داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

حجم دهنده

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پودر پرپشت جلوه دهنده مو هونام 10 گرم

پرپشت جلوه دهنده مو هونام به خوبی می‌تواند در محل‌هایی از موی سر که کم مویی یا طاسی وجود دارد، عیوب را برطرف سازد.

19,500 تومان

شامپو حجم دهنده اوی ولوم اویدرم 250 میلی لیتر

شامپو اوی ولوم اویدرم به افرادی که دارای موهای نازک و ضعیف می باشند کمک می کند تا موهایی حجیم تر و پر پشت تر داشته باشند. همچنین ضمن تقویت ساقه مو، آنها را به خوبی تمیز و خوش حالت می نماید.
29,500 تومان

پودر پرپشت کننده موی قهوه ای روشن موپک

پودر پرپشت کننده موی قهوه ای روشن موپک مخصوص نقاط کم پشت و کم حجم مو سر، استریل شده با پرتو گاما و تحت نظارت پژوهشکده انرژی اتمی ایران می باشد، که از الیاف صد درصد طبیعی تهیه شده است.
14,500 تومان

پودر پرپشت کننده موی قهوه ای متوسط موپک

پودر پرپشت کننده موی قهوه ای متوسط موپک تهیه شده از الیاف صد درصد طبیعی است که جهت پرپشت شدن نقاط کم پشت موی سر مورد استفاده قرار می گیرد.
14,500 تومان

پودر پرپشت کننده موی قهوه ای تیره موپک

پودر پرپشت کننده موی قهوه ای تیره موپک مناسب برای افرادی ست که دچار ریزش و کم پشتی موی سر هستند.
14,500 تومان

پودر پرپشت کننده موی مشکی موپک

پودر پرپشت کننده موی مشکی موپک مخصوص نقاط کم پشت و کم حجم مو سر، استریل شده با پرتو گاما و تحت نظارت پژوهشکده انرژی اتمی ایران می باشد. این محصول ساخته شده از مواد و الیاف صد درصد طبیعی بوده و راه حل موقتی برای رفع کم پشتی مو سر به شمار می رود.
14,500 تومان

شامپو محرک رشد مو و حجم دهنده نئوژنتیک ویشی 200 میلی لیتر

شامپو محرک رشد مو و حجم دهنده نئوژنتیک ویشی انرژی بخش ریشه و ساقه ی مو است و حجم و تراکم اولیه ی مو را به آن باز خواهد گرداند.

98,400 تومان

شامپو حجم دهنده موهای چرب آدرا 200 میلی لیتر

شامپو حجم دهنده موهای چرب آدرا حاوی عصاره فلفل جهت تسریع گردش خون در پوست سر بوده و باعث تقویت فولیکول های مو و در نتیجه افزایش ضخامت موهای نازک و ضعیف می شود. این شامپو برای موهای چرب مناسب بوده و باعث تنظیم ترشحات غدد سبوم مو می شود.

21,000 تومان

شامپو حجم دهنده مو لورآل مدل فیبرالوژی السیو مناسب موهای نازک 250 میلی لیتر

شامپو حجم دهنده مو لورآل مدل فیبرالوژی السیو مناسب موهای نازک است. این محصول دارای راه حلی برای موهای نازک و کم حجم است. با استفاده از این محصول موها به طور چشمگیر بعد از هر بار شستشو پر پشت و شفاف شده و جلوه خاصی به خود می گیرند.

25,700 تومان

شامپو سدر هگور مناسب موهای چرب و معمولی 300 میلی لیتر

شامپو سدر هگور با کنترل چربی پوست سر، از ترشح بیش از حد چربی جلوگیری کرده و درخشش و سرزندگی به موها می بخشد. این محصول برای موهای معمولی و چرب مناسب می باشد.

96,000 تومان

شامپو حجم دهنده ایوروشه مناسب موهای نازک و کم حجم300 میلی لیتر

شامپو حجم دهنده ایوروشه مناسب برای موهای نازک و کم حجم حاوی عصاره گل ختمی بنفش می باشد. این شامپو دارای خواص حجم دهنده مو، بهبوددهنده بافت و شکل مو، حالت دهنده و استحکام بخش موها می باشد.

60,000 تومان

شامپو پروتئین جوانه گندم ایروکس مناسب موهای چرب و نازک 200 گرم

شامپو پروتئین جوانه گندم ایروکس مناسب موهای چرب و نازک می باشد. این شامپو بر پایه عصاره کامل جوانه گندم و عصاره های گیاهی مرطوب کننده و التیام بخش پوست سر می باشد و در تغذیه رسانی، شادابی و درخشندگی مو موثر می باشد.

13,900 تومان
حداقل: 13,900 تومان حداکثر: 98,400 تومان
ريال13900 ريال98400