x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تقویت کننده مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

اسپری کراتینه تقویت کننده مو رولند 250 میلی لیتر

اسپری کراتینه تقویت کننده مو رولند به وسیله ی پروتئین های ضروری موجود در فرمولاسیون خود موهای ضعیف شده و آسیب دیده را تقویت و بازسازی می کند. آمینو اسید های موجود در این محصول موجب حفظ رطوبت، افزایش گردش خون مویرگی و رشد مو می شود.

85,000 تومان

شامپو پوست سر چرب و موی خشک بایو 250 میلی لیتر

شامپو پوست سر چرب و موی خشک بایو با جذب چربی اضافی پوست سر، تنظیم کننده ی چربی سطح پوست این ناحیه بوده و در عین حال قابلیت نرم کنندگی و انعطاف بخشیدن به موهای شما را نیز دارد.

66,000 تومان

شامپو سنسیتیو S1 آلپسین مناسب موهای حساس، شکننده و رنگ شده 250 میلی لیتر

شامپو سنسیتیو S1 آلپسین مناسب موهای خشک، شکننده، رنگ شده و پوست سر حساس و آلرژیک می باشد. این شامپو مقاومت پوست سر در برابر عوامل مضر خارجی را افزایش می دهد و موجب می شود تا پوست استحکام خود را حفظ کند.

33,800 تومان

ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما 20 میلی لیتر

ژل تقویت کننده موی سر و ابرو پرودرما با بهره مندی از انواع ویتامین ها، ترکیبات فعال و عصاره های گیاهی موجب افزایش جریان خون مویرگی شده و ریشه مو را تغذیه و تقویت می نماید. این محصول ریزش موی سکه ای در سر، ابرو و ریش را نیز ترمیم می نماید.

29,160 تومان

شامپو پروتئینه جوانه گندم آدرا 200 میلی لیتر

شامپو پروتئینه جوانه گندم آدرا تقویت کننده و ترمیم کننده موهای آسیب دیده می باشد و با تامین رطوبت مورد نیاز مو  باعث افزایش حالت پذیری موها می شود.

10,600 تومان

سرم تقویت کننده مژه ریلاستیل 7.5 میلی لیتر

سرم تقویت کننده مژه ریلاستیل با فرمولاسیون خاص جهت رشد و تقویت مژه ها می باشد. این محصول محرک رشد و تقویت فولیکول های مژه است که باعث بازسازی، افزایش ضخامت، بلندی و افزایش حجم مژه ها می شود.

115,000 تومان

شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده روزانه بیوکلین مناسب موهای معمولی 300 میلی لیتر

شامپو انرژی دهنده و تقویت کننده روزانه بیوکلین حاوی مواد حساس تمیز کننده با منشاء گیاهی می باشد که موجب حفاظت از مو و پوست سر می شود. این شامپو حاوی آمینو اسیدهای گیاهی (ذرت، سویا، سبوس) و همچنین حاوی مجموعه ای از بیوفلاونوئیدها است که تقویت کننده و آنتی اکسیدان مو و پوست سر می باشند.

92,000 تومان

شامپو موهای چرب الکسیس 250 میلی لیتر

شامپو موهای چرب الکسیس تهیه شده از ترکیبات گیاهی جهت کاهش پوسته ریزی کف سر در موهای چرب و تنظیم فعالیت غدد سباسه می باشد. همچنین تغذیه کننده و تقویت کننده مو نیز است.

75,000 تومان

شامپو تقویت کننده سان سیلک مناسب موهای معمولی 350 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده سان سیلک مناسب موهای معمولی، موهای شما را با ملایمت شستشو داده و همچنین موجب تقویت و رشد آن ها می شود. این محصول حاوی بیوتین می باشد که به ویتامین رشد مو معروف است.

12,800 تومان

شامپو داو تقویت کننده موی شکننده

شامپو داو تقویت کننده موی شکننده تغذیه کننده و تقویت کننده ریشه مو و استحکام بخش بافت مو می باشد. این شامپو به درمان ریزش مو کمک می کند و باعث ایجاد سرزندگی و قدرت بیشتر در موها می شود.

8,900 تومان

شامپو تغذیه کننده داو مناسب موهای خشک و زبر

شامپو داو مناسب موهای خشک و زبر تغذیه کننده و تقویت کننده مو، ترمیم کننده و محافظ مو در برابر آسیب دیدگی می باشد. این محصول با قابلیت بیش از 100% صاف کننده و نرم کننده موهای خشک و خشن و کنترل کننده وز موها است.

8,900 تومان

شامپو اویدرای اویدرم مناسب موهای خشک و آسیب دیده 250 میلی لیتر

شامپو اویدرای اویدرم مناسب موهای خشک و آسیب دیده و با بهره گیری از ماده اولیه کراتینه با منشا گیاهی، رطوبت رسان و حاوی ویتامین B5 می باشد و در درمان موخوره و بازسازی و تغذیه موهای خشک و آسیب دیده موثر می باشد.

18,200 تومان
حداقل: 9,900 تومان حداکثر: 231,000 تومان
ريال9900 ريال231000