داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خط لب

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مداد لب 24 ساعته دبورا شماره 11

مداد لب 24 ساعته شماره 11 دبورا بر پایه رنگ بنفش-قرمز همراه با بافتی نرم و مخملی می باشد. ویتامین E موجود در ترکیبات این خط لب از خشکی لب جلوگیری کرده و به مدت 24 ساعت کیفیت و ماندگاری رنگ را تضمین می نماید. بافت نرم این خط لب به خوبی بر روی لب ها کشیده می شود و موجب خشکی و شکنندگی لب ها نمی شود. این محصول توسط متخصصین پوست تایید شده است.

14,300 تومان

مداد لب 24 ساعته دبورا شماره 09

مداد لب 24 ساعته شماره 09 دبورا بافت نرم و سبکی به رنگ نارنجی دارد که به راحتی بر روی لب کشیده می شود بدون اینکه آسیبی به لب ها وارد سازد. ویتامین E موجود در ترکیبات این خط لب از خشکی لب جلوگیری کرده و به مدت 24 ساعت کیفیت و ماندگاری رنگ را تضمین می نماید. مداد لب 24 ساعت دبورا توسط متخصصین پوست تایید شده است.

14,300 تومان

مداد لب 24 ساعته دبورا شماره 07

مداد لب 24 ساعته شماره 07 دبورا بر پایه رنگ صورتی متمایل به قرمز می باشد. نوک این خط لب بسیار نرم بوده و به راحتی بر روی لب کشیده می شود بدون اینکه آسیبی به لب ها وارد سازد. ماندگاری 24 ساعته این محصول یکی از ویژگی های بارز آن محسوب می شود. وج-ود ویتامین E به بالاتر فتن کیفیت این خط لب کمک شایانی می نماید.

14,300 تومان

مداد لب 24 ساعته دبورا شماره 06

مداد لب 24 ساعته شماره 06 دبورا دارای رنگدانه های قوی با پایه رنگ صورتی روشن است. بافت بسیار نرم و سبک این محصول به راحتی بر روی لب کشیده شده و فرم لب را نمایان می کند. ماندگاری این محصول بسیار بالا بوده و به مدت ۲۴ ساعت بر روی لب ها باقی می ماند. مداد لب 24 ساعته دبورا توسط متخصصین پوست تایید شده است.

14,300 تومان

مداد لب 24 ساعته دبورا شماره 02

مداد لب 24 ساعته شماره 02 دبورا دارای رنگدانه های قوی همراه با بافتی بسیار نرم و سبک می باشد که به راحتی بر روی لب کشیده شده و فرم لب را نمایان می کند. ماندگاری این محصول بسیار بالا بوده و به مدت ۲۴ ساعت بر روی لب ها باقی می ماند. مداد لب دبورا توسط متخصصین پوست تایید شده است.

14,300 تومان

رژ لب مدادی شماره 05 اسنس مدل Glossy

رژ لب مدادی شماره 05 اسنس مدل Glossy دارای بافتی نرم می باشد که رطوبت لب های شما را حفظ نموده و از خشک شدن لب های شما جلوگیری می نماید. نوک بزرگ آن به شما کمک می کند تا به آسانی آرایش لب های خود را انجام دهید.

10,500 تومان

رژ لب مدادی شماره 04 اسنس مدل Glossy

رژ لب مدادی شماره 04 اسنس مدل Glossy دارای بافتی نرم که رطوبت لب های شما را حفظ نموده و از خشک شدن لب های شما جلوگیری می نماید. نوک بزرگ آن به شما کمک می کند تا به آسانی آرایش لب های خود را انجام دهید.

10,500 تومان

رژ لب مدادی شماره 02 اسنس مدل Glossy

رژ لب مدادی شماره 02 اسنس مدل Glossy جلوه درخشانی دارد. بافت نرم آن پوشش فوق العاده ای دارد و به لطف سر بزرگ خود، به راحتی و به سرعت قابل استفاده هستند. طیف رنگی این محصولات از رنگ های ملایم تا عمیق را در بر می گیرد.

10,500 تومان

رژ لب مدادی شماره 03 اسنس مدل Glossy

شرکت اسنس دسترسی آسانی به لوازم آرایش عالی به شما داده تا جلوه گر ظاهر حقیقی و با اعتماد به نفس شما باشد. رژ لب مدادی شماره 03 اسنس مدل Glossy دارای بافتی نرم همراه با شدت رنگ زیاد و رطوبت لب های شما را حفظ نموده و از خشک شدن لب  های شما جلوگیری می نماید. نوک بزرگ آن به شما کمک می کند تا به آسانی آرایش لب های خود را انجام دهید.

10,500 تومان

رژ لب مدادی شماره 01 اسنس مدل Glossy

رژ لب مدادی شماره 01 اسنس مدل Glossy جلوه درخشانی دارد. بافت نرم آن پوشش فوق العاده ای دارد و به لطف سر بزرگ خود، به راحتی و به سرعت قابل استفاده هستند. طیف رنگی این محصولات از رنگ های ملایم تا تیره را در برمی گیرد.

10,500 تومان

رژ لب مدادی مات شماره 03 اسنس مدل Velvet

رژ لب مدادی مات شماره 03 اسنس مدل Velvet با نوک مخملی جلوه‌ ای منحصر به فرد و مات روی لب‌ های شما خواهند داشت. بافت این محصول نرم است و پوشش بالایی دارد و در ضمن به راحتی می ‌توان آن را در کیف دستی جای داد. نوک بزرگ این رژ لب ‌های مدادی کاربرد آن را سریع و آسان می ‌سازد.

10,500 تومان

رژ لب مدادی مات شماره 04 اسنس مدل Velvet

رژ لب مدادی مات شماره 04 اسنس مدل Velvet جلوه ‌ای مات و ابریشمی دارد و به لطف سر بزرگ خود، به راحتی و به سرعت قابل استفاده هستند. طیف رنگی این محصولات از رنگ ‌های ملایم تا عمیق را در بر می‌ گیرد. بافت این محصول نرم است و پوشش بالایی دارد و در ضمن به راحتی می ‌توان آن را در کیف دستی جای داد. 

10,500 تومان
حداقل: 5,000 تومان حداکثر: 14,300 تومان
ريال5000 ريال14300