داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

حالت دهنده

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

اسپری کراتینه نلی 200 میلی لیتر

اسپری کراتینه نلی حالت دهنده، ترمیم کننده و درمان کننده موهای آسیب دیده می باشد. کراتین می تواند قسمت های صدمه دیده مو را ترمیم کرده و درخشندگی موها را بازگرداند و ظاهری سالم به موها می دهد.
43,600 تومان

ژل موی قوی مای 150 میلی لیتر

ژل موی قوی مای محصولی منحصر به فرد است که نه تنها حالت موهای شما را در شرایط نامطلوب آب و هوایی و یا حین فعالیت های فیزیکی حفظ می کند بلکه با حفظ رطوبت طبیعی مو در طول روز به موهای شما ظاهری شفاف و طبیعی می بخشد.

11,200 تومان

ژل موی فوق العاده قوی مای 150 میلی لیتر

ژل موی فوق العاده قوی مای جهت حفظ حالت مو بدون کوچکترین تغییر به مدت ۲۴ ساعت به کار می رود. یکی از خصوصیات منحصر به فرد این ژل، عدم ایجاد سفیدک بر روی موها به دلیل استفاده از مواد طبیعی در ترکیبات آن می باشد.

11,000 تومان

شامپو 1×2 حالت دهنده و براق کننده هگور مناسب موهای آسیب دیده، خشک و کدر 150 میلی لیتر

شامپو 1×2 حالت دهنده و براق کننده هگور حاوی پروتئین های حاصل از هیدرولیز قلیایی الیاف کرم ابریشم می باشد که به عنوان پوشش و ماده محافظ تارهای مو عمل می نماید. سطح کوتیکول مو را هموار کرده و انعکاس نور را به روی مو افزایش می دهد. همچنین صمغ گوار موجود در این شامپو، گره موها را به آسانی باز نموده و در عین حال حجم مو را افزایش می دهد.

35,900 تومان

اسپری حالت دهنده نیوآ مدل اولترا استرانگ 250 میلی لیتر

اسپری حالت دهنده نیوآ مدل اولترا استرانگ، پوششی بسیار قوی با یک روز کامل نگهدارندگی برای مدل های خلاقانه مو ایجاد می کند و درخششی چشمگیر به موهایتان می دهد.


38,600 تومان

موس حالت دهنده نیوآ مدل والیوم کر 150 میلی لیتر

موس حالت دهنده والیوم کر نیوآ با درجه پوشش دهی 4 به نسل جدیدی از موس های نگهدارنده تعلق دارد که پوششی با قدرت مضاعف برای نگهداری مدل های خلاقانه مو در تمام طول روز فراهم کرده و حجم موهای تان را دو برابر می کند.


35,000 تومان

موس حالت دهنده نیوآ مدل اولترا استرانگ 150 میلی لیتر

موس حالت دهنده نیوآ مدل اولترا استرانگ با درجه پوشش دهی 5 به نسل جدیدی از موس های نگهدارنده تعلق دارد که پوششی فوق العاده قوی با یک روز کامل نگهدارندگی برای مدل های ابتکاری مو ایجاد می کند.


20,000 تومان

موس حالت دهنده نیوآ مدل اکسترا استرانگ 150 میلی لیتر

موس حالت دهنده نیوآ مدل اکسترا استرانگ با درجه پوشش دهی 4 به نسل جدیدی از موس های نگهدارنده تعلق دارد که پوششی بسیار قوی با یک روز کامل نگهدارندگی برای مدل های خلاقانه مو ایجاد می کند.

35,000 تومان

موس حالت دهنده نیوآ مدل کالر کر اند پروتکت 150 میلی لیتر

موس حالت دهنده نیوآ مدل کالر کر اند پروتکت به نسل جدیدی از موس های نگهدارنده تعلق دارد که پوششی با قدرت مضاعف برای نگهداری مدل های خلاقانه مو در تمام طول روز فراهم کرده، درخشش رنگ موهای شما را طولانی تر می کند، احساس و ظاهر موی تازه رنگ شده را طولانی تر کرده و پوششی با قدرت مضاعف فراهم می کند.

35,000 تومان

اسپری حالت دهنده نیوآ مدل دیاموند گلاس 250 میلی لیتر

اسپری حالت دهنده دیاموند گلاس نیوآ با درجه حالت دهندگی قوی، موهای شما را با قدرت مضاعف پوشش داده، درخشش الماسین و خیره کننده و ظاهری درخشان به آن ها می بخشد.


39,000 تومان

اسپری حالت دهنده نیوآ مدل اکسترا استرانگ 250 میلی لیتر

اسپری حالت دهنده اکسترا استرانگ، پوششی بسیار قوی با یک روز کامل نگهدارندگی برای مدل های خلاقانه مو ایجاد می کند و درخششی چشمگیر به موهایتان می دهد.


35,000 تومان

اسپری حالت دهنده قوی کالر کر اند پروتکت نیوآ 250 میلی لیتر

اسپری حالت دهنده قوی کالر کر اند پروتکت نیوآ با درجه حالت دهندگی قوی، موهای شما را در تمام طول روز محکم تر تثبیت کرده، درخشش رنگ موهایتان را طولانی تر نگه می دارد. این محصول از موهای رنگ شده محافظت کرده، پوششی با قدرت مضاعف را در طول روز تضمین می کند.


38,600 تومان
حداقل: 11,000 تومان حداکثر: 68,200 تومان
ريال11000 ريال68200