و ارتقاء سطح هوشیاری می باشد. از این کپسول در موارد کاهش ظرفیت مغز، کاهش تمرکز و توجه، حافظه ضعیف و علایم آرتریو اسکلروتیک شامل گیجی، فراموشی، تغییر حالت خلقی و مشکلات سازگاری و ارتباطی است.

36,000 تومان

کپسول ممورین آلفا ویتامینز 60 عددی

کپسول ممورین آلفا ویتامینز یک مکمل غذایی است که با بهره مندی از مواد مغذی مورد نیاز برای سلامت سیستم عصبی و مغز، موجب تقویت حافظه، بهبود قدرت تمرکز و سلامت روانی فرد می شود.

48,000 تومان

کپسول فوسجینجال مارنیز 30 عددی

کپسول فوسجینجال مارنیز حاوی ترکیباتی همچون رویال ژلی، جینسینگ، لسیتین و فسفر می باشد. این فرآورده جهت تقویت حافظه، افزایش گیرایی ذهنی و تیزهوشی، سلامت ذهنی و بهبود خلق و خو مورد استفاده قرار گرفته و در کیفیت زندگی افراد موثر می باشد.

43,000 تومان

کپسول جینکوبیلوبا ویتارمونیل 30 عددی

کپسول جینکوبیلوبا ویتارمونیل مناسب برای تقویت حافظه و تمرکز می باشد. این محصول به درمان آلزایمر، اختلالات شناختی، سرگیجه و اختلالات عروق محیطی کمک می کند. این محصول حاوی عصاره برگ گیاه جینکوبیلوبا است.

171,000 تومان

کپسول ممو پلاس والمارک 30 عددی

کپسول ممو پلاس والمارک شامل 5 ماده فعال جینکوبیلوبا، فسفاتیدیل کولین، کافئین، منیزیم و ویتامین B6 است که به دقت انتخاب شده و باعث بهبود وضعیت حافظه، تمرکز و افزایش کارایی ذهنی و جسمی می گردد. ممو پلاس برای دانش آموزان و افرادی که فعالیت ذهنی – شناختی بالا دارند، مناسب است.

68,000 تومان

قرص نروزان ویتابیوتیکس اورجینال 30 عددی

قرص نروزان ویتابیوتیکس به بهبود، حفظ و تقویت عملکرد مناسب سیستم عصبی و مغز کمک می نماید. مصرف این قرص می تواند ناراحتی های مربوط به سیستم عصبی، اضطراب و افسردگی را از بین برده، همچنین تاثیر بسزایی در تقویت حافظه و عملکرد شناختی دارد.

117,000 تومان
حداقل: 16,000 تومان حداکثر: 171,000 تومان
ريال16000 ريال171000