مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

تپه (Tepe)

ساخت محصولات بی نظیر تپه (TePe) از سال 1965 آغاز شد. در این سال چوب تراش ماهر سوئدی Henning Eklund کار خود را با تولید نوع جدیدی از خلال دندان با همکاری پروفسورهایی از دانشگاه دندانپزشکی شهر مالمو در سوئد آغاز کرد. شرکت TePe دارای استانداردهای بین المللی ISO9001 و ISO14001 برای مدیریت و کیفیت می باشد. مواد اولیه و بسته بندی محصولات سازگار با محیط زیست هستند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مسواک بین دندانی سایز ۲ اورجینال تپه ۶ عددی

مسواک بین دندانی سایز ۲ اورجینال تپه محصولی هوشمندانه برای تمیز کردن فواصل بین‌دندانی است. قطر فرچه‌های این محصول ۰٫۵ میلی‌متر بوده و می‌توان از آن برای تمیز کردن فواصل بین‌دندانی، اطراف براکت‌ها، نواحی زیر سیم‌های ارتودنسی و سایر نواحی که به مراقبت ویژه احتیاج دارند استفاده کرد.

78,000 تومان

مسواک بین دندانی سایز 0 اورجینال تپه 6 عددی

مسواک بین‌دندانی سایز ۰ اورجینال تپه را می‌توانید برای تمیز کردن فواصل بین‌دندانی، اطراف براکت‌ها، نواحی زیر سیم‌های ارتودنسی و سایر نواحی که به مراقبت ویژه احتیاج دارند استفاده کنید. قطر فرچه‌های مسواک سایز ۰ این محصول ۰٫۴ میلی‌متر است.

78,000 تومان

مسواک بین دندانی سایز 5 اورجینال تپه 6 عددی

مسواک بین دندانی سایز 5 اورجینال تپه محصولی با کیفیت از شرکت سوئدی تپه و مخصوص پاک کردن فواصل بین دندانی، اطراف براکت ها، نواحی زیر سیم ها، مابین پیچ های ایمپلنت و زیر پروتز است.
78,000 تومان

مسواک بین دندانی سایز متوسط ایزی پیک تپه 36 عددی

مسواک بین دندانی سایز متوسط ایزی پیک تپه راهی ساده اما با کارآمد بالا برای پاک کردن فواصل بین دندانی است و دهان شما را پاکیزه، تازه و سالم می سازد. این محصول همچنین برای پاک کردن بین براکت ها و ایمپلنت های دندانی نیز مناسب است.
85,000 تومان

مسواک بین دندانی دسته دار سایز 4 تپه 6 عددی

مسواک بین دندانی دسته دار سایز 4 تپه در رنگ زرد و فرچه هایی به قطر 0.7 میلی متر مخصوص پاک کردن فواصل میان دندانی، اطراف براکت ها، نواحی زیر سیم های ارتودنسی و سایر نواحی که به مراقبت ویژه احتیاج دارند است.
78,000 تومان

برس بین دندانی سایز کوچک ایزی پیک تپه 36 عددی

برس بین دندانی سایز کوچک ایزی پیک تپه راهی آسان و کارآمد برای پاک کردن فواصل بین دندانی است و دهان شما را پاکیزه، تازه و سالم می سازد.
85,000 تومان

مسواک بین دندانی سایز 1 اورجینال تپه 6 عددی

مسواک بین دندانی سایز 1 اورجینال تپه محصولی از کشور سوئد و مخصوص تمیز کردن فواصل بین دندانی است. از این محصول همچنین می توان برای سایر نواحی دندان مانند اطراف براکت ها، نواحی زیر سیم های ارتودنسی و... نیز استفاده کرد. قطر فرچه های مسواک سایز 1 این محصول 0.45 میلی متر است.
78,000 تومان

محافظ مسواک تپه

محافظ مسواک تپه از موی مسواک در مقابل آلودگی و گرد و غبار محافظت می نماید. در دو طرف این محافظ حفره های هوایی برای خشک شدن مسواک تعبیه شده است. ابعاد این محافظ کاملا با ابعاد سر مسواک های معمولی متناسب و سازگار می باشد. قفل این محافظ با اندک فشار به طرفین باز می شود.
7,000 تومان

نخ دندان نواری دنتال تپه 40 متر

نخ دندان نواری دنتال تپه حاوی موم عسل و با طعم و رایحه ی نعناع تولید شده است. این محصول باکیفیت 40 متر طول داشته و محصولی از کشور سوئد می باشد.
64,000 تومان

مسواک بین دندانی دسته دار سایز 0 تپه 6 عددی

مسواک بین دندانی دسته دار سایز 0 تپه را می توانید برای تمیز کردن فواصل بین دندانی، اطراف براکت ها، نواحی زیر سیم های ارتودنسی و سایر نواحی که به مراقبت ویژه احتیاج دارند استفاده کنید. قطر فرچه های مسواک سایز 0 این محصول 0.4 میلی متر می باشد.
78,000 تومان

مسواک نرم گرافیک تپه

مسواک نرم گرافیک تپه دارای فرچه ای نرم جهت مصرف برای دندان های آسیب پذیر تولید شده است. این محصول دارای دسته ای محکم با طراحی ارگونومیک است که استفاده از آن را آسان تر می کند.
45,000 تومان

قرص تشخیص پلاک دندان تپه 10 عددی

قرص تشخیص پلاک دندان تپه برای شناسایی مناطقی که دچار پلاک دندان شده اند تولید شده است. جهت آموزش بهتر مسواک زدن و نشان دادن سطوحی از دندان ها می باشد که فرد به اندازه کافی آنها را تمیز نکرده و در آینده این سطوح مستعد پوسیدگی می شوند.
23,000 تومان
حداقل: 5,500 تومان حداکثر: 109,000 تومان
ريال5500 ريال109000