داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

جردن (Jordan)

"ما تمام کشور را مسواک می زنیم!" این شعاری بود که جردن در سال 1920 بر سر زبان ها انداخت و این ادعا صحت داشت زیرا محصولات جردن (Jordan) در دورترین نقطه شهر و کشور هم یافت می شد. تولید و تبلیغ مسواک های جردن از سال 1927 شروع شد. کارخانه فلیسا (تولیدکننده مسواک های جردن) یکی از بزرگترین تولیدکننده های چسب دندان و نخ دندان در سراسر جهان است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مسواک Clean Smile جردن با برس نرم

مسواک Clean Smile جردن دارای سر بیضی شکل برای چرخش بهتر در درون دهان و جلوگیری از آسیب رسیدن به لثه های می باشد. الیاف استفاده شده در این مسواک نایلونی و کاملا نرم بوده و برای دندان و لثه های حساس مناسب است.
16,400 تومان

مسواک ادونس جردن با برس سخت به همراه درپوش

مسواک ادونس جردن برای دسترسی بهتر و راحت تر به همه دندان ها دارای الیاف بلندتر در سر برس می باشد. همچنین حاوی درپوش برای محافظت از برس مسواک می باشد.
18,000 تومان

مسواک کودک جردن مدل بیبی استپ 3 تا 5 سال

مسواک کودک جردن دارای دسته تزئینی با درجه مقاومت نرم می باشد. این مسواک با سرگرد (مدور) و الیاف نرم، جهت حرکت آسان در دندان ها و حفظ سلامت و جرم گیری دندان های کودکان بسیار موثر است.

8,000 تومان

مسواک ادونس وایت جردن با برس متوسط به همراه درپوش

مسواک ادونس وایت جردن با برس متوسط دارای الیاف بلندتر در سر برس برای دسترسی بهتر و راحت تر به همه دندان ها می باشد. همچنین حاوی درپوش برای محافظت از برس مسواک می باشد.

18,800 تومان
حداقل: 8,000 تومان حداکثر: 18,800 تومان
ريال8000 ريال18800