مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

حریم خصوصی

سیاست های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه مثبت سبز خود را ملزم به حفظ امنیت اطلاعات مشتریان می‌داند. به همین منظور، تمام اطلاعات مشتریان مانند نام و مشخصات شخصی، اطلاعات فاکتور و محصولات خریداری شده، اطلاعات تماس مانند شماره تلفن و آدرس محل سکونت و اطلاعات حساب مشتریان، به عنوان یک حریم شخصی در مجموعه مثبت سبز حفظ خواهد شد و به هیچ عنوان از مجموعه خارج نمی‌گردد. تنها با درخواست کتبی مراجع قضایی مثبت سبز ملزم خواهد بود تا اطلاعات اشخاص خواسته شده را در اختیار مراجع قضایی و قانونی قرار دهد.

درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مثبت سبز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

هر گونه اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص خدمات، تخفیف ها، پروموشن ها، و ... از طریق وب سایت مثبت سبز اعلام می‌گردد و تنها مرجع قابل استناد وب سایت فروشگاه اینترنتی مثبت سبز به آدرس سایت خواهد بود. تمام راه‌های اطلاع‌رسانی مجموعه، تنها در صورت تایید وب سایت معتبر می‌باشد.

تمام شبکه‌های مجازی و راه‌های ارتباط با مثبت سبز در وبسایت مثبت سبز ذکر گردیده و هر مسیری غیر از این مراحل کاملا نامعتبر می‌باشد.

کاربران و مشتریان، باید مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود مخصوصا در زمان خرید اینترنتی را بر عهده داشته باشند. مجموعه مثبت سبز مسئولیتی در قبال سرقت اطلاعات حساب شخصی مشتریان در مکان هایی غیر از فروشگاه اینترنتی را بر عهده نخواهد داشت.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص و یا اشخاص دیگری فاش کنند. فروشگاه مثبت سبز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.