مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تقویت کننده مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

لوسیون گیاهی تقویت ابرو طلسم 30 میلی لیتر

لوسیون گیاهی تقویت ابرو طلسم قابل استفاده برای ابروهای رنگ شده، تیغ زده شده و تاتو شده است و می تواند موهای ابرو را تقویت کرده و باعث رشد و ظخیم شدن آنها بشود.
56,000 تومان

لوسیون گیاهی تقویت موی سر طلسم 30 میلی لیتر

لوسیون گیاهی تقویت موی سر طلسم ریزش موها را به سرعت متوقف می کند. این محصول صد در صد طبیعی و بدون عوارض جانبی بوده و دارای گواهی ثبت اختراع می باشد.
170,000 تومان

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو طلسم 200 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو طلسم محصولی 100% طبیعی است و ریزش موهای مصرف کننده را به سرعت متوقف می کند. این محصول جریان خون مویرگی را تسریع کرده و فولیکول های مو را تقویت می کند.
31,000 تومان

سرم تقویت کننده موی بانوان رینفولتیل فارمالایف 10 ویال

سرم تقویت کننده موی بانوان رینفولتیل فارمالایف یک محلول گیاهی جهت تقویت ریزش مو و افزایش ضخامت تارهای مو می باشد. این محلول که در قالب آمپول های شیشه ای بوده حاوی مواد موثر بسیاری است که به تقویت و رشد مجدد موها کمک می کنند.
221,000 تومان

اسپری کراتینه تقویت کننده مو رولند 250 میلی لیتر

اسپری کراتینه تقویت کننده مو رولند به وسیله ی پروتئین های ضروری موجود در فرمولاسیون خود موهای ضعیف شده و آسیب دیده را تقویت و بازسازی می کند. آمینو اسید های موجود در این محصول موجب حفظ رطوبت، افزایش گردش خون مویرگی و رشد مو می شود.

85,000 تومان

شامپو پوست سر چرب و موی خشک بایو 250 میلی لیتر

شامپو پوست سر چرب و موی خشک بایو با جذب چربی اضافی پوست سر، تنظیم کننده ی چربی سطح پوست این ناحیه بوده و در عین حال قابلیت نرم کنندگی و انعطاف بخشیدن به موهای شما را نیز دارد.

66,000 تومان

شامپو سنسیتیو S1 آلپسین مناسب موهای حساس، شکننده و رنگ شده 250 میلی لیتر

شامپو سنسیتیو S1 آلپسین مناسب موهای خشک، شکننده، رنگ شده و پوست سر حساس و آلرژیک می باشد. این شامپو مقاومت پوست سر در برابر عوامل مضر خارجی را افزایش می دهد و موجب می شود تا پوست استحکام خود را حفظ کند.

53,300 تومان

ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما 20 میلی لیتر

ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما با بهره مندی از انواع ویتامین ها، ترکیبات فعال و عصاره های گیاهی موجب افزایش جریان خون مویرگی شده و ریشه مو را تغذیه و تقویت می نماید. این محصول ریزش موی سکه ای در سر، ابرو و ریش را نیز ترمیم می نماید.

42,000 تومان

شامپو پروتئینه جوانه گندم آدرا 200 میلی لیتر

شامپو پروتئینه جوانه گندم آدرا تقویت کننده و ترمیم کننده موهای آسیب دیده می باشد و با تامین رطوبت مورد نیاز مو  باعث افزایش حالت پذیری موها می شود.

21,000 تومان

سرم تقویت کننده مژه ریلاستیل 7.5 میلی لیتر

سرم تقویت کننده مژه ریلاستیل با فرمولاسیون خاص جهت رشد و تقویت مژه ها می باشد. این محصول محرک رشد و تقویت فولیکول های مژه است که باعث بازسازی، افزایش ضخامت، بلندی و افزایش حجم مژه ها می شود.

115,000 تومان

شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده روزانه بیوکلین مناسب موهای معمولی 300 میلی لیتر

شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده روزانه بیوکلین حاوی مواد حساس تمیز کننده با منشاء گیاهی می باشد که موجب حفاظت از مو و پوست سر می شود. این شامپو حاوی آمینو اسیدهای گیاهی (ذرت، سویا، سبوس) و همچنین حاوی مجموعه ای از بیوفلاونوئیدها است که تقویت کننده و آنتی اکسیدان مو و پوست سر می باشند.

92,000 تومان

شامپو موهای چرب الکسیس 250 میلی لیتر

شامپو موهای چرب الکسیس تهیه شده از ترکیبات گیاهی جهت کاهش پوسته ریزی کف سر در موهای چرب و تنظیم فعالیت غدد سباسه می باشد. همچنین تغذیه کننده و تقویت کننده مو نیز است.

75,000 تومان
حداقل: 11,400 تومان حداکثر: 231,000 تومان
ريال11400 ريال231000